Автоимунен тиреоидит на ХАШИМОТО (9)

  • 82 592
  • 751
# 420
Icyangel, честит ти племенник! Да са живи и здрави цялото семейство, а той да расте умен, палав и щастлив!  newsm32

Момичета, нали по 2 кафета на ден не биха могли да ми навредят? Аз нямам оплаквания, чувствам се добре ....

А какво ви е мнението за проф. Протич? Аз имам час при него утре, четох в една друга тема и понеже имам и аденом на хипофизата, реших да чуя и още едно ендокриноложко мнение, още повече професорско.....
Виж целия пост
# 421
Бърди благодаря за информацията!

Благодаря и, че ви има, защото като научиш повече, като ти просветне е по-добре, може да не се успокоиш, но поне си знаеш. И аз отидох уж само да си изследвам  пролактина и то по свое желание, защото имам проблеми и с гърдите, а то какво излезе. В петък ще отида да си пусна и другите изследвания, които ми предложихте и ще запиша час за ендокринолог. Като станат резултатите ще ви пиша.

А д-р Тодорова преглежда ли в Плевен? Понеже съм от Търново, ще ми е по удобно.

Приятен следобед на всички!
Виж целия пост
# 422

irka, все се каня да ти кажа, че твоите момиченца са мнооого сладки  Heart Eyes, да са ти живи и здрави   bouquet


Благодаря Писана! Simple Smile

И аз сега пия кафенце за  събуждане.
Виж целия пост
# 423
А д-р Тодорова преглежда ли в Плевен? Понеже съм от Търново, ще ми е по удобно.
Да,на 17 и 18 октомври от 8.00 до 14.00 часа - в Плевен в инвитро центъра,телефон за записване-064/804790.


Виж целия пост
# 424
Zazolinka, моля те дай ми координатите на проф. ПРотич, изчетох доста биографични данни за него, че ми стана интересно и мнения на хора, които са адски доволни, само че не можах да намеря инфо къде практикува в момента.....
Виж целия пост
# 425
Диди6, аз си записах час в един медицински център на "Пиротска" 66, телефона е 9318593. За първи път ще ми е, като мине прегледа, ще ви пиша.
Виж целия пост
# 426
Icyangel, честито малко племенниче!
скоро ще си има и най-страхотния подарък - чисто ново розово пухкаво братовчедче  Grinning
Виж целия пост
# 427
Да се отчета след прегледа при проф. Протич. Отдели ми половин час, то повече говорих аз, е, задаваше и въпроси. Внимателен е професора, но и пестелив на думи малко. Каза ми, че в 95% от случаите пациентки с моите проблеми забременявали и износвали нормално бебетата. Поиска да му занесем материал от мъжо, да направят спермограма. Това малко ме учуди, след като ние вече сме стигнали до ин-витро , и то не едно, и е ясно, че оплождане става. Като че ли се опита да ме накара да отида на частно във Военна болница, той иначе и там работи. Препоръча техния рентгенолог да види снимките от двата ЯМР, както и консултация с техния микробиолог, бил много добър (това като му казах, че ми откриха уреаплазма). Много подробно стана, извинете ако съм ви отегчила.
Виж целия пост
# 428
Здравейте на всички! Не съм се включвала от доста време, но от работа все така се получава. Днес си пуснах изследвания и направо се шокирах от резултатите. ТАТ и МАТ са доста завишени, иначе другите са добре. Утре имам час за ендокриноложката, но определено й нямам кой знае какво доверие. Звъннах и да Плевен да си запазя час за д-р Тодорова, но уви вече няма свободни. Много съм притеснена, а в нашия град колкото  и да си го харесвам от към лекари е ужасен.... Ох, само ми се плаче... Извинявайте че ви натоварвам , но наистина съм много притеснена и се чувствам като в безизходица.
Виж целия пост
# 429
Zazolinka, останах впечатление, че професора знае какво точно иска и си разбира от работата, така че всичко ще бъде о кей, не си ни отегчила в никакъв случай, напротив много увлекателно пишеш     bouquet

lucky77, миличка, опитай се да се успокоиш  Hug Не се поддавай на паниката, все пак, щом имаш час при ендокриноложка, дори и да й нямаш доверие, ще започнеш лекарството, за да се закрепиш поне докато успееш да си запишеш час при д-р Тодорова. На мен също един единствен път ми се беше наложило да отида при случайна ендокриноложка в поликлиниката, бях страшно предубедена, че ще е некадърна, но останах приятно изненадана. Е, не може да се сравни с д-р Нончев, но все пак - бива. Със сигурност не си в безизходица - решение и изход винаги има, не се тревожи. Понеже не разбрах досега дали си пила хормона, предполагам , че ще ти назначат адекватно лечение и постепенно ще се стабилизираш. А иначе не ни натоварваш, разбирам те напълно! Всички Хашимотки сме на моменти  плачливи, на моменти нервни и така, важното е, че сме заедно и си пием хормончето  Heart Eyes    bouquet
Виж целия пост
# 430
Момичета, добър вечер!

Тъкмо мислех утре и аз да звъня до Плевен за час за доктор Тодорова, но lucky77 е написала, че вече нямало свободни. Това не е добре, трябва да опитам в София да отида тогава.

lucky77 и аз съм от Велико Търново и скоро  разбрах за моя проблем. Пиши ми на лични при коя ендокриноложка ходи. Предполагам е при тази, при която и аз бях. И на мен ми изписаха този хормон, но изчаквам, не съм го започнала, защото почти още нищо не ми ясно. Мислех и аз да отида другата събота и неделя до Плевен, но сега и аз съм в чуденка къде да отида. В понеделник ще си пусна другите изследвания да видим какво ще излезе.

Приятна вечер на всички!
Виж целия пост
# 431
Момичета, БЛАГОДАРЯ ВИ  Hug Много се радвам, че имаме това голямо семейство.
Виж целия пост
# 432
Момичета, да ви се похваля - приеха ме макроикономика държавна поръчка  Heart Eyes Мноооого съм доволна!
Благодаря ви, че така ползотворно ми стискахте палци   bouquet
Виж целия пост
# 433
MammMmia,честито   bouquet

Жалко че са свършили часовете в Плевен за д-р Тодорова  Rolling Eyes
Аз успях да си запазя час за 18 октомври,но нямам спешна нужда,просто профилактичен преглед.
lucky77,виждам че си бременна и доста притеснена-с радост бих ти отстъпила моя час ако искаш  Hug
Виж целия пост
# 434
MammMmia честито и много успехи оттук нататък!!!!!!

за протокола - Д-р Тодорова от 15 декември е в отпуск, но не разбрах докога, вчера ходих при нея.......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия