Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 16

  • 45 677
  • 746
# 255
бингъл роклята е много красива
ти как поръча?
Колко е голямо твоето момиченце,кой размер му взе?
slan4ogled,поръчах директно до БГ,нямаше ни в списъка с държави,до които доставят,писах им и ни включиха-временно казаха,пък ще видим Laughing Доставката е £6.95,сега проверих-поръчах на 30.07,на 3-ти или 4-ти август имах известие Crazy Малката ми е на 6месеца,около 6800гр,68см,но с умисъл взех размер 3-6,бях сигурна,че ще й е точно и се оказах права-перфектна й е Grinning На сайта има ориентировъчни размери на роклите Wink И чоропогащник взех,а към роклята има и лента за глава,но ми е прекалено джиджана(аз и на розичките им се чудя Mr. Green ) Ето,снимах рокличката
http://bingi.snimka.bg/other/on-line.344918.14148854

Matia,да,чудесни неща,зная,че не пускаш снимки,но вземи да нащракаш някоя за нас Hug Колкото до официалните рокли-тук има голям избор,а и сега ще пускат зимните колекции,хвърляй по едно око Wink
Виж целия пост
# 256
Oxana, доколкото си спомням, май ти пазарува пералня и кухня наскоро  Grinning
Какво ще кажеш за този модел:
http://www.amazon.co.uk/Casdon-476-PINK-Electronic-Washer/dp/B00 … 62415&sr=1-20
Чудя се и за целия комплект на Casdon  newsm78

Adams изпращат мейл, когато е изпратена поръчката. Следиш в статуса.
Да, само че пералня накрая поръчах от Май Тойс : http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.ca02.08.01.03/1404533 , а тази пералня и аз разглеждах преди, много е сладка  и има пет звездички за отзиви. Само че не видях размери.
Тази на AEG  20 x 26 x 16. А нашата кухня се оказа страхотна: http://www.mothercare.com/Mothercare-Lifestyle-PartyTime-Kitchen … 5041&mcb=core , а и много здрава. Малката всеки ден се качва на бар плот. Crazy

P.S.  Сега видях че 300мм целия комплект, много мъничек ми изглежда. newsm78
Виж целия пост
# 257
Девойки, с какъв тип карта плащате за самостоятелна поръчка от Мадъркеър. Вчера платих с Виза електрон, и в момента ми преразглеждат плащането.
Друг с такъв проблем?
Виж целия пост
# 258
някой отказвал ли е нещата, които е порьчал?

аз мисля да откажа порьчките ми от дм! исках да им го кажа, но единият тел. е изключен, а на другият не вдигат  Rolling Eyes

Да, отказах им - това ми беше последната поръчка през ДМ. Получих един сърдит имейл, че не съм си пуснала кода на бодитата и те милите ми преровили целия каталог на Мадъркеър. Ми да бяха ми писали, щях да им ги пусна без да ровя каталога.
Виж целия пост
# 259
Мами на по-големи принцеси вижте изгодно комплектче Rolling Eyes: http://www.amazon.co.uk/Fisher-Price-Rainforest-Deluxe-Playset/d … 102036&sr=1-8 , само 4бр. Mr. Green
Виж целия пост
# 260
Oxana, ти ли мила имаше този суитшър? Ако да - плътен ли е или тънък?
Виж целия пост
# 261
Бингъл, Heart Eyes

Роклята е прелест. Sunglasses

Сторм, а защо не ползва Римини ?
Доставката от МС е безплатна.
Виж целия пост
# 262
при самостоятелно плащане от M&S  ми изисква следното:

Enter your Gift Card number and PIN below. If using both a Gift Card and credit or debit card to pay for this purchase, we will apply the balance of your Gift Card first and charge the remainder to your credit or debit card. Check your Gift Card balance

Gift Card Number  PIN  

Какво точно да напиша?!
Гифт Кард е номера на картата, а ПИН имат предвид пин кода ми или секюрити кода на гърба на картата?!

   
Виж целия пост
# 263
shivani,не попълвай полето Gift Card,ние нямаме такива тук,трябва да си попълниш полетата на Credit card Wink
Иначе от M&S са супер бързи Crazy снощи късно пуснах поръчката,днес имам мейл,че ми е шипната вече,което е супер,тъй като там е жилетчицата към рокличката за кръщенката,остава и до БГ да дойдат навреме Whistling Поръчах и разни други сладурски неща - ботушки-сиви и розови,два различни номера,че доста се колебая кой  елече якенце за бебето и бельо,чорапи.Имаше сладки модели плетени роклички,но докато се натуткам свършиха на някои номерата,други-напълно изчезнаха.

J'adore,мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 264
Бингъл, Heart Eyes

Роклята е прелест. Sunglasses

Сторм, а защо не ползва Римини ?
Доставката от МС е безплатна.


Щото започват поръчки от 17 -ти, а хомеопатичните хапчета за зъбоникнене ми трябват колкото се може по-бързо. За това.
Виж целия пост
# 265
Бингъл засрами ме със снимките BlushНаистина не пускам,защото не ми стига времето(по-скоро клоня към мързел Mr. Green),нооо Мони се прибира в петък и ще се опитам да направя реални снимки с манекенка Wink
Виж целия пост
# 266
хомеопатичните хапчета за зъбоникнене ми трябват колкото се може по-бързо. За това.

Аз си взех от Amazon това http://www.amazon.co.uk/Teetha-Nelsons-Natural-Teething-granules … 115536&sr=8-1
Първо го пробвах и после си го поръчах. Доволна съм. Наистина върши работа и не е скъпо. Peace
Виж целия пост
# 267
Oxana, благодаря. Да, височината на Casdon-а е 30см  Thinking

Доставката от M&S е безплатана до 05.09, нали?
Дано да заредят още есенна стока.
Виж целия пост
# 268
Добро утро момичета!
Вчера пуснах запитване до Алмуз дали биха приели поръчка от http://www.matalan.co.uk и ето какво са ми отговорили:
Здравейте, Милена!
 
Наскоро имахме подобно запитване. Разгледахме сайта. Наистина предлагат чудесни неща, но за съжаление прекалено увеличихме броят на сайтовете. Не е изключено в бъдеще да изпълним поръчки и от този сайт, но в момента се налага да се ограничим в рамките на вече поетите сайтове.

  Femmytrade приемат поръчки от този сайт,доставката до англ.адрес е 3.95 паунда,виждам,че си от Варна и може да си спестиш куриера.Аз съм си харесала 1-2 неща и ако решиш да поръчваш,ако е удобно да ме включиш,да си поделим доставката.

И аз съм си харесала 2-3 неща така-че,коѝто реши да поръчва ако може да ме включи.
Виж целия пост
# 269
само да кажа, че Фемитрейд приемат поръчки вече и от тук http://www.debenhams.com/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия