Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 449
  • 738
# 450
Аз ще съм без дете..... Мога да хвърлям по някой поглед, на някое от многото ни деца  Laughing Laughing Laughing Да изравним съотношението... Crazy
Виж целия пост
# 451
  Незнам дали ще успея да дойда, но с удоволствие приемам помощ  Simple Smile Бубче забрави да споменеш и пълната липса на същества от мъжки пол. Имаше четири момиченца, две бебета принцески и три майки  Simple Smile
Виж целия пост
# 452
 
Аз ще съм без дете..... Мога да хвърлям по някой поглед, на някое от многото ни деца  Laughing Laughing Laughing Да изравним съотношението... Crazy
Каква ентусиастка Hug

 А аз съм блейка- Албена,честита годишнина! Още много години съвместно щастие!
Виж целия пост
# 453
Вторник, преди обяд около 10.30 ч. според мен е добро време за среща.
Виж целия пост
# 454
Сега оставя мястото да се уточни  Thinking
Виж целия пост
# 455
Хихик, аз пък знам други хора, които са видели Шушел в кукления театър, ама те да си кажат. Днес моето дете ного виждано  Mr. Green


 Whistling Whistling Whistling

Честити имени дни, честити годишнини, честити рождени дни и честити празници на всички, които съм пропуснала  Hug  bouquet
за вторник съм пас, засега, ще видим в последния момент как ще е  newsm78
пътуването ни се поотложи, но пък всеки ден ще си имаме любими гости, та ще компенсираме липсата на пътуване  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 456
Валка, Албена, честити празници! Пожелавам ви с всяка изминала година любовта ви да става все по-силна и сплотяваща!    1dating
Виж целия пост
# 457
Хайде да ви почерпя и аз послучай днешната ни годишнина с милото от сватбата Simple Smile))
 
Виж целия пост
# 458
Валка, честита годишнина и на вас, миличка! Да се обичате все така и да сътворите поне още една малка прелест!  Heart Eyes Hug    bouquet
Ок, разбрахме се значи  Simple Smile Ние сигурно ще дойдем към 11ч  Blush Но къде наистина?  Rolling Eyes
Патка съм  ooooh! - да почерпя за нашите 7м
Виж целия пост
# 459
Валка, честита годишнина и на вас Hug Да сте живи и здрави и много да се обичате  bouquet


Елфче, честити 7 месеца на Александър Hug Кога минаха само Wink
Ще надниквам днес, за да разбера мястото, сутрешен час ме устройва напълно Peace
Да се похваля Embarassed, вчера оправих шкафовете с обувки и махнах омалелите обувки на децата, а сутринта си измих печката и плочките около нея. За следобяд съм планувала миене на прозорци. Сега ставам, че имам да простирам hang
Виж целия пост
# 460
Елфче, честит 7-ми месец на Алекс! Да растат двамата с бати живи и здрави!!!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 461
Борисовата градина как ви се струва?
Виж целия пост
# 462
Борисовата градина как ви се струва?
далечко ми е, но няма как на всички да е близо, става  Peace
Виж целия пост
# 463
Борисовата градина как ви се струва?
далечко ми е, но няма как на всички да е близо, става  Peace

За мен е ок.  Grinning Елфче, а пък вие вече имате метро и до Борисовата градина  Wink
Виж целия пост
# 464
 Екстра. Остава да не вали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия