На море в Гърция - 2

  • 157 486
  • 726
# 330
Въвели са забрана за автомобили със затъмнени стъкла-глоба 100 евро newsm78
Виж целия пост
# 331
Че то и у нас има текст.
ЗДвП:
"Чл. 105. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г.) (1) Забранява се ограничаване на видимостта през челното стъкло и през страничните стъкла на автомобила, осигуряващи видимостта на водача към пътя, както и намаляване на прозрачността им.
(2) Ограничаване на видимостта през стъклата на задните врати на леките автомобили, както и намаляване на прозрачността им, се допуска само при наличие на огледала за виждане назад от двете страни на автомобила."
Разликата е, че у нас контрол няма за много неща и това прави впечатление, когато българският евро гражданин запраши по света, в части, където се контролира спазването на закона.
Виж целия пост
# 332
И ние ще ходим от 20 този месец на Ситония, запазили са ни каравани на плажа, незнам къде  точно, записвам се да следя  Flutter

приятна ви почивка и пиши подробности като се върнете...
Аз пак съм с 2 ръце за море в Гърция. И стачките ще ги преодолеем и скъпотията, но на нашето черно море - нееееееее...
Виж целия пост
# 333
За Гърция става въпрос за забраната не за БГ.На нас ще ни обърка плановете за съжаление.Моля ако има завърнали се в близките дни от Гърция да пишат дали наистина налагат глоби и за туристите.
Виж целия пост
# 334

Аз пак съм с 2 ръце за море в Гърция. И стачките ще ги преодолеем и скъпотията, но на нашето черно море - нееееееее...

Що така?Какво те разочарова,макар да е малко извън темата?
Виж целия пост
# 335
Наистина ли искаш да знаеш ?
ами то не остана нищо хубаво на нашето черноморие...
Кое да му харесаш - бенонните комплекси, с озеленяване в саксии, възможността да ползваш свободно плажна ивица или задължително да си плащаш за чадър и шезлонг, отношението по кръчмите -О, ти  си българин - не ставаш, ние търсим чужденци -будали, да продължавам ли?
за мръсотията във водата и отношението

за мен лично - нашето черноморие си е заминалооо , много отдавна.
Виж целия пост
# 336
Аз харесвам начина, по който е уредено например паркирането в южното черноморие. По- голяма забава и липса на каквато и да било логика просто няма. Но си е за друга тема. За мое съжаление и аз се отказах от летувания у нас.
Виж целия пост
# 337
Аз бях миналата седмица в Гърция и пътувахме с кола, чиито задни стъкла са затъмнени. Не ни направиха проблем. Просто помогила да спусна прозореца, че да видят дали съм аз на личната карта и това беше. Приятна ваканция на всички  Hug
Виж целия пост
# 338
Наистина ли искаш да знаеш ?
ами то не остана нищо хубаво на нашето черноморие...
Кое да му харесаш - бенонните комплекси, с озеленяване в саксии, възможността да ползваш свободно плажна ивица или задължително да си плащаш за чадър и шезлонг, отношението по кръчмите -О, ти  си българин - не ставаш, ние търсим чужденци -будали, да продължавам ли?
за мръсотията във водата и отношението

за мен лично - нашето черноморие си е заминалооо , много отдавна.
Споделям това мнение.
След като два пъти ходихме за кратко до Гърция вече не ми се стъпва на черноморието.
Да не говорим, че и пътят е двойно по-дълъг и не си струва да го биеш.
И обслужването и спокойствието, което намерихме там нямат аналог.
На плажа никаква бутаница, шезлонги достатъчно, кристално чиста вода.
Виж целия пост
# 339
Ali&Meli - мисля че 2-те дами доста изчерпателно ти отговориха.
А горичвият привкус остава за дълго... разбира се, Варна  Heart Eyes и околия ми е на сърце и там поне веднъж годишно ще ходя.
Но да се върнем на темата...

Ние може да спретнем един уикенд до Аспровалта... ей тъй, за отскок, ориентир и зареждане на батериите. 
Виж целия пост
# 340
Аз пак съм с 2 ръце за море в Гърция. И стачките ще ги преодолеем и скъпотията, но на нашето черно море - нееееееее...
Подкрепям 100% !!!
Преди години се бях зарекла да не ходим на море в чужбина, след като си имаме тук, но нещата излязоха извън контрол по нашето черноморие.
На море в България???
Не, благодаря. Naughty

Някой ходил ли е на о.Санторини?
Потърсих тема, но не открих такава.
Виж целия пост
# 341
Момичета, бях обещала да пиша къде съм резервирала. Ето:
http://www.lagonisi-beach.gr/

Заминаваме утре, като се върна ще напиша отзиви Simple Smile Това Вурвуру обаче на Гугъл мап хич го няма като село, има ли въобще село, където да се разходиш??

На нашето Черноморие - неее, благодаря, парен каша духа Naughty
Засилили сме се да обиколим гръцките острови и чак тогава на нашето море, но те пък са доста, така че няма да е скоро Wink
Виж целия пост
# 342
pontes, много добре изглежда.
Приятно изкарване и да споделиш после!  bouquet
Виж целия пост
# 343
.............
Някой ходил ли е на о.Санторини?
Потърсих тема, но не открих такава.
Не съм ходила, но мои приятели са ходили, ако мислиш да ходиш с малки деца - не е много подходящо, там е по-скоро за романтична почивка без деца, сградите/стълбищата висят над морето, много лесно би могло да се метне малко дете, аз лично не бих рискувала.
Виж целия пост
# 344
Момичета, бях обещала да пиша къде съм резервирала. Ето:
....Това Вурвуру обаче на Гугъл мап хич го няма като село, има ли въобще село, където да се разходиш??.......
Ами според мен Вурвуру е 1 дългоооо село от 2те страни на пътя, ние го обходихме от край до край мин.година, но не ми допадна точно това, че все си ходиш покрай/по пътя и център не открихме дори  newsm78 .........но пък в района има страхотни заливчета   bouquet

..........На нашето Черноморие - неее, благодаря, парен каша духа .....
Ех тази болна тема за нашето Черноморие - жалко е, че за все повече от нас  не стои изобщо подобен въпрос на дневен ред  Sick
След последната ни разходка 3 дни в района на Варна през септември, направо се потресох от това, което видяха очите ми  #Crazy единственото, което установих, че за 3те год., които не бях ходила на БГ море е станало в пъти по-зле  #Shocked  така, че колкото и непатриотично да е  Rolling Eyes ще си давам парите на чужденците още дълги години сигурно  newsm78 и аз като Шани мога само да скоквам за 1-2 дни до Варна, че имам много приятели....иначе  no благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия