Идеи за Бизнес 4

  • 126 476
  • 898
# 285
Момичета знае ли някоя от вас нужни ли са лицензи за продажба на алкохол и цигари,къде се плащат и какъв е размера на сумата?
От къде си?Намерила ли си помещение?Доставчици?Аз също я обмислям тази идея,но като че ли момента не е мн.подходящ.Мисля,че на този етап,хората мислят само за храната.Сподели все пак как вървят нещата.Успех!
Виж целия пост
# 286
Да Ви питам нещо. Случайно преди няколко дена гледам по новините на бтв, казаха че регистрирането на фирма е вече 2 лв. това така ли е или нещо не съм дочула ?
Виж целия пост
# 287
2 лв на нужди на начелн капитал за ООД, тези пари стоят в банкаво сметка,закоято се изискват някакви такси, за регистрация на фирмата други пари и т.н.
преди за начален катипал за ООД за били нужни 5000 лева
Виж целия пост
# 288
Момичета знае ли някоя от вас нужни ли са лицензи за продажба на алкохол и цигари,къде се плащат и какъв е размера на сумата?
Скоро моя позната взе кафе, под наем. Та от нея чух, че разрешителните за алкохол са отпаднали. Но за цигарите не знам.
Виж целия пост
# 289
2 лв на нужди на начелн капитал за ООД, тези пари стоят в банкаво сметка,закоято се изискват някакви такси, за регистрация на фирмата други пари и т.н.
преди за начален катипал за ООД за били нужни 5000 лева

Можеше да се регистрира и с по-малко -с 1800 лв.

Сега новия вариант е по-добър. Друг е вьпроса колко ще ти смъкнат за самата регистрация.
Виж целия пост
# 290
Благодаря ви jmoto   и big pufana ,
хареса ми идеята за "бели нощи". Не съм виждла или поне не се сещам за такъв магазин като женски будоар, къде мога да ги видя за да добия представа?
Благодаря за идеята.
jmoto,  може ли да ми дадеш сайта за вмнос на стоки?
Успех на всички в начинанията Grinning
Виж целия пост
# 291
Магазините на Викториас Сикрет в чужбина, които съм виждала, САЩ, са направени точно като будоар, хем тежки, хем стилни. Много ми харесват... Предимно в бордо и нещо като праскова цвят, но по-различно, също и черно.
Това принципно е тежък и скъп стил, но определено ако имаш идеи, може да  излезне и нормално като бюджет.
Виж целия пост
# 292

jmoto,  може ли да ми дадеш сайта за вмнос на стоки?



Аз не мога,съжалявам.


И се надявам да има бельо и за гранд-дами като мен.  Embarassed Даже имам един сайт предвид, откъде можеш да внасяш.  Hug
Виж целия пост
# 293
...Това принципно е тежък и скъп стил, но определено ако имаш идеи, може да  излезне и нормално като бюджет...
                          Тъй като и по-напред някой питаше за стелажи, се сетих че имаше страхотни сайтове как се правят мебели от картон. С малко повече сръчност може да се спретне оригинално и не скъпо обзавеждане за магазина. Ето линк към темата, вътре има препратки.
Виж целия пост
# 294
Момичета, да ви покажа една възможност за участие в семинар за стартиране на бизнес за гледане на деца (детски център) в София. Цитирам от обявата:
Лекторите са две американки с много солиден опит в маркетинга. Датата е 11. 10 (неделя). Осигурен е превод. Местата са ограничени. Ето повече информация: http://playcentrepriateli.multiply.com/calendar/item/10144/10144
Виж целия пост
# 295
Аз по образование съм зооинженер но съм завършила гимназия с паралелка изобразително изкуство и по точно приложни изкуства занимавала съм се с иконопис малка пластика и др. Та за сега мога да споделя само мечтата ми за бизнес!Искам да имам магазинче тип бутик вътре да се продаваат най-различни неща от картини , плетива керамика дрехи и всякакви ръчно изработени джунджурийки и красоти, всичко това в съчетание със стари  мебели .Да е магазинче със свой живот и дух да е съчетано антикварното с новото, много се отплеснах май  Embarassed . Това е моята мечта въпреки че знам че не е печеливша.Успех на всички които са открили точно своята идейка за бизнес и са се заловили с нейното осъществяване! Hug
Виж целия пост
# 296
Има такива печеливши места!
И продължават да се откриват.
Пожелавам ти и ти да успееш да сбъднеш мечтата си скоро!
Виж целия пост
# 297
...Това принципно е тежък и скъп стил, но определено ако имаш идеи, може да  излезне и нормално като бюджет...
                          Тъй като и по-напред някой питаше за стелажи, се сетих че имаше страхотни сайтове как се правят мебели от картон. С малко повече сръчност може да се спретне оригинално и не скъпо обзавеждане за магазина. Ето линк към темата, вътре има препратки.

Да, правят се такива неща - има различни варианти взависимост от здравината
Моят център в Мол Пловдив е правен от подобни плоскости, но се спрях на по-изпитан вариант, заради здравината най-вече.
Иначе да - заради лекотата на картона, мебелите в яхтите примерно се правят точно такива.
Виж целия пост
# 298
А аз съм решила,живот и здраве да си открия СПА-център и вече съм започнала да  работя по въпроса.Дано котка ми не мине път,ама първият ми апарат вече си го купих Laughing,е за сега го прилагам на приятелки и на мъжът ми,ама те  най-много печелят от цялата история.
Виж целия пост
# 299
Madam Stasita, успех в начинанието  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия