Идеи за Бизнес 4

  • 126 476
  • 898
# 585
Не исках да пиша по темата, за да не съм груба... обаче се престраших...

Българинът не е научен да цени хубавото, качественото и истинското. Дали става дума за храна, дрехи, обувки или каквото и да решите... все тая. Не знам дали е наслагване, повърхностност, парвенюшина или необходимост...

Повечето храни не само не са полезни, но са и вредни. Да кажем, че това е световна болест и сме се засили натам от където се връщат другите  - т.е. проблемът не е в нас... Цял свят се обръща към slow food - ние сме на вълна fast...

Обаче какво ще кажете за детските дрехи и обувки... при положение, че за големите да кажем има проблем с парите - криза, бедна нация... И мало и голямо ходи в найлон и пан. Опитайте да влезете в магазин за обувни и да попитате за кожени боти. В повечето магазини, ако не ви попитат какво имате предвид, ще ви покажат няколко чифта. Ако имате и други изисквания - естесвен хастар примерно - може и да нямат нищо като за вас... Познавам млади момичета с по десетина чифта боти - все китайски клас - една година - 30-40 лв., фаца и стайлинг ми се казваше... Simple Smile

Гледам какво има в магазините за прежди - вариации на ПАН и акрил. Магазините за платове предлагат полиестер и акрил, или найлон!, Маргаринът пази сърцето!? А ако няма био чесън в магазина ще се наложите да купите Китайски, който са ми казвали във Виетнам консумират само обработен...

Аз лично предпочитам истинските неща и когато в местно пикадили започнаха да предлагат печен на място хляб... купих. Мислех си - пресен, без консерванти, непрестоял, топъл... нелош на вкус... Ами познат ми обясни защо на пакета не пише ни състав, ни произход - внесен замразен хляб. Спрях...

От тази гледна точка има ниша за всичко истинско тук. Но в малки обеми за определени хора. Фурнети и подобните им хапват децата - замразен маргарин на солена цена, половината от която отива в Унгария /за Форнети/... Да, сетих се и аз за ОМВ. дали и там не размразяват и пекат...

Виж целия пост
# 586
Имам наблюдение над цветарския бизнес- много печеливш е, надценките са от 150- до 200 %. Въпроса е да се намери помещение на възлово място с голям човекопоток и най-вече да имаш усет към нещата от естетична гледна точка. Трудно е обаче с намирането на кадри квалифицирани в този бизнес. Освен цветя на много места е снабдено с подаръци и сувенири като допълнение. Иска се естествено и познания относно градинарството и цветарството.
Тази цветарска работа без опит не е много лесна, и кадри да намериш трудно ще ги ревизираш кое, как, кога са продали;) Печели се от рязан цвят, но докато се разработи ( една година поне) си има доста брак, така, че горницата съвсем не е тези проценти, просто е малко специфично, работила съм го години, на всички празници си на работа, което уморява..... лоша преценка в зареждането за предстоящ празник може да ти изяде печалбата.
Ако мога да бъда полезна на някой ентусиаст - с удоволствие. За себе си съм решила, че в близките няколко кризисни години няма да се занимавам с това, за по-нататък не смея да кажа, защото си ме дърпа Wink а и май е нещото, което мога да правя най-добре.
Виж целия пост
# 587
Здравейте, решила съм да отварям магазин за детски храни и евентуално играчки. Намерих си помещение със сравнително нисък наем.
Мъжът ми е скептичен нещо и смята, че няма да върви. И това ме спира сякаш. В квартала няма магазин, то там няма нищо всъщност, сравнително нов квартал е. Тоест с много нови кооперации. И не знам дали да рискувам.
Дуци,не разчитай храните да те изхранват Peace Играчките са специфичен бизнес също,не се купуват всеки ден,да не кажа,че родителите масово избягват да купуват или пък наблягат на много евтини неща
Храните и памперсите са повече хамалогия,отколкото печелившо перо Peace
Виж целия пост
# 588
Някъде в темата беше писано за акциза на алкохола, но немога да го намеря. Т.е. как стой въпроса с тези неща и как се пуска продажба на алкохол в магазин?

акциза незнам какво те вълнува за продажбата му в магазина?Той ще те засяга,ако го произвеждаш
Ако питаш за лиценз,алкохола е без лиценз вече
Виж целия пост
# 589
веднага ми изникват 'евреите' на Ангел Кънчев - точно срещу Джимис се намират от 100 години, навън има 3 маси, вътре има 4 стоящи места, но тези момчета никога, никога не свалиха качеството на салатите и сандвичите си и продължават да съществуват.

Тези до химическото ли? Щото ще затварят те.

Иначе по въпроса с баничките - майка ми има баничарница в малък град, купи я като реши, че й е писнало от счетоводството на 50 и кусур години (обожавам я тая жена, надявам се на 500 да съм същата  Laughing). Та те правят баничките само със сирене. И е факт, че целия град се изсипва при тях, а около празници работят по цяла нощ, за да насмогнат с поръчките за големи баници (в тава). Но е суров бизнес де, особено с всякаква евтина конкуренция наоколо, постоянно вадят нови видове закуски, за да се задържат на вълната. Та не е за всеки това.
Виж целия пост
# 590
Храните и памперсите са повече хамалогия,отколкото печелившо перо Peace
Приятелите ми казват, че трябва и дрехи, а с дрехи хич не ми се занимава, изостават, залежават Tired
Виж целия пост
# 591
Дуци, ти как купуваш дрехите за деца? Твоите, за подарък?

Не купуваш ли в повечето, айде да не са 100%, планирано?
Вероятно има значение и от къде купуваш?

Само ако и на двата отговаряш с "не" и смяташ, че повечето хора - потенциални и реални клиенти на обекта, са така си заслужава да имаш и дрехи между другото. Според мен.
Виж целия пост
# 592
Аз не съм представителна извадка по принцип, защото доста дрехи ми дават сестрите ми и приятелките ми, ако купувам то е от нета предимно и не от Бг. И за това клоня към не за дрехите.
Имам една позната, която шие дрехи, има магазин в Пазарджик и много й вървят, нейните са малко по-нестандартни и красиви, не са масовите турски дрехи по малките магазинчета и мисля и за нея.
Не знам, объркано ми е, много ми се иска да го направя, в крайна сметка който не е рискувал, не е спечелил.
Виж целия пост
# 593
Някъде в темата беше писано за акциза на алкохола, но немога да го намеря. Т.е. как стой въпроса с тези неща и как се пуска продажба на алкохол в магазин?

акциза незнам какво те вълнува за продажбата му в магазина?Той ще те засяга,ако го произвеждаш
Ако питаш за лиценз,алкохола е без лиценз вече
chocha, благодаря за отговора и корекцията. Каква глупост съм изтърсила  Embarassed, но истината е че тези термини още не ги знам. Аз се опитвам да помогна на приятелка, на която се възхищавам че на 50 години е решила да пробва самостоятелен бизнес. Намерила е малко помещение в центъра на града и сега го ремонтира. Моя е идеята да пусне алкохол и захарни глезотии, и красиви шок. бонбониери, и картички и малки сувенирчета...нещо като магазинче тип подаръци (наблизо има пазар с цветя). Т.е. мисля, че до тях би било подходящо подобно магазинче.
Виж целия пост
# 594
10cent's, подкрепям написаното. Много малко българи са истински ценители на хубавата храна и вина. Пазарува се от супермаркета. Включвам и магазин за подправки в тази категория - нали се сещаш, стотици видове от цял свят, в малки кипри чекмедженца.... Може да се направи, обаче за удоволствие, съмнявам се да носи печалба. Между другото, гледайки пълните паркинги пред супермаркетите, си мислех-хората нямат пари за кръчми, правят луд оборот на Била (примерно), защото събота вечер вместо на заведение, се събират вкъщи. Оказа се, че съм далеч от истината- оборотите на големите магазини са паднали с над 30% (да ме поправи някой, ако не е така).

Каспър, вероятно и за град като Пловдив магазинът на Главната се оказва малко встрани, щом и от там ми се случи да купя застояла (да не кажа прокисната) храна. А ми беше последна надежда, че давам повече, но и получавам повече...

....... преди няколко седмици бях в провинцията на рожден ден и тортата беше купена от жена, която ги прави в тях. Казаха ми, че преди и било като допълнителна работа, но от 1 година прави торти и сладки в къщи като единствена работа. Може би в мини производства има смисъл
Басирам се, че мини производството носи умерена печалба, само докато е "в къщи". Излезе ли на бял свят-разрешителни, данъци.... смисълът ще се изгуби.

Дуци, за детския магазин. Купувам на децата си дрехи основно от чужбина, онлайн, или от някои магазини за качествени детски неща - това за разходка и навън, всички обувки и връхни дрехи също. За дрехите за детската градина обаче, които се мърлят, късат и т.н. купувам по-евтини и с умерено качество неща. Та на възлово място в нашия квартал (между 2 ДГ, до училище, пазар....) има едно магазинче (около 15кв.м.), в което се продават: памперси, козметика, пюрета и храни, АМ, всичко от първа бебешка необходимост (включително колектори за урина  Laughing), играчки - евтини, но качествени (не знам откъде зареждат някакви испански), дрешки- без китайско, само бг и качествено турско, които са на смешно ниски цени. Рядко съм виждала въпросното магазинче без клиенти. Аз пък почти винаги в събота, ходейки до пазара, влизам и купувам по нещо(даже и да не ми трябва особено), защото ми е приятно - жената е страшно любезна, освен всичко останало. Миналата събота влязох и излязох с 2 блузи, 2 долнища и 1 анцуг за градината. Доскоро с количката из квартала почти не се случваше да пропусна ден, както и другите майки от квартала  Grinning Жената каза, че не се оплаква, въпреки кризата. За мен е важно да се набележи какви дрешки биха вървели, затова писах и какво продават-долнища, блузи, анцузи, бодита и бельо.
Виж целия пост
# 595
Да ви кажа странно ми е отношението, което имате към българина - виждате го в доста отрицателна светлина. А това е клиента в бизнеса и ако вътрешно не го уважаваме, ценим и мислим че е стойностен човек, няма да сме успешни.

Има и още един въпрос какво разбираме под качествена храна, според мен магазин за скъпи екзотични продукти не винаги значи с постоянно качество - интересно и нетрадиционно да, но не може неща пропътували 700 километра и стояли 7-8 месеца вакумирани да са особено качествени. Мисля, че това е мнението доста от българите.

jul - За тортите не съм съгласна, че ако се плащат данъци ще фалират, тази жена си има мини цех в помещение към дома й, подобно на производството на банички на място. Е, да сигурно не издава касова бележка за всяка торта, но не мисля, че ще фалира - ако всички издават бележки и им се вдигне цената с 20%, неините торти пак ще бъдат най-предпочитани. По скоро тук няма място за прекупвачи и зареждане на големи количества. Жената си е създала независимо производство.
Виж целия пост
# 596
Да ви кажа странно ми е отношението, което имате към българина - виждате го в доста отрицателна светлина. А това е клиента в бизнеса и ако вътрешно не го уважаваме, ценим и мислим че е стойностен човек, няма да сме успешни.
Не бих казала. Просто има определени поведенчески типове и модели, които е добре да се знаят преди да тръгнеш нанякъде (да стартираш определен бизнес). Все пак нещо се преви, за да има успех, а не изначално да е обречено на провал, нали така? Веднъж след като се прицелиш в определен таргет, естествено, че трябва да си уважаваш и "коткаш" клиентите  Peace
Виж целия пост
# 597
Измислих си и аз идея  Joy Много съм щастлива! Първоначалният капитал ще е нищожен и ще мога да произвеждам от вкъщи  JoyАх, дано стане!!!
Виж целия пост
# 598
Да ви кажа странно ми е отношението, което имате към българина - виждате го в доста отрицателна светлина. А това е клиента в бизнеса и ако вътрешно не го уважаваме, ценим и мислим че е стойностен човек, няма да сме успешни.

Има и още един въпрос какво разбираме под качествена храна, според мен магазин за скъпи екзотични продукти не винаги значи с постоянно качество - интересно и нетрадиционно да, но не може неща пропътували 700 километра и стояли 7-8 месеца вакумирани да са особено качествени. Мисля, че това е мнението доста от българите.

jul - За тортите не съм съгласна, че ако се плащат данъци ще фалират, тази жена си има мини цех в помещение към дома й, подобно на производството на банички на място. Е, да сигурно не издава касова бележка за всяка торта, но не мисля, че ще фалира - ако всички издават бележки и им се вдигне цената с 20%, неините торти пак ще бъдат най-предпочитани. По скоро тук няма място за прекупвачи и зареждане на големи количества. Жената си е създала независимо производство.

Ами на черното бяло ли да се каже?
Нима ядем качествена храна и я уважаваме ли?

Отделно мога да кажа, че не познавам човек, който да уважава клиентите си повече от мен. Понякога до абсурдна тъпота. Но няма начин... Не уважаваш ли, няма да те уважават.

За тортите абсолютно не е така - това е бизнес, с който съм запозната до най-големия детайл и да, ако момичетата, които произвеждат вкъщи, излезнат на светло, никога, ама никога не могат да държат тези цени. И те си го знаят. Отделно от вкъщи никога не може да стане при сегашното законодателство и разрешителни режими.
Виж целия пост
# 599
Измислих си и аз идея  Joy Много съм щастлива! Първоначалният капитал ще е нищожен и ще мога да произвеждам от вкъщи  JoyАх, дано стане!!!
Ще споделиш ли? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия