Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 593
  • 751
# 330
И дали този нисък ФСХ не говори за изчерпване на яйчников резерв?
FSH на кой ден от МЦ го изследва? Ако е от 3-5 ден би трябвало да е добре. Диагнозата изчерпване на яйчников резерв се доказва с още някои изследвания, а не само с FSH.   И за да мислиш, че имаш този проблем трябва FSH  да ти е  над референтите стойности. А колкото до TSH...... ми той си е ок.  Прасунчо ти е казала  правилно.....
Виж целия пост
# 331
Момичета, да споделя радостта си - имаме си сърчице и сме цели 13,7 мм Grinning

След две седмици ще пускам пак ТСХ и ФТ3, за да видим как са нещата. Аз имам чувството, че много играят тия хормони - то не е сърцебиене или сънливост, треперене от студ или усещане за непоносима жега, виене на свят и какво ли още....

Но важното е, че още едно сърциче тупни, а всичко останало ще се подреди Heart Eyes

Хубав ден на всички от мен  bouquet!
Виж целия пост
# 332
Слънчеваnewsm51  и леко  preggo
Виж целия пост
# 333
Момичета, да споделя радостта си - имаме си сърчице и сме цели 13,7 мм Grinning

След две седмици ще пускам пак ТСХ и ФТ3, за да видим как са нещата. Аз имам чувството, че много играят тия хормони - то не е сърцебиене или сънливост, треперене от студ или усещане за непоносима жега, виене на свят и какво ли още....

Но важното е, че още едно сърциче тупни, а всичко останало ще се подреди Heart Eyes

Хубав ден на всички от мен  bouquet!
Една голяма усмивка от мен за сърчицето и пожелание за спокойна бременност  bouquet
И защо птица не влиза честичко - само да види колко положителен и пълен с прекрасни новини стана форума newsm78 Simple Smile
Виж целия пост
# 334
Ето, влязох Simple Smile Много съм ви разглезила, искате да ви посрещам и изпращам, май Crossing Arms

Слънчева, честито сърчице  и цели 13,7 мм Grinning   bouquet
Виж целия пост
# 335
Слънчева, браво , много се радвам! 13,7мм - плодчето расте и малкото сърчице вече бие  Heart Eyes

Ако мога да те успокоя, че и аз до 5-тия месец бях със световъртеж, сърцебиене, постоянна сънливост, потене, да не говорим за повръщането по цял ден, дори когато не съм яла нищо и при двете бременности. Не беше от Хашимотото, защото след това получих болестта. Докторът ми казваше - такава ти е бребенността ще търпиш и толкова. И аз търпях, ама си струваше доста.  Laughing
Пожелавам ти проблемите да отшумят възможно най-скоро!!! А като вземеш бебчо на ръце - живот и здраве - всичко се забравя   bouquet Hug
Виж целия пост
# 336
Здравейте момичета! Желая на всички бъдещи майки спокойна бременност и успешно раждане.
Всичко съм изчела досега, но все пак желая и вашето мнение.Имам въпрос към вас.  Аз имам също
Тиреоидит на Хашимото, хормоните ми са в норма, само антителата са доста високи 1000, а и имам
един спонтанен аборт, въпросът ми е, мога ли с високи антитела отново да забременея и да износя
бебенцето? Другият ми въпрос - къде в София мога да получа най-добрият преглед и консултация
по този въпрос? Аз съм от Варна, но тук не успях да намеря подходящ ендокринолог-гинеколог който
да ми даде необходимата информация. Намерих телефонът на д-р Тодорова в София - мобилният, но
и досега не успявам да се свържа с нея. Дайте ми съвет.  bouquet
Виж целия пост
# 337
Здравей Герова, според което докторите са ми казвали - ако другите ти хормони са в норма, антителата нямат чак такова  значение. Но съм чувала от доктор и и : Абе ти къде ще ходиш с таз жлеза, пък и възрастта ти- себе си гледай.
т.е. важно е да се доверяваш на доктора си, пък и на себе си.
Виж целия пост
# 338
Намерих телефонът на д-р Тодорова в София - мобилният, но
и досега не успявам да се свържа с нея. Дайте ми съвет.  bouquet

Наскоро коментираха, че ще излиза в отпуск лекарката.
Виж целия пост
# 339
Не знам дали съм разбрала правилно, но д-р Тодорова е в отпуск до средата на м.Октомври. 
Виж целия пост
# 340
Благодаря ти renew, но какво имаш предвид моята възраст, да не би да ме познаваш?
Аз моля за помощ, а не да ми правят намеци за възрастта. Що се отнася до докторите които
съм посетила аз се доверявам, но не дотам, че да ми дадат този съвет и консултация която търся.
Дано ти да си намерила необходимия лекар и да си получила точното лечение. Хайде да не се
заяждаме, защото тук не сме за това, а просто да си помагаме и да ни е приятно когато седнем
пред комп. Благодаря на всички, смятам да се оправя сама и без ваша помощ.
Виж целия пост
# 341
Gerova, мисля че renew не е искала да те обиди, тя говори за себе си, аз не видях заяждане . Казва за това, което докторът й е казвал на нея самата. А иначе съм съгласна, че е много важно да намериш добър специалист.
Би било много жалко, заради едно недоразумение да се откажеш от темата и от нас. Все пак като си споделяме ни олеква на душичките. Ще се радвам, ако продължиш да се включваш в темата, моля те не се отказвай  Hug  bouquet
В интерес на истината и на мен ми се е случвало да се отказвам понякога, като се счепкам с някой, но бързо ми минава и се завръщам, ще те очаквамееее  Heart Eyes
Виж целия пост
# 342
Ех, както го кръсти Klemy - дедо Хашимото пак си показа характера newsm78 Защо пак прехвърчат искри, никой никого не иска да обиди. Gerova, аз както чета отговора на Renew, тя относно теб казва да се доверяваш на лекаря си и на теб самата, останалото както и Писана обясни е от неин личен опит. Тук всеки се опитва с каквото може да помогне, независимо дали е от опит или просто мисли по повод заболяването, симптомите или да си пожелаем нещо хубаво и позитивно. Една прегръдка от мен и пожелание за повече спокойствие Hug
Виж целия пост
# 343
Gerova  Stop и аз не видях заяждане..........Наистина!  Peace
Виж целия пост
# 344
Добро утро, момичета   bouquet Добро утро мм, сигурна съм, че си вече на линия и пиеш кафе  Heart Eyes
Да ви се оплача, напоследък съм се опъпчила по челото, чудя се има ли връзка с бирената мая, която пих 6 месеца или е нещо друго? Освен това съм с понижено настроение и се чувствам все по-изморена, явно учебната година ми идва в повече - ето оплаках ви се, сега съм вече по-добре.
Пожелавам на всички ви щастлив ден с много усмивки и любов и с по-малко болежки   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия