Д-р Иво Петров-кардиолог от болница Токуда

  • 40 647
  • 16
# 15
И аз добавям едно НЕ за Иво Петров. Няма да обяснявам дългата история. Но, не сме доволни.
Виж целия пост
# 16
Днес бяхме на преглед при Професор Др Иво Петров, аз лично съм много доволна ,много приятно и топло посрещане , изслуша ни ,даде ни нужните отговори. Подходи с разбиране и внимание . Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия