Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 593
  • 751
# 345
Добро утро мили хашимотки
Днес от вълнение съм се събудила рано. След няколко часа отново ще се родя за 28 път/ пораствам с още 1 година)/. Благодарение на тази тема и на вас , който споделяте опитът си разбрах, че дедо ви Хашимото ме е пропуснал, за което съм ви много , много благодарна  bouquet
П.С. не можех да кача снимка ........много съм проЗта
Виж целия пост
# 346
Честит Рожден Ден Marise!
28-години - това е прекрасна възраст! Пожелавам ти много здраве, щастие , обич и слънчеви моменти! Нека всико най-прекрасно ти предстаи от днес нататък  Heart Eyes

Виж целия пост
# 347
Добро и от мен  bouquet Писана ...позна....пия го вече!!! Simple Smile От бирента мая би трябвало да се изчисти лицето...На мен ми излизат на нервна почва по лицето пъпки,само нещо да ме ядоса и веднага.Но, е рзлично при всеки..
 Марисе,честито-   bouquetмного здраве и много щастие !!!
Хубав ден,момичета!!!
Виж целия пост
# 348
Marise,
Честит рожден ден!
Жива и здрава! Весел празник и много усмивки!!!



  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 349
Marise , честит рожден ден!Желая ти много любов, здраве и сбъднати мечти!

Виж целия пост
# 350
Поздрави на рожденичката!
Виж целия пост
# 351
Честит рожден ден,Marise!Желая ти здраве,късмет и много усмивки   bouquet

Виж целия пост
# 352
Честит празник,Marise и много усмивки, здраве и късмет и най-вече любов!  ura

Весел слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 353
Marise, честит рожден ден!

28 години наистина е страхотна възраст!

Пожелавам ти много много усмивки и добро настроение Two Hearts!
Виж целия пост
# 354
Честит рожден ден, Marise!



Пожелавам ти само хубави неща от сега нататък!

Писанка, аз за бирената мая знам, че изчиства лицето. Брат ми специално я пи доста време, за да се бори с акне  newsm78

Момичета, да ми стискате палци - балът ми за кандидатстване в магистратура е малко нисък - 5.342, но аз все пак си се надявам за държавна поръчка  Heart Eyes

Хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 355
Marise, Честит Рожден Ден и от мен! С пожелание за здраве, любов и сбъднати мечти! Хубав празник  bouquet
MammaMmia стискаме ти палци, аз в момента съм на същата вълна както теб, но съм към края на магистратурата и на 10.10 ме очаква защитата на дипломната работа и напълно те разбирам. Успех и спокойствие!
Относно пъпчиците - Писанке, да не си хапвала тези дни повечко шоколад, аз като го направя този номер и после гледай какво става Laughing
Виж целия пост
# 356
Относно пъпчиците - Писанке, да не си хапвала тези дни повечко шоколад, аз като го направя този номер и после гледай какво става Laughing
Хвана ме в прегрешение  Embarassed
Бях на детско парти на племенничето ми - хапнах торта и шоколад, а по принцип нали не ям такива работи  Blush явно веднага си е избило, ужас  ooooh!
Успех на дипломната защита и успех на кандидатстването за магистратура, ще стискам палци на ръцете и на краката!!! Hug thumbsup
Виж целия пост
# 357
Marise

Виж целия пост
# 358
Мариз, честит рожден ден  

Много здраве, всичко друго ще си дойде само  Peace
Виж целия пост
# 359
Писанке, с твоите прегрешения искрено ме разсмя  Joy , и аз ги правя редовно. Благодаря за стискането на палци.  bouquet
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия