бебешката козметика на Бочко

  • 42 319
  • 268
# 75
ползвам и крема против подсичане и сапуна и олиото  Peace от всичко съм страшно доволна!!!


От 1 седмица се снабдих и с антибактериалния гел без измиване, който ползвам да си обтривам ръцете, когато сме навън с бебо- супер е  Peace
има ли в интернет повече инфо за този гел?аз не можах да намеря  newsm78
Виж целия пост
# 76

има ли в интернет повече инфо за този гел?аз не можах да намеря  newsm78

Аз го ползвам отскоро  и съм доволна! Peace
Виж целия пост
# 77
И кремът против раздразнения със смрадлика е класика! Ползвам го от много години при кожни проблеми - обриви, ранички, т.н.  Peace
Виж целия пост
# 78
има ли в интернет повече инфо за този гел?аз не можах да намеря  newsm78
Виж целия пост
# 79
мерси  Peace
 
Виж целия пост
# 80

има ли в интернет повече инфо за този гел?аз не можах да намеря  newsm78

Аз го ползвам отскоро  и съм доволна! Peace

и аз го ползвам - и за мен, и за дъщеря ми, много съм доволна
Виж целия пост
# 81
Здравейте отново!

Гелчето за ръце е със 35% съдържание на спирт, за да може да се ползва и за детските ръце. Все пак не бих го ползвал за съвсем малки бебчовци, щото те много си смучат пръстите и не е много препоръчително.

Иначе - и в него има екстракт от смрадлика, който действа антибактериално по естествен начин.

Подходящ е и за дезинфекция на малки ранички.

За количеството кремче срещу подсичане:

40 мл е оптимално количество. Опитът на Лавена показва, че по-голямо количество представлява пълна пазарна катастрофа - опитвали са се да пускат преди няколко години 75 мл бурканче и резултатът е плачевен - в определени аптеки и магазини все още се намира тази опаковка със стария дизайн, но като цяло приключваме с нея. Имаме подозрението, че хората не го купуват с опасението да не застои - което няма как да стане, но...

Поздрави!
Виж целия пост
# 82
Ползвах шампоана против пърхот Медикал, е няма такова чудо,за една година се излекувах и сега няма грам.Работех във фризиорски салон,където го препоръчвахме на всички и нямаше недоволен.Да не говорим,че цената му е 3 лв и нещо,а съм ползвала и шампоани от 50лв.без никакъв ефект.Сега за бебето съм накупила всичко на Бочко(сапун,шампоан,крем против подсичане,млякото за тяло,не харесвам олио),ще си купя и кремчето с UV филтри,препарата за съдове и антибактериалния гел и смятам да ползвам само Бочко като козметика,единствено  бих ползвала бебешки кърпички на друга марка.
Виж целия пост
# 83
 От както се е родил синът ми ползвам основно продукти на Бочко. В началото използвах олиото, но незнайно защо кожичката му взе да се лющи и личната ни препоръча да сменя олиото с  мляко за тяло. Тогава не намерих  мляко за тяло на бочко, но преди 1 месец открих случайно и съм супер доволна   Peace . Използвам и кремчето против подсичане, сапунчето с лайка и шампоанчето също съм много доволна, качеството е супер съпоставено с цената  Grinning
Виж целия пост
# 84
ихааа, мама Гаци направи реклама и на друг продукт - да, шампоанът Медикъл е доста ефективен срещу пърхот и затова продължаваме да го произвеждаме, за разлика от другите шампоани за коса, които макар и не лоши вече бяха крайно "прашасали" и направо се чудехме какво да ги правим...

мистерията около олиото става все по-голяма - в него няма какво да подразни бебешката кожа - но ако бебето реагира и на други олиа по този начин - значи наистина един от възможните варианти е просто да се мине на мляко за тяло...

Тъй като навън все още е доста слънчево, а и наскоро започнахме да работим по-активно с педиатрични кабинети и имаме сериозно натрупване на въпроси от самите лекари относно УВ-филтрите в защитното кремче Бочко, събрахме допълнителна информация, която директно поствам тук:

  Информация за UV-филтрите на защитния крем Бочко

1.   UV-филтрите на защитния крем Бочко са два – октилметоксицинамат и цинков оксид /за справка вижте състава/.
2.   Количеството на UV-филтрите на защитния крем Бочко не е слънцезащитен фактор.
3.   Количеството на UV-филтрите на защитния крем Бочко е достатъчно за, така наречената, дневна защита т.е. защитата необходима за не пряко излагане на слънце - например по време на разходка,.
4.   Предназначението на крема е за намазване на откритите части – лице, ръчички и крачета и предпазването от атмосферни влияния – вятър, студ, слънце.
5.   Действието на UV-филтрите на защитния крем Бочко се изразява във формирането на филм върху кожата – самата дума филтър означава, че поглъща вредните лъчи /uv-А и uv-B-лъчи/, не позволява те да проникнат в кожата и да предизвикат изгаряне и увреждане на кожата.
6.   Има специални разработени препоръки за излагане на слънце при бебета и малки деца според съответната възраст, продължителност, предпазни мерки и препоръчителни фактори.
7.   Най-важното за употребата на защитния крем е - кремът няма слънцезащитен фактор, но е съвместим със слънцезащитна козметика.

Поздрави,

Бате Бочко
Виж целия пост
# 85
За първи път чувам за този шампоан и определено ще го пробвам, защото съм пробвала всичко на пазара, което е с/у пърхот и за сега ефект няма от нищо.
Виж целия пост
# 86
Купих тоалетно мляко за детето - доволна съм  Peace
А бебешките мокри кърпички има ли ги в търговската мрежа вече?
Бих се радвала и на течен сапун с помпа  Grinning, но не намерих да го има сред продуктите.
Виж целия пост
# 87
Кърпичките, честно казано, са едно "проблемно дете" и няма още дълго да ги държим в производство - тук някои мами също дадоха мнения, че не са ОК - да не се оправдавам с тежко наследство, ама...

За млякото наистина засега имаме само положителни отзиви, макар че отскоро го има по-масово - наистина го препоръчвам, особено на майките, които отбелязаха, че децата им са имали проблеми с олиото.

За сапуна и помпата - може би догодина един с антибактериално действие - успехът на препарата за бебешки съдове ни окуражава.

Поздрави,
Виж целия пост
# 88
Ползвах препарата за измиване на съдове и кремчето против подсичане.Вече използвам само крема.Препарата за съдове няма да го взема вече, поради намален грамаж и същата цена.
Виж целия пост
# 89
Не съм доволна - два пъти си купих сапуна на Бочко за себе си - ами и двата пъти се нацепи много гадно и стана черен в процепите и трябваше да ги изхвърлям, че изглеждаха отвратително. Sick
Бях купила лосиона на Бочко- понеже после видях, че съдържа вредни съставки реших да не го ползвам за бебето, дадох го на таткото, който каза че от него още по зле му е станала кожата и също го изхвърлих. Sick
Имам крема п-в подсичане, но още не съм го ползвала, съмнявам се и той да е добър. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия