КГБ=Клуб на готините баби - 85

  • 40 197
  • 742
# 360
Честит първи учебен ден на всички ученици!
На добър час на първокласниците!
Честито и на нашите учителки!
На всички пожелавам много успехи и ползотворна учебна година!




Приятен ден на всички  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 361
Успешна и плодотворна нова учебна година



Виж целия пост
# 362
Здравейте момичета!Получих покана от Светлето  да си прочета пожеланията, а аз дори не знаех, че Криси има имен ден!Искам да благодаря на всички, че са се сетили за него и са му честитили именния ден!Огромно благодаря за хубавите пожелания!

Виж целия пост
# 363
Добро утро!

Честит първи учебен ден на всички ученици и учители!
Нека е ползотворна и успешна новата учебна година!



Виж целия пост
# 364
Добро утро !

 Честит първи учебен ден на всички първолаци и на техните семейства !Да се учат децата,за да сполучат !!! Hug Hug Hug  bouquet  bouquet


Честит първи учебен ден и на всичките ни учителки ! Нека учебната година да им е лека и ползотворна ! Hug Hug



Днес пак ми е натоварен ден в работата.
Приятен ден ви пожелавам на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 365
 Нека е спорна ,нека е щастлива ,нека е ползотворна новата учебна година за малките първолачета,за по големите ученичета,за нашите добри учителки!
Виж целия пост
# 366

 Като една от учителките ГОРЕЩО БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКИ ПОЗДРАВИ И ПОЖЕЛАНИЯ!!!  Дано е спорна, ползотворна и по-богата на пук на финансовата криза!

        Човекът във живота всичко може,
        но още в майчиното топло ложе
        като учител трябва да се е родил,
        света за себе си да е открил.

        Бъдете горди със това призвание!
        Обречени сте да дарите знание!
        И няма никога да сте богати,
        но знайте:
        ВАС НА ЗЕМЯТА БОГ ВИ ПРАТИ !!!
Виж целия пост
# 367
ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПЪРВОКЛАСНИЦИ И УЧЕНИЦИ.

Да си първокласник - то не е шега.
Колко много грижи имам аз сега.
По часовник ставам - времето следя,
мирно на чина си трябва да седя.

Пиша, пиша букви и чета на глас
и разказвам ясно и внимавам в час.
Много, много грижи имам аз сега.
Да си първокласник то не е шега!




МИЛИ УЧИТЕЛКИ ОТ К.Г.Б.  ЧЕСТИТА ВИ УЧЕБНА ГОДИНА.

      НА  МОЯТА  УЧИТЕЛКА

                КАКВО   Е   ВРЕМЕТО   ОТМИНАЛО,
                БЕЗ СПОМЕНИ  КРАСИВИ И ДОБРИ?!
                И  ДУМИТЕ  ВИ  ИСКРЕНИ, В ГОДИНИТЕ,
                ОСТАВИЛИ В СЪРЦАТА НИ СЛЕДИ...

                ПРИВЕЧЕР, УЧИТЕЛКО   ЛЮБИМА,
                ПОЗДРАВ ИСКРЕН ПРИЕМИ ОТ МЕН!
                ОТМИНАХА НА БЯГ  ГОДИНИТЕ,
                НО ПАК СЕ СРЕЩАМЕ В МАЙСКИЯ ДЕН...
    
                ОЧИ ДА СРЕЩНА,  РАЗВЪЛНУВАНИ,
                МАКАР   БЕЗ   ТЕБЕШИР   В   РЪКА...
                МИГОВЕ ЩАСТЛИВИ, НЕПЛАНУВАНИ,
                ПОДНАСЯМ С ИЗНЕНАДА, ЕЙ ТАКА.

               СЛЕД  ВРЕМЕ  И  РОЗИТЕ КРАСИВИ,
               ЩЕ  ВРЪЩАТ  СПОМЕН НАЙ-БЛАЖЕН...
               ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, УЧИТЕЛКО ЛЮБИМА,
                С ДЪЛБОК ПОКЛОН ОТ ВСИЧКИ И ОТ МЕН!
            


Виж целия пост
# 368
Прибрах се от училището на Тони .Мина тържеството и първия учебен час.Големи скици са тези първокласници  Joy бърборят, стават,   Simple Smile Учителката ми се видя много спокойна и добра жена ,дано да е такава и  като педагог,ЗАЩОТО НАЙ ВАЖЕН Е НАЧАЛНИЯТ УЧИТЕЛ КАКВА ОСНОВА ЩЕ ДАДЕ НА УЧЕНИКА. Peace  
Виж целия пост
# 369
Здравейте дружки!



Честит първи учебен ден на всички учители  и ученици! Пожелавам много успехи, търпение и усмивки!
На Зичето, Дидия, Светлето, да им са живи и здрави първолачетата и да бъдат много любознателни!




И нашето училище днес отвори врати за учениците. Имахме тържество, приветствия на гости, после скромна почерпка.
Чух се и с Веско. И при него всичко минало нормално. Запознал се със съучениците си и от утре е втора смяна на училище. Сега се разхождали с братовчед си. Купил си вчера от мол-а дънки, блузки, чанта. Разбирам, че е  по-спокоен вече и това и мен ме успокоява.
Зиче, много е хубаво стихотворението за учителката, ще си го копна.
Приятен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 370
Поздрав за нашите учителки от КГБ Grinning

http://vbox7.com/play:98e0d71a

Диди, децата и сами се справят, ама нали на нас това ни е работа- да се тревожим Flutter
Виж целия пост
# 371
Честит първи учебен ден на всички ученици и учители !!!
На Зиче, Дидия и Светлето честити първолачета !!!
Много да се учат, за да сполучат  Laughing
Виж целия пост
# 372
Мили момичета,
 Благодаря ви за пожеланията към милото ми внуче - аз от вас разбрах, че то има имен ден. Ама вече ще знам.
 Честит първи учебен ден на всички първолаци,  ученици и учителки на КГБ. Успешна учебна година!! smile3523 smile3529
Днес си поплаках малко за Патрик Суейзи. Мир на праха му!  Flowers Rose Flowers Rose
Беше и си остава мой любим актьор.
Виж целия пост
# 373
Успешна и лесна учебна година на всички учителки, ученици и студенти от КГБ.
А на първокласниците пожелавам търпелива и добра учителка. Нали първата е най-важна.
Ние навремето не случихме, но - минало.
Ани продължава втора вечер с рекламата на Мтел. Сутринта се прибра в 7.00 и вместо да почива до вечерта, отиде да подстригва клиент - важното било да виждат, че има клиенти.
Пламен остана да гледа мача, при хората където строят. Как ще се приберат по нощите от Мало Бучино не ми е ясно. Казах му да спят там и утре направо да си работят. Не, иска си у дома.
Виж целия пост
# 374
Добър вечер мили приятелки,
Искам да пожелая на всяка една колежка - учителка,благодарност и щастие от работата си.
За вас е :

Тебеширени пръсти

Ако някой те пита какъв си –
покажи му две бели ръце.
И не искай от него да търси
прединфарктно човешко сърце.

А му дай тебешир във ръката.
Нека с него извае за час
в ясен образ, във формула, в дата
най-човешкото скрито у нас.

Нека с мократа гъба изтрие
своя труд ежечасен без глас.
Може би точно тъй ще открие
колко струва учителят в нас.

Колко труд, колко нерви и грижи
да изваеш човешкото Аз.
С тебеширени пръсти да движиш
на България бъдния час.

За всички баби,които са баби на първокласници:

Баба каза, че  не я обичам, защото не я слушам! Тя не знае колко много я обичам.
Тя не знае колко е мъчно слушането! Тази заран ме изпрати да купя магданоз. Аз стисках парите в ръчичката си, а те паднали! Като се върнах, баба извика :”Косата ми побеля от тебе!” Аз казах на баба: “Не ти побеля косата от мене, бабенце, а цъфна като вишнята на двора. Нали ми каза, че вишнята цъфнала, защото слънцето я обича? И ти цъфна, защото аз те обичам! Ох, бабенце, много те обичам! Да знаеш колко ти прилича бялата коса!” Баба се разсмя. Ох, колко сладко ме целуна баба! Каква е хубава с бялата коса! И засмяна! Аз вече ще казвам само хубави неща на баба. И на всички хора ще казвам хубави неща!
 Да можем и имаме сили да изнесем на своите плещи това тежко бреме професия наречена
УЧИТЕЛ
И още едно за бабите:

Скъпа моя бабо, мила и добричка,
дай да ти погаля бялата косичка,
че ти ме отгледа от мъничко бебе,
искам да съм бабо, винаги при тебе!
Майка сутрин рано хуква като хала.
Татко вечер късно сварва ме заспала.
Ти си ми за майка, ти си ми за татко.
Дай да те прегърна и целуна сладко!
С тебе, мила бабо, сладък ми е хляба.
Ти си на земята най-добрата баба!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия