Красиво женско лице?

  • 705 266
  • 5 576
# 450
Роси, и ти ли си тъмнокоса със светли очи?


Тцъ, не съм... ама ми се ще  Laughing
Виж целия пост
# 451
О, да- няма по-красива жена от българката!... Има ли друга нация, в която жените толкова да си тъпчат деколтетата със силикон, да мажат така обилно грим и да имат 5 см. маникюр?!

За екстеншъните нищо не споменаваш.  Grinning
Виж целия пост
# 452
Виви, мислех, че ти си на аватара. Сриваш ми илюзията.

И на мен колко пясъчни замъци ми се срутиха с тази тема.
Пусти аватари, вЕрвах им.
Е, и аз не се казвам Ърнест, но поне мога да се усмихна дяволито Wink
Виж целия пост
# 453
О, да- няма по-красива жена от българката!... Има ли друга нация, в която жените толкова да си тъпчат деколтетата със силикон, да мажат така обилно грим и да имат 5 см. маникюр?!

За екстеншъните нищо не споменаваш.  Grinning
О, има и още- изкуствените коси и мигли, филинга на устните и т.н и т.н.
Гледам ги "вносните" красавици- имат едва забележим грим, косите им стоят естествено, не показват "любеници" от оскъдни дрешки... всичко е стилно и премерено. От нашите фолк-диви лъха на еФтиния.
Виж целия пост
# 454
Холо, ще ми гледаш ли на джука, ако постна тука една снимчица в близък план? Не се бъзикам, само кажи с червило или без.
Може ли и на мен! Може ли, може ли!?!? Ето ми муцу … 72;та, с брадичката за повече информация. Сори, нямам много снимки в живота си със затворена уста и без да съм ухилена. Това е най-кротката ми усмивка.
Холограма, за първи път чувам тази идея за характера и устата, и наистина ми е безкрайно интересно. Peace
О, ето! Толкова съм ентусиазирана, че намерих и затворена  … 89;та.
Виж целия пост
# 455


Не може, слънце. Холограма бае само на Минзухарчето, и то на лични Crossing Arms Crossing Arms
И това ако не е дискриминацияяяя Rolling Eyes
Виж целия пост
# 456
Холограма бае само на Минзухарчето, и то на лични Crossing Arms Crossing Arms
И това ако не е дискриминацияяяя Rolling Eyes
Ами ако е така, то аз се чувствам дискриминирана! Crossing Arms Не стига, че сега като си ме цитирала, не мога да си махна устата от тук и всички ще ме разгадаят каква съм, ами и без разгадаване на личността! Embarassed
Виж целия пост
# 457
Холо, ще ми гледаш ли на джука, ако постна тука една снимчица в близък план? Не се бъзикам, само кажи с червило или без.
Може ли и на мен! Може ли, може ли!?!? Ето ми муцуната, с брадичката за повече информация. Сори, нямам много снимки в живота си със затворена уста и без да съм ухилена. Това е най-кротката ми усмивка.
Холограма, за първи път чувам тази идея за характера и устата, и наистина ми е безкрайно интересно. Peace
О, ето! Толкова съм ентусиазирана, че намерих и затворена уста.

Бижу, освен с мъжа си ще трябва да ме запознаваш и със зъбаря си.  Mr. Green
Пп. и мойта джука е много подобна, само дет не ползвам молиф.
Виж целия пост
# 458
Бижу, освен с мъжа си ще трябва да ме запознаваш и със зъбаря си.  Mr. Green
Готово!  Laughing Но тъй като не съм имала нужда от нея повече от година, ще трябва да проверя дали си е на същото място. Joy За мъжа, вече съм обещала. Wink
Виж целия пост
# 459
Махнах цитата, джуките ти са в безопастност  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 460
Хайде да  newsm75 пощенските си кутии по-често!   bouquet
Виж целия пост
# 461
О, да- няма по-красива жена от българката!... Има ли друга нация, в която жените толкова да си тъпчат деколтетата със силикон, да мажат така обилно грим и да имат 5 см. маникюр?!

За екстеншъните нищо не споменаваш.  Grinning
О, има и още- изкуствените коси и мигли, филинга на устните и т.н и т.н.
Гледам ги "вносните" красавици- имат едва забележим грим, косите им стоят естествено, не показват "любеници" от оскъдни дрешки... всичко е стилно и премерено. От нашите фолк-диви лъха на еФтиния.

Ех, Рени, ако знаеш само колко си права!   Hands Thumbsup
Лошото е, че мн от жените в БГ подражават точно на този стил, най-вече младите момичета.
Точно -  красиви сме българките, спор няма, но мн евтино иглеждащи, много.
Всеки път, прибирайки се, се втрещявам.  #Crazy Разликата е поразителна. Трябвам ми мноого дни, за да свикна с гледката  ooooh!

Роси*, хубави лица си показала  Peace
но все пак моят тотален фаворит остава Анджелина  Grinning
Виж целия пост
# 462
Я, аз да покажа няколко български девойки...ей така...щото по принцип не съм последователка на идеята за световно неотразимата ни хубост. Но има, има и хубавици. Peace
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
А това е най-красивата абитуриентка за 2007-ма според класацията на Дир-а.
Виж целия пост
# 463
Хубави момичета Crazy
Виж целия пост
# 464
1,2,3,5 и 13 са очарователни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия