За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 12

  • 36 420
  • 746
# 540
А, добре са ви изписали Хидрасек. Той ще оправи нещата  Peace
Виж целия пост
# 541
Питанка пак за колектора за изпишкване на бебнце- момченце. Като писахме преди време за тоя колектор бях разбрала,че е различен за момченца и за момиченца, но днес в аптеката ми дадоха един и ми викат да съм го залепяла на памперса Shocked Shocked И че нямало разлика във видовете newsm78 newsm78 Така ли е?? И как да действам- прилича на найлоново пликче, което се залепва отгоре (самозалепващо се) а, какво тогава залепвам за бубката и дали съм купила правилното?? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 542
Пъхаш пишката в пликчето и залепваш за кожата над пишлето , ако ме разбираш .  Wink И е добре това да стане рано сутринта , докато бебо спинка още , че после  е доста трудно . С моя оцелихме десятката , точно го събих и му нагодих пликчето и той свърши работата .  Wink
Виж целия пост
# 543
gundie ,различни са колекторите.Лепиш колектора около кожата в основата на пишлето.Събуждаш бебето сутринта.Бързо миеш дупето и слагаш колекторчето.Оставяш без памперс,само по колекторче.След 10-15 мин ще се изпишка.Следиш,за да махнеш веднага колекторчето,защото се разлива урината.Знаеш,че трябва да се занесе бързо урината,защото се променят показателите
Виж целия пост
# 544
Елфита, ами те ако са различни аз може и да съм купила от " женските", как тогава да разбера???
Виж целия пост
# 545
gundie ,опиши отвора,каква форма е?

Аз като купувах ме питаха за момиче или момче
Виж целия пост
# 546
Еййй, м...му.....чак се ядосах-ами оная оФца в аптеката вика,че нямало разлика и тя работела отдавна и нямало различни...  ами елепсовидно отчорче като яйце...незнам как да го опиша по друг начин. Сори,че така се ядосах- ама мразя така да не си разбират от работата.
Виж целия пост
# 547
http://www.framar.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE% … -pid30062456.html за момиче с кръгла дупка
http://www.framar.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE% … -pid30062457.html за момче...
има и универсален...без снимка Simple Smile може би той е елипсовидният...защото нашите май също все такива елипсовидни са били....
Виж целия пост
# 548
gundie ,дали са ти за женско ,душа.Нашето беше такова.За момченце отворчето е кръгло мисля.Иначе ще изтича урината.

Купи едно ново

ПП на снимките на Angel_Dust за момиче изглежда почти кръгло,но като се отвори е елипсовидно
Виж целия пост
# 549
благодаря ви , много сте мили ,както винаги. Моя прилича маалко повече на момчешкия все пак, но е някаква друга марка-явно от универсалните. Дано се справя,че взех и само един Laughing
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря за бързите отговори.
Виж целия пост
# 550
gundie ,пробвай се,ако не стане друг.Но мисля,че ще успееш от първия път.Като не му слагаш памперса и наблюдаваш кога се е изпишкал.
Виж целия пост
# 551
ми не знам...аз все с елипсовидни съм действала...никога не е изтичала и капка. винаги съм взимала без да лепя памперс отгоре.
Виж целия пост
# 552
Аз не помня каква марка е бил този, който купихме, но беше елипсовиден. Сигурно и кръгъл би свършил работа. Ще тестваш Simple Smile

И аз не съм слагала памперса, изчаках докато Алекс напълни колектора.
Виж целия пост
# 553
АЗ пък я държах над мивката с шишенце в готовност и направо в шишенцето се изпишкваше  Mr. Green
Виж целия пост
# 554
Не съм имала проблеми с колекторите, не са ме питали за момче или момиче искам  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия