Да ви кажа,преди няколко дни си поръчах една помпа за сополи,която се включва към прахосмукачката.Сигурно някои я знаят,но все пак да споделя.Страшно съм доволна,направо не е истина.Бубка имаше задна хрема и не искаше да си духа носа.е за два дни се оправи детето,да чукна на дърво.Първо слагам физ разтвор,след десет минути дърпам с помпата и готово.Преди да я купя ми изглеждаше садистично,но в действителност е супер удобно и по никакъв начин не тормози децата.Естестевнно,първо си пробвах на моя нос.
Ели,никога не съм пушила,но съм израсла в семейство на майка страстен пушач,сега в семейството на брат ми също са пушачи,ами да ти кажа вреди си на децата това ,пък каквото ще да казват.От сърце ти желая успех ,много е важно,че си решила сама да спреш цигарите!


. Много положително ще ти се отрази!