Август месец вече е тук, Августинчето празнува за трети път!

  • 25 464
  • 738
# 180
Аз явно тотално съм изперкала, ама защо имам спомен, че като работех в държавна градина давахме дежурства до 19.30ч.  Thinking До 18.30 или 19ч. /вече не помня точно  Embarassed/ децата си бяха по групите с госпожите, а след това се събираха всички останали деца и оставаше една учителка и охраната с тях. Мисля си, че би трябвало да е еднакво за всички държавни градини /поне за София/  newsm78 Въпреки, че май скоро ви разказвах как в кварталната градина в 17ч вече няма деца  ooooh!

Лори много ми се разкашля  Cry Личният лекар каза вчера че няма нищо, ама мен ме притеснява и мисля да си я заведем при нейната си докторка  Peace
Виж целия пост
# 181
И Вики вчера беше за пръв ден на градина след ваканцията.
Нямаше драма, нямаше ревове.Е не беше съвсем на кеф, но като видя играчките, госпожата, новата къщичка, която са им сложили за игра и съвсем и мина.Влезе си сама, спокойна и усмихната. Simple Smile
Вие направо ме разбивате с това работно време.Какво работят тези родители? newsm78
Не че и при нас не са в намален състав след 16 часа, но нямаме проблем за часа на прибиране.По принцип е до 18:30 часа, след това остава дежурен и чака с децата ако се наложи.Аз работя до 18 часа, добре, че баща й свършва по-рано между 17 и 17:30 часа и тогава я забира.Няма как да стане по рано.
И това за ограниченията...то хубаво да са самостоятелни, ама чак пък толкова.Нас ни пускат до гардеробчетата, обуват си пантофите и влизат.Учителката ги чака на вратата и ги поема.
Иначе Вики може да се храни сама (още от яслата), но от едно известно време в къщи иска да я храня аз.Глези се.
А за обличането - може да облича и съблича гащи, панталони, чорапи и обувки.Но блузите - ни напред, ни назад.
Виж целия пост
# 182

Иначе Вики може да се храни сама (още от яслата), но от едно известно време в къщи иска да я храня аз.Глези се.
А за обличането - може да облича и съблича гащи, панталони, чорапи и обувки.Но блузите - ни напред, ни назад.

Яна е по абсолютно същия начин  Laughing

Днес за първи път от новата учебна година Яна влезна без да плаче. Така и аз съм по-спокойна. ДГ приема деца от 7 до 8:30 и се взимат от 16 до 19ч.
Виж целия пост
# 183
Вст, стискам палци Лори скоро да се оправи  Hug А ти с твоята работа, наистина, как ще излизаш болнични? При мен е по- лесно, в отдела сме около 10 човека и все някой може да ми поеме работата за няколко дни, а при вас как е
Виж целия пост
# 184
Здравейте!
pepejeans, честита ви втора рожба. Да ви е жив и здрав и много да ви радва.     bouquet   Hug   Hug   Hug

Ние все още сме в сборни групи. Сашко още е в яслата. Иначе с обличането и ние не сме много самостоятелни. С блузите изобщо не се справя. Вчера си беше обул слипчетата през единия крачол, а не през ластика от горе. Как не са го стягали, незнам.  Rolling Eyes Иначе се храни сам, ходи до тоалетна сам, прав, като татко си на тоал.чиния.  Laughing Все още си говори понякога в женски род и е много смешен. Баща му само се бъзика, че е женчо, защото се заиграва и на кака си с бебетата.  Flutter Но аз не се притеснявам, защото е така само в къщи. Навън си е истинско смело момче.  Wink
Виж целия пост
# 185
Миши се съблича сам за секунди,но най-често панталона отива заедно с гащите и отсега си представям какъв смях ще пада hahaha А за обличането,може и сам ако му ги оставя правилно и не е решил да се лигави или да се прави на строг господар Mr. Green
adrianska,това за говоренето в женски род и заиграването с кукли изобщо не е проблем на тази възраст.Те просто копират всичко и понеже на вас модел на подражание най-вероятно е каката,та затова така се получава Peace
Аз подозирам,че дребосъка подражава на брат си дори в това да пише с лява ръка,защото като бебе не съм забелязала да има левичарски наклонности.Взел е дори и говорните дефекти на Росен,тъй като и аз и таткото нямаме,просто прекарва най-много време с него и той му е модел за подражание.
Виж целия пост
# 186
liani, аз затова не се притеснявам, защото знам, че гледа от кака си.  Peace
Качих малко снимки: http://avgustinki.snimka.bg/children/avgust-2009.407800.14714056
Виж целия пост
# 187
Ей, добре че си ти , Ади.Че забравихме  физиономията и на Найа Simple Smile  ( Как са с Дани?)
Виж целия пост
# 188
Ади  Hug страхотни са мишлетата на снимките  Heart Eyes
За обличането/събличането - Лоретка не се справя с блузите с къс ръкав и потниците, с якетата. Ама хич не се шашкам - има време, ще се научи  Peace Онзи ден й беше помогнал да се обуе някакъв сладур от втора група - тя си ги обува сама гуменките, с които я бях пратила, ама сигурно се е шашнала от кавалера  Laughing
Елена, за това ми пили шефката - няма кой да замества, просто защото всички са ангажирани с дечицата си по цял ден. Тази година ще бъдем два първи класа и подозирам, че може да ги сливат - преди го нямаше този вариант. Но лошото е, че дори и да има кой да те замести, пак ти прави проблеми  Sad Ще видим как ще я караме  Thinking за сега има вариант и Иво да ми помага /тази седмица ще си я разделим/, но ако почне работа някъде, просто ще ми се наложи да напусна  Sad
Виж целия пост
# 189
Ей, добре че си ти , Ади.Че забравихме  физиономията и на Найа Simple Smile  ( Как са с Дани?)
Това щях да кажа и аз Peace
Аз се справих и в РИОКОЗ, в петък ще са готови резултатите. Там също не ми искаха направлението, но поне таксите бяха далеч по-ниски от предишните - едното е 4 лв., а другото 8 лв.
Виж целия пост
# 190
 А изследванията за кръв и урина на гладно ли се взимат (дават) ?
 Събирам сили за утре да задействам тия работи.
Виж целия пост
# 191
Бланк,може и сте яли не е проблем   Peace ,успех утре   Laughing  Peace
Мен днес пак ме ядосаха в градината,успях все пак да и взема раницата и като се прибрахме установих,че един комплект дрешки и ги няма,а пижамите си стоят изобщо не обличани   Close ,утре ще попитам с какво ги обличат на обяд да спят   newsm78
Вст,дано да се наредят нещата и да не се налага да напускаш работа   Peace Hug
Ади,радвам се да те видя   Hug
Ето малко снимки и от нас,да не ни забравяте,че другата седмица ми свършва отпуската и едва ли ще съм толкова активна    Mr. Green

 http://avgustinki.snimka.bg/children/avgust-2009.407800.14 … sp;    
Виж целия пост
# 192
аз знам 4е кръв се взима на гладно и все така процедирам Thinking
Мис, вероятно липсващия екип е играл ролята на пижама Laughing Аз на Дари сутрин в понеделник  й връ4вам пижамата в ръка и тя си я внася в групата и си я оставя на леглото.Така процедираме още от яслата Peace
Виж целия пост
# 193
Деница беше гладна и жадна, но тя така или иначе в 8 ч. сутринта нищо няма да сложи в устата Peace
Докато беше на ясла, Деница ми казваше, че  са спали с дрешките си. Не знам до колко мога да й вярвам, но тя твърдеше, че не знае къде са й пижамите Rolling Eyes
Виж целия пост
# 194

Мис, вероятно липсващия екип е играл ролята на пижама Laughing Аз на Дари сутрин в понеделник  й връ4вам пижамата в ръка и тя си я внася в групата и си я оставя на леглото.Така процедираме още от яслата Peace

Уф Велмарче ми незнам и аз вече,но да спи с 3/4 панталон с ластик ми се струва малко смешно   Laughing,но утре ще разбера каква е истината   Peace
В яслата и аз процедирах по същия начин,както казваш ти и честно да си призная от яслата в която ходихме бях супер доволна,тук в градината нещо не ми харесват нещата,но се надявам на родителската среща да ги уточним   Peace
За изследванията за кръв е вярно,че на гладно уж били по-точни,но на мен доста лекари са ми казали,че може и да си закусил и пак да ти вземат кръв   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия