КГБ=Клуб на готините баби - 85

  • 40 197
  • 742
# 375
НА ВСИЧКИ УЧИТЕЛИ И УЧЕНИЦИ УСПЕШЕН СТАРТ И ПОЛЗОТВОРНА УЧЕБНА ГОДИНА!!!ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ!!!



НА ПЪРВОКЛАСНИЦИТЕ НА ЗИЧЕ И СВЕТЛЕТО ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ И ЛЕКА УЧЕБНА ГОДИНА!!!ДА СА ГОРДОСТТА НА ВСИЧКИ У ДОМА!!!



Момичета,аз малко късно се включвам,че днес голям ден с много емоции!Ето ви и моята първокласничка!На баба златото! Embarassed Laughing

http://didiad.snimka.bg/education/na-uchilishte.422177.14855753
Виж целия пост
# 376
Дидиа, много е сладка. Пожелавам и на нея и на вас леко учене.
напомня ми на Ани преди 13 год. Бяхме купири хубав костюм, но стана много студено предната вечер. Сложих и зимното яке от градината върху него. Дядо и също дойде в у-ще, снимах ги.
Колко бързо минава времето отстрани.
Виж целия пост
# 377
                   Айша,благодаря за пожеланията!Бяхме приготвили много хубава рокля,но тя като каза този костюм ми е любим и ние....се предадохме. Laughing Ние с деди и подарихме мобилен телефон и понеже нямаше розов взехме една Нокия в розоволилав цвят.Уцелихме я точно като блузата и.Подарих и го в класната стая когато седеше на чина,че тогава успях да се добера до нея в суматохата.Такава радост беше.Настанихме се "на първия чин до прозореца в ляво"  Laughing Е,ще видим от утре как ще сме! Laughing Тя днес протестираше ,че са я събудили "много рано"  Laughing
                   Благодаря и на всички момичета,които са поздравили нашите малки първокласници и мен като учител. Laughing


ЗА ВСИЧКИ ОТ КГБ!
Виж целия пост
# 378
МОМИЧЕТА Благодаря ви за пожеланията към първолачето на баба .. Hug Hug Hug
ДИДИЯ Мимка е страхотна ученичка ,знае детето какво да си облече ,много и отива костюмчето. Peace Peace
Аз ще чакам да ми пратят снимките и тогава ще ви ги пусна. Peace
Ето Вики тя вече е стар кокал ученичка .. Joy


ВИКИ...     ВИКИ....
Виж целия пост
# 379
Момичета благодаря за поздравите.
Виж целия пост
# 380
Добро утро !

Хайде,събудихте ли учениците newsm78?Всички  дечица са толкова сладки,няма значение дали са в детска градина, първокласници или стари кокъли.
Деси,Доби,радвам се,че се появихте,чакам и другите да се обадят.
Аз съм на тръстиката и след 7,30 няма да мога да се появя.В къщи ме чакат два чувала с пипер за печене и до късно вечерта ще се пека с него. Joy

Лек и приятен ден на всички от КГБ. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 381
Здравейте момичета.
Не съм чела но бързам да се обадя.
Честито на всички първолаче.
Да са ви живи и здрави.
Да се похваля Дани е герой в детската градинка.
Два дни ходим без да плачи.
От сега се явява като тартор в групичката. Joy Joy Joy Joy
Вчера питал госпожата какво ще прави децата които реват.
Мислил-мислил и накрая и казал хайде какво чакаш защо не ги наказваш надуха ми главата. hahaha hahaha
Виж целия пост
# 382
Добро утро момичета! Hug Hug




 Още ли спите или всеки е по задачи вече? newsm78

Пийте кафето  и тогава действайте ! Hug Hug Hug

Лек ден на всички ! Hug Hug
Виж целия пост
# 383
ГУТЕН САБАХЛЕН. wavey wavey wavey tongue tongue

ДЕСКА  пиши по честичко де  Hug как е  новата учебна година..

ФУРИЙЧЕ тази твоя тръстика няма ли свършване  newsm78 ,и гледай да не прегориш на чушкопека  Joy Joy Joy Joy Joy

МОНИИИИИИИИ браво на Дани  Hug Hug Hug Ама  казах ти ,че при него грешка няма да има ,и  е вече голям мъж за да реве ...Даже и го дразнят ревливите надули му главата .. Joy Joy Joy Joy Joy

ГЪБЧЕ ОХ КАКВИ ВКУСОТИЙКИ СИ НАСЛАГАЛА  ooooh! Mr. Green 

Аз изчезвам да плащам ток,вода ,цифрова,интернета,телефоните      byeuu newsm49
Виж целия пост
# 384
Добро утро!
Деси,много се радвам,че писа,много ни липсваш и много ти благодаря за пожиланията.Успешна учебна година и на теб!
Гъбка благодаря за кафенцето и закусчицата.
Фури,и мен ме чака пипера,ама нещо още се ослушвам.
Мони,браво на Дани,само дето се притесняваше толкова много.Петя и тя с желание ходи,дори се разплакала в неделя,че не я водят в ДГ.
Зиче,Вики ми се вижда много пораснала лятото-вече госпожица.
Дидка,голяма чаровница е Мими и колко много е щастлива.Много тържествено посрещане.
Впечатли ме начинът на посрещането на децата и родителите с питката,картичките закачени предварително,красиво подвързани учебници.
Вчера и аз бях на тържество в училището.
Посрещнаха първокласниците пред цялото училище.Аз им свирих на програмката,после петокласници ги въведоха в стаята.В кл.стая на чиновете пак учебниците подвързани по същия начин като при вас,имаши пак програмка,специално за родителите.Имаше и питка с мед,но аз като им свърши програмата си тръгнах и не разбрах къде и беше мястото.
Този ден беше много вълнуващ за мен,понеже това бяха моите деца от подготвителната група.
Днес при нас е слънчево.Довечера ще се прибера.
Лек слънчев и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 385
Добро утро момичета.
Да се обадя докато си пия кафето. Гъбка, благодаря за кафето и закуската.   Hug
Дидиа, първокласничката е чудесна.  Peace Има вкус сладурчето, много готино костюмче.  Peace
Зиче, страхотна е Вики, малка госпожичка.  Peace
Зиче, Деси, много хубави стихотворения.  Peace
Казвайте как мина първия учебен ден, и за ученици и за учители.  newsm78 Това е най вълнуващия ден, в цялата година.  Wink
А аз да заформям сръчни ръце, че не ми се мисли, какво ме чака...  ooooh! Вече нямам оправдание, че децата са при мен.

Лек ден на всички.


                                       
Виж целия пост
# 386
Добро утро и от мен! Hug

Дидиа, Зиче, госпожичките са прекрасни. Peace
Дано пъролаците получат хубава основа и израстнат добри хора.
Всъщност пожелавам го на всички ученици Hug
Аз пък вчера не ходих с Дени, защото той каза че не е вече бебе да го изпращам Crazy
Те пък купили моркови и давали на петокласниците FlutterМиналата година когато той беше пети клас и него го хранили с морков Crazy
До колкото разбарх от него май че от тази година ще имат униформи в училище.Дано наистина е така, аз съм за униформите Peace

Деси, стихотворенията са много вълнуващи. Peace

На всички ви желая лек и успешен ден!


Виж целия пост
# 387

Зиче, Диди - красиви госпожички! Hug Hug Сега успях да видя снимките Crazy
А първокласничката - цялата грее !!! Hug Hug

И аз снощи бях на чушкена тема - камби в буркани слагах с морковчета.А през почивните дни ,ако не ми мине котка път - ще сваря лютеницата newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 388
Здравейте, момичета!
на патерици -
Честит първи учебен ден и на учениците, и на нашите учителки!
Да е здрава, лека и успешна новата учебна година!
Много ме развълнувахте с тези стихове и снимки -
и Мимито, и Вики са чудесни ученички! -
догодина и аз ще съм на такава вълна. А първият учебен ден
и за мен е един от най-вълнуващите дни  в годината.
Майко ми беше учителка, преживяла съм го и с нея, и с мен, и с моите деца,
а занапред, живот и здраве - и с внучетата.

Да се похваля с моя дядо - докато аз се занимавам тия дни с внучета,
работа и болежки, той изпече чушките, направи последните буркани с домати -
изобщо отличник, и то съвсем самостоятелно и без подканяне!

Пожелавам ви приятен и хубав ден - днес е лято!
Виж целия пост
# 389
Докато отдъхвам, да ви посетя.
Маргита много хубав аватар.  Peace
Галче, какво стана с болежките? минаха ли?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия