Да ги нареди като броеница -бели и най-вече здрави.Момичета, аз от понеделник излизам отпуска
и ще се отдам на релакс и къпане в морето( дано е хубаво времето
)Ще се видим през Септември. И да ви се похваля Вики ще е първолак
Да ги нареди като броеница -бели и най-вече здрави.
и ще се отдам на релакс и къпане в морето( дано е хубаво времето
)
Майка ми и свекърва ми като ги оставех с изцедена кърма и Калоян все така казваха - другия път повече му остави, че я изпи и търсеше още. Колкото е имало, толкова оставях

Сега е, както каза баща му конче-еднорог 
Да са здрави и бели и лесно да излизат

Така си е... Още имаме цицина, но дано изчезне скоро, че да го подстрижа за морето 



Дано Господ ми помогне този път всичко да е наред и миналата година да не се повтаря никога вече.
и Кальо ти праща целувки по тумбака. 
Дано Господ ми помогне този път всичко да е наред и миналата година да не се повтаря никога вече. 



Ама и аз като Бобя очаквах
Така се смях, а колежката отсреща ме гледа странно
Препоръчани теми