Мелодията на сърцето - 31: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 24 662
  • 449
# 360
Сега беше моментът Кенан да удуши "сестра си".  #2gunfire
Ламия сбъдна най_големият кошмар на Енисе.
Така е,колелото се върти и не спира. Peace
Виж целия пост
# 361
Аз предлагам края на филма да е следния ББ : Кенан да се върже с въже толкова дълго че с него да успее да върже подлата си сестра и мазната си бивша съпруга и да се метне от Босфора и без това е дълъг, надявам се и достатъчно тежък,че да ги повлече и двете със себе си
Виж целия пост
# 362
и там имало като нашите мошеници  Laughing
ти ще ме убиеш с тези правописни грешки  Thinking
извинявай, не се заяждам, просто ми е чудно как можа да я съчиниш тая дума
ами да ти кажа вече май се заяждате, да не почвам и аз да вадя грешките на другите,  човек да не се обърка, май че темата е за правописните грешки, а аз мислих че е за  "Мелодията на сърцето"
Виж целия пост
# 363
Много силни думи на Джем  smile3501 и в същото време тежка сцена
Виж целия пост
# 364
да Cry
Виж целия пост
# 365
Тези които казваха,4е Джемил е с Ламия за да си на4еше крастата като дразни Кенан,4уха ли разговора между двамата мъже?
Виж целия пост
# 366
Колко Кенанки останаха?
Виж целия пост
# 367
Много силни думи на Джем  smile3501 и в същото време тежка сцена
Тежка,защото е истинска.Тези,които оби4ат,правят жертви и компромиси.
Виж целия пост
# 368
Видя се кой кой е в този разговор. Няма нужда от коментар.
Виж целия пост
# 369
Браво на Джем.....
Кенан се "смали" пред думите му, олекна направо....
Виж целия пост
# 370
Тези които казваха,4е Джемил е с Ламия за да си на4еше крастата като дразни Кенан,4уха ли разговора между двамата мъже?
Мдаа дано и Кенан го проумее..
Хванах епизода от вечерята в къщата на Афифе и побеснях много ме дразнят тези двете
Виж целия пост
# 371
Аз предлагам края на филма да е следния ББ : Кенан да се върже с въже толкова дълго че с него да успее да върже подлата си сестра и мазната си бивша съпруга и да се метне от Босфора и без това е дълъг, надявам се и достатъчно тежък,че да ги повлече и двете със себе си
По тежко ще им е да живеят и да си сърбат надробеното.
Виж целия пост
# 372
Браво на Джем.....
Кенан се "смали" пред думите му, олекна направо....

Kато спукан балон,какъвто е и в действителност.
Виж целия пост
# 373
Браво на Джем.....
Кенан се "смали" пред думите му, олекна направо....

Kато спукан балон,какъвто е и в действителност.
Точно
а сега колко мъка има в очите на Ламия
Този Йозшенер го признах-много добре играе беееее


Ох,е гати и сцената  ooooh!
Виж целия пост
# 374
Ламия уж искаше развод, пък сега реве  Laughing Вече всичко е ясно...жалко, че остават толкова малко серии  Cry
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия