Най-странните и смешни имена 9

  • 122 490
  • 757
# 30
Аз пък познавам Лимонка!?!? #Crazy
Виж целия пост
# 31
  Койчо Караколев ! Ей това е истинско на човек , който познавам ! За съжаление е на дете родено през 2002 год и направо незнам родителите от къде го извадиха този акъл , аз първото име имам предвид!  Shocked
Виж целия пост
# 32
Аз пък познавам Койчо Койчев.
Виж целия пост
# 33
Всички латиноамерикански имана на наш терен са смешни.
Виж целия пост
# 34
Имам един приятел във Фейсбук, когото не познавам лично, но всяка вечер играем покер в интеренет. Казва се Мazen Hooi.  Embarassed. Май беше филипинец и предполагам, че е нормално  newsm62
Виж целия пост
# 35
Имам един приятел във Фейсбук, когото не познавам лично, но всяка вечер играем покер в интеренет. Казва се Мazen Hooi.  Embarassed. Май беше филипинец и предполагам, че е нормално  newsm62
Филипинците носят доста по-обикновени имена, предимно испански - Антонио, Хуан и т.н.
Така, че и за Филипините не е нормално. Mr. Green
Виж целия пост
# 36
Питах го и се оказа, че е ливанец
Виж целия пост
# 37
Италианските Лино и Лина са ми много смешни
Виж целия пост
# 38
Днес зе запознах с Нинозар  #Crazy
Виж целия пост
# 39
Моя учителка по математика се казваше Мата.Сред имената,които съм срещала като соц.работник има наистина уникални-Олимпиата,Муйо,Ромео,Мечо,а има и един Галилей,чията жена се казва Венера newsm10  ,но Фунда ми е едно от любимите.Щях да забравя да спомена Черешка.
Виж целия пост
# 40
Кое му е странното на Венера, освен комбинацията с Галилей? ДАли ще е Деница, Зорница или Венера- все тая.
Виж целия пост
# 41
Мусайбе-девойче в 3-ти клас в едно крайдунавско село
Виж целия пост
# 42
Мусайбе-девойче в 3-ти клас в едно крайдунавско село
ееееееее това е направо грехота да се даде такова име на детето !
Много е гадно да се представяш когато имаш рядко срещано име ,
а да не говорим когато е странно или обидно .
Виж целия пост
# 43
Е, и по-лошо можеше да е, например-Мисайбе.
Представи си:
-"Как се казваш?"
-"Ами, то моето име малко странно, ама...Мисайбе bowuu"
Виж целия пост
# 44
 Joy уууужас незнам да се смея ли да плача ли
аз познавам Танка и като деца не пропускахме да я избьзикаме никога не сьм имала лоши чувства кьм нея ноооо не се здьржах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия