бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 165
Използвам кремчето против подсичане и съм много доволна.

А препаратът за миене на съдове е страхотен - дори мия и нашите съдове с тях.

Но от големите шишета намирам само в Кауфланд, а в този магазин рядко пазарувам.

В аптеките има от само малките разфасовки, но качеството на препарата в големите повече ми харесва. Защо спряхте да зареждате и от тях? (Извинявам се, ако сте отговорили преди, но сега видях темата, която е много дълга и поради липсата на време, нямам възможност да я дочета)  Peace
Виж целия пост
# 166
Gydelichkova ще следя отговора до теб, защото на мен не ми отговориха.В магазин ми обясниха, че големите опаковки са заменени с по-малки, но разбира се цената се е запазила т.е. е увеличена.Представителя на фирмата обясни , че потребителите предпочитали по-малките опаковки на по-висока цена  Rolling Eyes .
Виж целия пост
# 167
Gydelichkova ще следя отговора до теб, защото на мен не ми отговориха.В магазин ми обясниха, че големите опаковки са заменени с по-малки, но разбира се цената се е запазила т.е. е увеличена.Представителя на фирмата обясни , че потребителите предпочитали по-малките опаковки на по-висока цена  Rolling Eyes .
ЕЕЕЕЕЕЕЕ,Ани вярно ли така ти отговориха?Това е поредното малоумие.Иначе аз все още си намирам от големия в Кауфланд.Само там го има при нас.
Виж целия пост
# 168
Без грам шега Бубе , противно на всяка икономическа мисъл  Joy!/виж по назад в темата  Crazy/
Виж целия пост
# 169
Благодаря на всички - и на доволните, и на недоволните - защото вие сте истинската причина да го има Бочко и ни е много важно да знаем докъде сме стигнали...

По въпроса за т.нар. "вредни съставки":
Става дума за парабените, които са консерванти, за които напоследък се говори доста, че били силни алергени, че обърквали ДНК-то и т.н. Разбира се, ние следим какво се случва в тази област и мислим за промяна. Но държа да ви кажа, че АБСОЛЮТНО ВСЯКА козметика съдържа консерванти и антиоксиданти и нито едно от тези вещества не е съвсем безобидно. Има и един друг проблем, който е малко от "кухнята" - някой производител пуска нов консервант и започва да рие против стария, за да принуди всички да го ползват - и така всеки 5 години... Така че - не взимайте всичко за чиста монета в тази насока...

За по-големите опаковки:
Опитът с голямата разфасовка на крем Бочко беше пълен провал - за в бъдеще бихме били по-предпазливи. Дори промяната при млякото за тяло - преминаване от 200 на 150 мл и задържане на цената вместо нейното увеличение показа, че в крайна сметка при покупката по-малката опаковка печели - продажбите се увеличиха стабилно.

Поздрави,

Виж целия пост
# 170
Съжалявам,ама за мене това няма никаква логика!!!
Виж целия пост
# 171
Е няма Бубе, но какво разбираме ние  Wink !
Elfita е сложила единия и аз да сложа другия
@ rrhh-Ани:
Не бих искал да Ви убеждавам - затова има пазар - всеки е свободен да избере продукта/ разфасовката/ цената... Аз само споделям нашия опит. Впрочем, идеята за по-големи разфасовки така или иначе стои пред всеки производител на козметика - даже в Гърция и Испания 500 и 750 мл вече са сравнително стандартни количества... може би един ден и тук ще стане така... Колкото до млякото за тяло - аз нямам какво да кажа - цифрите са доста по-красноречиви. Все пак - не приемайте поста ми към Вас като заяждане!

Виж целия пост
# 172
Плозвам защитният крем за лице на Бочко и съм доволна,иначе съм на Бебино и съм много доволна
Виж целия пост
# 173
Ама вие хубаво си намалявайте опаковката на крем Бочко, но защо правите това и с препарата за съдове, който в крайна сметка най-много върви вкъщи?!?

А логиката и на мен ми е супер странна  newsm78
Виж целия пост
# 174
...............LIVING IN BULGARIA.........  Hug
Виж целия пост
# 175
И на мен  Thinking Затова просто сменяме марката и това е  Naughty!
Ама вие хубаво си намалявайте опаковката на крем Бочко, но защо правите това и с препарата за съдове, който в крайна сметка най-много върви вкъщи?!?

А логиката и на мен ми е супер странна  newsm78

И на мен  Thinking Затова просто сменяме марката и това е  Naughty!
Виж целия пост
# 176
Ама вие хубаво си намалявайте опаковката на крем Бочко, но защо правите това и с препарата за съдове, който в крайна сметка най-много върви вкъщи?!?

А логиката и на мен ми е супер странна  newsm78

И аз попитах
Не бих искал да Ви убеждавам - затова има пазар - всеки е свободен да избере продукта/ разфасовката/ цената... Аз само споделям нашия опит. Впрочем, идеята за по-големи разфасовки така или иначе стои пред всеки производител на козметика - даже в Гърция и Испания 500 и 750 мл вече са сравнително стандартни количества... може би един ден и тук ще стане така... Колкото до млякото за тяло - аз нямам какво да кажа - цифрите са доста по-красноречиви. Все пак - не приемайте поста ми към Вас като заяждане!

А да Вие и не можете да ме убедите само с красноречивостта на цифрите  и съм абсолютно съгласна с Вас , че всеки е свободен да избира. И при Вас количеството на препарата за измиване на съдове беше 0.500 , докато разбира се не го намалихте като грамаж и запазихте цената, не само в Гърция и Испания  .За това по-скоро говорих и дадох за пример, не точно за млякото Ви, за него наблюдения нямам-количество/цена, дали сте намаляли грамаж и пр. И няма как да приема поста ви като заяждане, след като Вие не сте ме убеждавали в нищо, приемам го като разговор между производител и потребител.
не ми отговориха , така че отдавна съм го заменила със Surcare !
Виж целия пост
# 177
А този на Surcare къде го продават? Като че ли не съм го виждала досега  Thinking
Виж целия пост
# 178
Аз ползвам крема за подсичане, много съм доволна, има поразителен ефект.
Виж целия пост
# 179
А този на Surcare къде го продават? Като че ли не съм го виждала досега  Thinking

Има го в ПИКАДИЛИ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия