Клуб "полицейска съпруга" - 3

  • 59 466
  • 755
# 585
Извинявам се за нахлуването   Hug
Искам да попитам общежитието на МВР в кой край на жк Лозенец се намира?
Виж целия пост
# 586
Общежитието на МВР се намира срещу Международния гараж в Малашевци... Rolling Eyes

Току-що попитах мъжът ми и той ми каза, че има колеги, които живеят там. Hug
Виж целия пост
# 587
Мъж ми е общежитието на академията на МВР някъде в Лозенец  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 588
Деси, ето информацията, която току-що получих:

Командированите от страната за 6 месеца са настанени във МВР Академията ВИПОНТ - Симеоново.
В един от корпусите на бившият факултет Сигурност.

Но това не е Лозенец. Hug
Виж целия пост
# 589
Май не написах пак всичко
факултета му е Пожарна безопасност и се намира  на ул .Пиротска,
а общежитието му е някъде в Лозенец
иначе е командирован за  6 месеца
Виж целия пост
# 590
Факултета "Пожарна безопастност" и в момента го виждам от прозореца на апартамента ни... Grinning Hug

Защото е близо до нас.

Но къде е общежитието им... не зная... Rolling Eyes Blush Hug

Ако разбера обаче, веднага ще ти пиша.  Flutter Heart Eyes
Виж целия пост
# 591
По принцип до сега всички, които са били на курс във факултет "Пожарна безопасност" са настанявани в общежитието, което се намира в ж.к. Люлин 5.
Виж целия пост
# 592
Здравейте момичета!

Постепенно си откривам темите по интереси в този форум Simple Smile Надявам се да ме приемете при вас.

И моят мъж работи в системата, макар и да не е със статут на полицай и се надявам това, че не сме подписали да не попречи на "членуването" ми при вас.

Пожелавам ви много здраве и късмет през новата година!
Виж целия пост
# 593
Здравейте момичета!

Постепенно си откривам темите по интереси в този форум Simple Smile Надявам се да ме приемете при вас.

И моят мъж работи в системата, макар и да не е със статут на полицай и се надявам това, че не сме подписали да не попречи на "членуването" ми при вас.

Пожелавам ви много здраве и късмет през новата година!
Ами добре дошла, естествено, че няма да те върне никой. Щом и ти сърбаш от полицейската паница, значи си от нашата кръвна група. Hug
Виж целия пост
# 594
Побууут... Heart Eyes
Виж целия пост
# 595
Добро утро на всички!
Какво се чува при вас за намерението на Дянков да съкращава отпуските на държавните служители? newsm78
Виж целия пост
# 596
Добър ден!
За отпуските няма коментари, ама тоя цайс много взе да ми лази по нервите!Да вземе и годините да им вдигне и шоуто ще е пълно- 60годишни да гонят крадци Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 597
Добър ден и от мен. Все още не се чува нищо, Наде, но Франческа ме накара да се усмихна... Grinning

Боже, колко жалка картинка си описала Франческа...

Не знам да се смея ли, да плача ли... Rolling Eyes

И въпреки всичко да се усмихнем с чаша кафе...

Виж целия пост
# 598
Добро утро на всички!
Какво се чува при вас за намерението на Дянков да съкращава отпуските на държавните служители? newsm78
Хахаха, какъв респект ще имаш от един дядка, който те спира на пътя и ти иска документи за проверка, сигурно ако се наложи да те подгони ще трябва да го прави на три крака, имам предвид бастуна. Това по отношение на риска от вдигане на възрастта за пенсия при тях.
За отпуските, явно Хер Флик смята, че нямат нужда от почивка, ще почива който доживее... пенсия
Виж целия пост
# 599
И тоз Борисов какво ми сравнява системата с частният сектор?Там да не подписват хиляди бумаги всяка година и да нямат право на частна странична работа, а?
ММ ми каза, че за охранителната почти било сигурно, че няма да вдигат годините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия