А на майките- кураж
( идете да пиете едно кафе на воля докато детето не е с вас
)
А на майките- кураж
( идете да пиете едно кафе на воля докато детето не е с вас
) 
Аз , като пратих Дария на ясла на 1.2г- какво
Трябва да ме линчуват всички сигурно
Иначе изследванията, които на нас ни искат са: кръв и урина до 7 дена преди почването, скоч-проба, 2 проби от ако в две шишенца - едната за глисти, другата за дезинтерия, правят се с отдени направления от педиатъра, контактна бележка и попълнен картон за алергии, ръст и тегло отново от педиатъра
Захващам се да работя

Като се почустваш пак така сети се за Велмар 
И още нямам деца - знам си аз ,че няма да се задържа дълго 
Всичко е както Нана е писала - без всякакви копчета, ципове и т.н. Дано да не изпускам нещо
При нас гледат и ваксините - ако не ги пише в картона се вади бележка с тях от лекаря.
Аз направих на Дари още август месец- не че ни трябват де, но поне да си спестя блъсканицата в лабораториите септември месец 
.
) и гащички, разбира се. Вчера и приготвих за резерва дълги крачоли и ръкави че изведнъж захладня.....
Отделно други разни рокли, сукмани, ризи и от сорта. Така че...ще ме извинява госпожичката, ама не мисля да купувам скоро нови неща
Мой съвет е да не пращате дечицата с най-новите им дрехи, поне докато се научат да се хранят добре сами, че такива лекета има по дрехите всеки ден, че думи нямам. Менюто го виждам по блузките, някои петна нямат изпиране 
Препоръчани теми