Перник-19

  • 17 667
  • 301
# 60
Добър очен лекар в София - д-р Облашка във Вита работи и със здравната каса.
Виж целия пост
# 61
здравейте на всички  Simple Smile ние имахме малко трудности с регистрацията .
Бих искала да попитам знаете ли за група детска ясла в квартал Църква ?
Виж целия пост
# 62
здравейте на всички  Simple Smile ние имахме малко трудности с регистрацията .
Бих искала да попитам знаете ли за група детска ясла в квартал Църква ?
Няма.
Но можеш да си дадеш молба и преснимат акт за раждане в старата детска градина над Пектин и от другата година евентуално може да отворят там.
Виж целия пост
# 63
да аз зая нея питам май си търсели още бройки , за да я отворят ....
май вече не им вярвам Sad
Виж целия пост
# 64
да аз зая нея питам май си търсели още бройки , за да я отворят ....
май вече не им вярвам Sad
Ами трябва да съберат поне 10 молби и чак тогава ще ходят до кмета и общината.
Ти подала ли си там молба?
Виж целия пост
# 65
да доколкото разбрах имало и повече от минималния брой желаещи , но търсели още
Виж целия пост
# 66
Здравейте момичета и от мен.
Алиса и на мен ми се случва на някое хранене от начало си яде добре и след това почва да го прави същото хем му се цока хем не.Според мен вече се засища и иска само да суче за да се успи.
Гърдите са ми по-добре,но с помпата повече ме болят и на разранената го слагам да цока а другата изцеждам.Може би затова не може хубаво да ми заздравее.
Добре дошли на Мишката и на 0777  Hug
Да ви се похваля в неделя правихме погача ето и няколко снимки
http://katia84.snimka.bg/baby/nasheto-sinche-ivayilo.407607
Виж целия пост
# 67
а ако се съберат желаещите и все пак решат да я отворят кога ще стане това дали ви е известно ?
Виж целия пост
# 68
о какъв младеж да е жив и здрав Simple Smile
Виж целия пост
# 69
а ако се съберат желаещите и все пак решат да я отворят кога ще стане това дали ви е известно ?
другата година.
А ти къде живееш?

о какъв младеж да е жив и здрав Simple Smile
Peace  bouquet
Виж целия пост
# 70
с обща ограда сме с тази детска градина
Виж целия пост
# 71
с обща ограда сме с тази детска градина
И ние.Явно се познаваме. Peace
Виж целия пост
# 72
дали аз мисля че не ?!?  Simple Smileвие къде сте по-точно?
Виж целия пост
# 73
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=368746.msg10076893#msg10076893
Тука има наши снимки.МОже да ни познаеш.
Оранжавата къща сме ние.
Вие къде сте?Колко ти е голямо детенцето?
Виж целия пост
# 74
съжалявам не се сещам . Ние сме на Явор 14 точно до тракторите .Моето е на 1 г и 3 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия