За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 12

  • 36 420
  • 746
# 255
 LaughingА така де,спри се с този рахит.
Възможно е чесането да е и от изпотяване на главичката.Сега като вече има коса,е естествено и да се изпотява понякога главата.Моето също се чеше когато се изпоти от много игра и вечното скачане Grinning
Виж целия пост
# 256
Гали, верно, че се поти доста. Щото пълзи като моторетка и не се спира / де отиде онуй кроткото, не знам Thinking/.
 Hug
Виж целия пост
# 257
Към майките с момчета : Как слагате бубата като слагате памперс, не мога да овладея нощното подмокряне до кости, да не би да бъркам нещо?? Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 258
слагасе нагоре !
Виж целия пост
# 259
А нагоре не е ли предпоставка за изтичане от памперса- постоянно е мокар отгоре над памперса??? newsm78 newsm78 Това от новородено, но го бяхме преодоляли. И пак...
Виж целия пост
# 260
А да не би да е от памперса. Дребосъчка се опикаваше така и щом сменихме марката нямаше проблем. Всичките ми познати с момченца им слагат пишлетата на горе. Май това е правилния вариант, забелязвам че и мъжа ми си го слага на горе в гащите. Mr. Green
Виж целия пост
# 261
Ами доста памперси пробвах, но ще продължавам да пробвам и др.
Мерси за отговорите. То и аз имам мъж, ама той вика да ви питам вас, да не би да бъркаме нещо Wink
Виж целия пост
# 262
аз знам надолу че се слага
Виж целия пост
# 263
gundie никога не съм слагала нагоре, въпреки бабините деветини че няма да му порастне пишето ако се слага надолу или че няма да получава ерекция  Laughing Laughing Laughing нормалната физиологична поза на пишлето е да виси, когато е в "покой".
ако слагаш нагоре, бих се учудила ако някога има сух памперс да ти призная.... Rolling Eyes неслучайно памперсите за момченца и за момиченца са еднакви- т.е. да пишкат надолу, а не да са "усилени" в горната част.
освен това, накъде ще сочи пишлето няма нищо общо с функциите му след време, както предполагам някоя баба би изтъкнала Laughing то малките момченца си получават ерекция още като новородени, та... Grinning
Виж целия пост
# 264
Както и да го сложите пишлето в памперса, то пак ще си застане надолу.  Simple Smile
Виж целия пост
# 265
лично аз несъм чувала някоя мама с момченце да слага бубата надоло , и на брат ми сме му я слагали нагоре и е  нямало проблеми никога не ебил мокър, а памперсите са били на "памперс" и естествено се сменяха напоне 3-4 часа даже понякога и на 2часа.



мъжа ми също си го слага нагоре  hahaha  niki97
Виж целия пост
# 266
такаа, да поясня какво имам предвид, за да не се превърне въпроса на gundie  в "за" и "против" "нагоре или надолу" на пишлето.  Grinning
ти си прецени, при всички положения ако детето няма проблем със слизането на тестисите в торбичките или не се обрива е абсолютно безмислено да се опитваш да му сложиш пишлето нагоре или в една или друга насока, при положение че памперсите са достатъчно широки и то ще застане в позиция която е в повечето случаи надолу, освен ако не затегнеш яко памперса в кръста за да го задържиш непременно нагоре, което пак казвам за мен е абсолютно безмислено.
да не забравяме и друго- че преди са ги слагали нагоре защото пелената попивала така най-добре а и с повиването е било доста болезнено да се стискат между крачетата. а сега с широките памперси положението е различно. Peace

хрисето, аз лично не зная майка около мен която да е слагала пишлето нагоре, но явно и такива има Wink
Виж целия пост
# 267
От памперса е , аз преди му купувах на Памперс и на ден имаше поне 2 чифта намокрени дрешки , смених памперсите и нямам проблеми вече  Peace
Виж целия пост
# 268
Винаги съм му слагала пишката надолу, но ако нощем се събуди за мляко, задължително сменям памперса, иначе сутринта всички дрехи са мокри.
Виж целия пост
# 269
elpet вече има специални памперси за момчета и за момичета. Тези за момчетата са подсилени отпред, защото когато пишкат, пишката им се изправя нагоре.
По въпроса на gundie - въобще не съм я местила, както си застане - било то надолу или настрани- така съм я оставяла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия