бебешката козметика на Бочко

  • 42 318
  • 268
# 180
А този на Surcare къде го продават? Като че ли не съм го виждала досега  Thinking

Взимам го от детски магазини.
Виж целия пост
# 181

За по-големите опаковки:
Опитът с голямата разфасовка на крем Бочко беше пълен провал - за в бъдеще бихме били по-предпазливи. Дори промяната при млякото за тяло - преминаване от 200 на 150 мл и задържане на цената вместо нейното увеличение показа, че в крайна сметка при покупката по-малката опаковка печели - продажбите се увеличиха стабилно.

Поздрави,

ooooh! може би щеше да спечели и нас ако беше паднала и цената успоредно с количеството  Whistling

Виж целия пост
# 182
Да - сапуните,шампоаните,крем за подсичане - много съм доволна
Виж целия пост
# 183
Ползвам крем за дупе против подсичане на бебето и съм супер доволна, слага Мустела, Пенатен и куп други скъпи кремове в малкото си джобче. Също антибактериалният гел за ръце, а отскоро и верото за бебешки съдове.
Виж целия пост
# 184
Здравейте отново, скъпи мами Simple Smile

Приятно съм изненадан, че правите тестове на наши продукти в други опаковки - това е добра оценка. Взимам си бележка - ще потърсим и друг вариант за кремчето против подсичане - просто няма да мога да ви известя първи за евентуално успешно решение, защото все пак конкуренцията вероятно също чете Simple Smile

Колкото до препарата за съдове и неговия "грамаж":
Разбира се, че всеки очаква да получи повече за същите или евентуално за по-малко пари - нормално е! Тук отново ще се позова на "тежкото наследство" - когато стартирахме работата с Лавена, препаратът вече беше на пазара - нищо, че флаконът му беше твърде висок и повечето търговци просто не искаха да го взимат...
Само да обърна внимание, че вероятно не си задавате със същата сила въпроса защо 0,5 и 1,5 литра минерална вода са на почти една и съща цена - или ако си го задавате не сте се отказали да си купите по-удобната за момента за вас опаковка - е, приблизително същото е положението и при препарата за съдове.
Но, както съм обещал - взели сме си бележка и търсим възможни решения...

Затова има пазар, за да могат всички да изберат това, което им се струва най-добра сделка. От опит обаче знам, че при бебешките продукти има една малка подробност - бебето не разбира колко престижна марка сте му купили - или му понася козметиката или не! И това е главното при избора - останалото е суета, маркетинг и щипка смрадлика:)

Колкото до коментара LIVNIG IN BULGARIA - аз съм щастлив, че живея и работя тук и за продукти като Бочко. Повярвайте, компании като Арома (производителят на крем "Здраве") имат много по-малка "чуваемост" към своите потребители...

Иии, пак оспамих темата - извинявам се на модератора и ви желая приятни, надяваме се - не последни слънчеви дни с вашите Слънчовци...

 
Виж целия пост
# 185
Bate Bochko, има някаква маркетингова логика в това, което описваш, но аз в момента бих взела по-голямата бутилка с вода, щом ще се на почти една цена. Разбира се, много зависи от ситуацията, но в момента се движа предимно с количката, имам къде да сложа шишето, а ми трябва и повече вода  Party

Сега сериозно по въпроса - продължавам да бъда фен на голямото шише на препарата за съдове. Изглежда ми по-красиво, по-лесно ми е да изтисквам препарата, по-бавно свършва. Дори когато не намеря в магазините от големите шишета, си купувам малки и си ги прехвърлям в голямото. Така че не мисля, че трябва да спирате да го произвеждате  Peace

Онзи ден бях на гости в Ихтиман и влезнах в един магазин за козметика. Съвсем случайно видях в един кашон, че се мандахерцаше едно голямо шише - нямате си на идея колко се зарадвах и веднага го купих  Whistling
Виж целия пост
# 186
Разбрано - търсим по-добър вариант за флакон на 500 мл и при първа възможност пускаме на пазара... Логиката е очевидна и за съжаление е валидна за всички опаковки - различните (близки) обеми от един и същи опаковки струват на производителя на козметика едни и същи пари, които са отразени в крайната цена. Само мога да кажа, че търсим варианти и се надявам много скоро да ги имаме на пазара...

Надявам се модераторите да не счетат тази информация за реклама - тя си е 100% в посока информираност на потребителите - дори Меглена Кунева би се зарадвала Simple Smile

Яяя, на последната мама бебока ми е адаш... Simple Smile
Виж целия пост
# 187
аз съм страшно доволна от кремчето на Бочко и затова потърсих и другите продукти. Честно казано обаче, струва ми се, че шампоанчето не се пени, колкото предишното. Това значи ли, че не мие толкова добре, да слагам ли повече?
Виж целия пост
# 188
ползваме новите продукти - кремче за лице (слагам си и аз от време на време), гел за измиване без вода и лосион за тяло. хубави са продуктите  Peace още повече, че имам представа къде и как се правят.
Виж целия пост
# 189
много съм доволна от продуктите на "БО4КО"
Виж целия пост
# 190
много съм доволна от продуктите на "БО4КО"
И аз Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 191
Сапунът на "Бочко" със смрадлика мирише много приятно. За себе си го ползвам. 
Виж целия пост
# 192
Аз съм използвала само кремчето за подсичане, но не ме кефеше особено, нищо по специално от други козметично продукти Peace
Виж целия пост
# 193
С риск да досадя, отново ще се върна на темата за измиващия препарат на Бочко. Всъщност разбрах какво най-много ме дразни на малката разфасовка - капачето на шишето. Обикновено се чупи при първото махане и след това при всяко използване се опитвам да наместя счупената част, за да го затворя, което страшно много ме дразни  Crossing Arms  а май вече споделих, че мия и нашите съдове с този препарат и наистина го използвам много често.

Не може ли да се направи абсолютно същият флакон като големият, но в по-малък вариант?   Praynig Повярвайте ми, наистина е много по-удобно и практично  Peace


Радвам се, че сте адаши - Боян е много хубаво българско име, не случайно се спряхме на него. И сега, по адашски, дано вземете предвид думите ми  newsm53
Виж целия пост
# 194
Ползвали сме само крема против подсичане и препарата за съдове, доволна съм. Бих пробвала и други продукти от серията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия