бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 120
Сигнала за Сандански е приет Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Темата ме накара да погледна страницата на Лавена. С удоволствие видях колко се е разраснала серията Бочко.
За бебето ще купя козметиката на Бочко. С каката ползвах само кремче против подсичане. Важно ми е, че има мляко за тяло, понеже съм против използването на олио. Не смятам да давам луди пари за козметика, само заради марката. Ще заложа на Бг качество, дано не остана разочарована  Grinning
Виж целия пост
# 122
Не бих искал да Ви убеждавам - затова има пазар - всеки е свободен да избере продукта/ разфасовката/ цената... Аз само споделям нашия опит. Впрочем, идеята за по-големи разфасовки така или иначе стои пред всеки производител на козметика - даже в Гърция и Испания 500 и 750 мл вече са сравнително стандартни количества... може би един ден и тук ще стане така... Колкото до млякото за тяло - аз нямам какво да кажа - цифрите са доста по-красноречиви. Все пак - не приемайте поста ми към Вас като заяждане!

А да Вие и не можете да ме убедите само с красноречивостта на цифрите  и съм абсолютно съгласна с Вас , че всеки е свободен да избира. И при Вас количеството на препарата за измиване на съдове беше 0.500 , докато разбира се не го намалихте като грамаж и запазихте цената, не само в Гърция и Испания  .За това по-скоро говорих и дадох за пример, не точно за млякото Ви, за него наблюдения нямам-количество/цена, дали сте намаляли грамаж и пр. И няма как да приема поста ви като заяждане, след като Вие не сте ме убеждавали в нищо, приемам го като разговор между производител и потребител.
Виж целия пост
# 123
Аз ползвам, кремчето за подсичане, млякото за тяло и верото за измиване на шишетата и съм много доволна. Като си свърша шампоана ще си купя на Бочко  Peace, а и крема за атмосферни влияния май така се казваше  newsm78
Виж целия пост
# 124
Козметиката на Лавена спокойно може да се нери с прехвалените мрки покачество. Много добре и съобразена с деликатната бебешка кожа. Проблемът е, че повечето майки страдат от известна доза снобизъм и пренебрегват марката. (В това число. Ползвам я за себе си, а за това как се отразява на бебетата знам от няколко приятелки.)
Виж целия пост
# 125
Виждам, че сте доволни от тази козметика, нищо че е българска. Повечето майки все на чужди марки налитат, защото си мислят, че като са скъпи са по-качествени.Например една моя приятелка изгледа бебето си с Мустела, но няма какво да си кривим душата, трябва да се съобразяме и с финансите.Та искам да попитам дали препарата за миене Бочко се използва за миене на съдовете в мивката или се капва при стерилизация като течността на Чико за която ми споменаха.
Виж целия пост
# 126
В интерес на истината ползвам кремчето като успокояващо след ексфолиация на лицето. Няма грешка Simple Smile
Кое кремче по- точно ползваш, че ми се ще и аз да го пробвам?

Против подсичане, на мен лично ми действа успокояващо на кожата. Зависи обаче от типа кожа, моята е склонна към омазняване.
Виж целия пост
# 127
В интерес на истината ползвам кремчето като успокояващо след ексфолиация на лицето. Няма грешка Simple Smile
Кое кремче по- точно ползваш, че ми се ще и аз да го пробвам?

Против подсичане, на мен лично ми действа успокояващо на кожата. Зависи обаче от типа кожа, моята е склонна към омазняване.

Много ти благодаря, моята кожа също се омазнява постоянно, а имам и кремчето вкъщи и ще го пробвам.   bouquet
Виж целия пост
# 128
Виждам, че сте доволни от тази козметика, нищо че е българска. Повечето майки все на чужди марки налитат, защото си мислят, че като са скъпи са по-качествени.Например една моя приятелка изгледа бебето си с Мустела, но няма какво да си кривим душата, трябва да се съобразяме и с финансите.Та искам да попитам дали препарата за миене Бочко се използва за миене на съдовете в мивката или се капва при стерилизация като течността на Чико за която ми споменаха.

Използва се за миене на съдове в мивката. Peace
Виж целия пост
# 129
От козметиката на Бочко ползвам крема от години и съм много доволна.Страхотен е!!!Останалите продукти дори не ги знам, но крема е уникален!
Виж целия пост
# 130
От козметиката на Бочко ползвам крема от години и съм много доволна.Страхотен е!!!Останалите продукти дори не ги знам, но крема е уникален!

 Peace Peace PeaceКрем Здраве и крем Бочко вършат чудни неща......
Виж целия пост
# 131
Доволна съм от всичко, което съм ползвала на Бочко - крем за подсичане, защитен крем, препарат за миене на съдове и шампоан Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Аз използвам за децата си крема ,препарата за миене на бебешки съдове,шампоана зеления за каката и сапуните.Много съм доволна и дори ги препоръчвам на приятелки,а сапуните ги ползвам и за нас с баща им.
Виж целия пост
# 133
Кремът за подсичане на Бочко беше по-добър преди, сега ми е твърде ароматизирани и не го ползвам. За другите продукти - още не  съм ги ползвала, но ще ги пробваме и тях Peace
Виж целия пост
# 134
Кремът против подсичане не е променян като рецептура от създаването си през 80-те Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия