КГБ=Клуб на готините баби - 85

  • 40 197
  • 742
# 390
Добър ден от слънчева Варна!
Днес, да не остана по-назад от вас ми е ден за чушки, камби и тем подобни  Mr. Green

Ей това спретнах за обяд

та да си почина малко сега

Госпожиците-първокласнички са прекрасни!

Приятен ден на всички  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 391
Джейда, не са ми минали болежките,
ама ходих на доктор и се надявам за няколко дни да се пооправя.
Следващата седмица ще ходим на село да помогнем на майка и татко
за бране на ябълки и грозде и за виното, и изобщо за есенното шетане по къща и двор,
та трябва да съм със здрав кръст и гръб  Grinning
Виж целия пост
# 392
Здравейте дружки.  newsm51
Минавам да се обадя и да вървя да спретна нещо за хапване , че от сутринта се размотвам по магазините. Тук има намаления , та и аз ги използвам , не че е скъпо и иначе , но бай Ганьо да се възползва от всичко.  Blush
Тук е топло още сме по къси гащи и потници , така сигурно до Нова година ще сме.  Laughing
Тук зима няма , температурите падат зимата до 10=15 градуса , та поне и палто и ботуши не ми трябват.  Simple Smile
Е това е от мен , само да се обадя.  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 393
Хей Жабче wavey, обаждай се по често, и тука днес е много топло ама докога не е сигурно, видях че към 22 септември е слънчево, щото за мен тогава е двоен празник  Wink
И за бабите едно спящо внуче  Laughing
Виж целия пост
# 394
МИМКА ,ДЖЕЙДА,ГЪБЧЕ,ДОБИ ...  Вики още 4 пръста и ще ме стигне по височина ,тъй че си имам голямо момиче вече.. HugМного израстна това лято малка госпожичка  си е направо . Hug Hug

ЖАКИ Дени вече е малък мъж и от тук нататък едва ли ще можеш да го придружаваш където и да е .. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вики също ще имат униформи... дънки,суичери и блузки някакви.Аз също съм ЗА униформите. Peace Peace

ГАЛЕ браво на дедко да не си казала лошо за него от сега нататък.  Naughty Hug
И се оправяй с болежките ,че много работа те чака на село.. Peace Ако ти остане време обади се да се видим. Peace

МАРГИ честит аватар ,много е файски... Peace Peace  Това внуче мяЗа медун хахахаха нали все с тоалетни се занимаваме с него... Joy Joy Joy Joy

ЖАБЧЕЕЕЕЕЕЕ  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Радвам се че сте добре вярвам ,че и Краси е добре  Hug Hug Паздрави от нас за вас  Hug Hug Hug Hug Hug Пиши по често като имаш време  Thinking Thinking


Виж целия пост
# 395
 Гооляма жега и тука,почти като в испанско.Жабче Hug
 Деси много хубаво стихотворение за тебеширените пръсти....
 Дидия имаш прекрасна,усмихната и чаровна Мария,грее като слънчице сред децата,най лична мома... Heart Eyes Peace
 Зиче колко бързо растат децата,Вики си е вече голямо хубаво момиче.
 И аз утре съм на тръстиката в Богров.
 Джейда и Маргита браво за аватарите.
 Относно униформите тук в нашето квартално училище от миналата година децата са с униформи ,с червени сакета,карирани полички,даваха ги и по новините тези дни.
 Жаки Дени не е вече заек ,а голямо момче. Hug
 Мими ,Мони дано и наш Велизаркин-магаркин тръгне с лекота в ДГ.
http://media.snimka.bg/4298/014851489-big.jpg
http://media.snimka.bg/4298/014851503-big.jpg
http://media.snimka.bg/4270/014795145-big.jpg
http://media.snimka.bg/4270/014794659-big.jpg
http://media.snimka.bg/4299/014853579-big.jpg
Виж целия пост
# 396
                    Привет и от мен!Аз от едната тръстика та на другата  Laughing
                    Как да не са хубави госпожиците ни  Laughing та нали приличат на бабите си.  Laughing Не знам как ще е с училището,че нашата Мими ходи на плуване и сега си играе с Ран и Неда и майка и хич и не се сеща ,че има домашни. Mr. Green За Мими да не говорим и на ум не и идва за какво става дума.Все още не са в час и малките и големите!
                    Жаки,Дани си е прав къде ще го водиш.Той гаджета ще почне да ти води ,а ти искаш с него на училище. Laughing
                    Мони,браво на малкия Дани , юнак си е той и добре се справя.Успех и все така да е първи във всичко. Peace
                    Шпунц, и твоя аватар е страхотен,както и на Джейда и Маргита.Малката черешка само дето още не е затичала такава голяма мома е станала,а Велизаркин ще се справи в ДГ и още как.Я го виж какъв е голям,че и красавец.Аз съм си го харесала отдавна. Laughing
                    Спирам,че някой ми се катери на главата.Познайте кой? Mr. Green
Виж целия пост
# 397

 Появявам се най-сетне!
Снощи открихме новата година с банкет,та за това липсвах.Наиграх се,натанцувах се,напях се! Спах у мама си и си дойдох преди час.

Десииии  Hug тази година първолачка ли си?

Разгледах всички снимки - Мими е чаровница, Вики - красавица,Вели е лъчезарен,а Елинка расте като гъбка  Hug Hug Hug
Щях много да пиша,но нещо запецнах.За сега ЛЕКА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ!
Виж целия пост
# 398
Жабче   Hug Hug пиши по често, радвам се че си добре.  Peace
Галче,като отидеш на село, ще ти се оправят болежките...колко работа си запланувала.  Mr. Green
Шпунц, малката черешка, е станала гокпожичка вече. Голяма сладурана.  Peace И баткото също е голям красавец.  Peace
Жаки, децата като пораснат, не искат вече придружетели. Почват да се чувствуват големи и самостоятелни.  Wink
Май нещо забравих  newsm78 заминавам да подготвя масата, че чакам гости.

Лека вечер на всички!

Виж целия пост
# 399
ШПУНЦ пу пу да не уручасат  Елинка и Велизар ,че няколко пъти ги гледах и им се радвах много.Пораснали са явно от селския въздух ...там се расте много.Елинка е вече залагалка голяма като гледам колко е сладка да я наръфаш по дебелото дупе. Mr. Green За Велизар не се притеснявай там ще му е интересно и ще си играе с другите деца тъй ,че не го мисли ,я виж какъв мъж е станал само. Hug

ДИДИ на тебе на главата ти се качват ,а аз не мога на компа да седна  Mr. Green Това малкото диваненце от както се е събудило на компа седи и "играе" -/щрака само/  на една куест игра  Mr. Green Mr. Green От както си ги пуска сам няма ставане от компа ... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ЯНЧЕ да не се напихте снощи на банкета ... Joy Joy Joy

ДЖЕЙДА приятно ти гости  Hug Hug Hug

ЯЖКА КЪДЕ СЕ ЗАГУБИ??? newsm78 newsm78 newsm78
А да не говоря още колко ги няма ще удрям пак камбаните ейййй Mr. Green Mr. Green Mr. Green или ще свиря сбор  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 400
Тук съм вече.Върнах се от работа,обрах смокинята и набързо сварих сладкото.Май стана по рядко,но ще го изчакам да поизтине,пък после може да го доваря.
Честито на новите аватарчета на Шпунц,Джейда,Марги.И на Доби сега забелязвам новия аватар.
Разгледах снимките на малката черешка-пу,пу много е сладка,целувам я по дупенцето.А батко Велизал-много пораснал и той.И красавец и страхотна усмивка има.
Гери,браво на дедко!А моят напоследък се е заел с готвенето.Да са ни живи и здрави отличниците и да ни глезят по често.
Жабче, Hug Hug Hugрадвам се,че си добре.Хайде идвай сииии вече!
Целувки и на Здравунчо,умно си е детето знае как да си пуска и играе на компа,а баба да си гледа своята работа.Ха,ха....
Виж целия пост
# 401
Тук съм и аз,но си говоря сама.Днес само за пет часа малките 24 на брой първокласници ме направиха разногледа.Имах чувството че ще изперкам.
Като влязох в клас в 8 без 20 и излязох от нея в 13.30.
Няма тоалетна,цигара,кафе - нищо.
Непрекъснато до тях.
Като опознахме училище и им се стори ГРАМАДНО..
Излязохме да играем физическо и им казах да не се отделят от мен и да са наблизо.
След 3я час отивам до тоалетна(уж) и като се обръщам да затворя вратата целия клас зад мен. Shocked
Какво правите ? ги питам
Те ми отговарят:
Казахте да не се отделяме от вас и после пък къде ще ви търсим.
Така че се отложи и тоалетната .
това е от първия ден.
Дано утре поне сандвича да си изяда,че днешния си го върнах и чака сега ядох.
Виж целия пост
# 402
Деси,умрях от смях с твоите първокласници.Само след месец няма да ги познаеш.
Вече си лягам.Ще погледам телевизия,та дано заспя.
Лека нощ!
Виж целия пост
# 403
Тук съм, досега пълнихме вода. Нещо  авария ли има - едвам тече. Да му мислят на 18   Mr. Green
Радвам се, че всички са добре, има хубави емоции край учениците.
Сега се връщам да гледам снимки.
Виж целия пост
# 404
         Joy Joy Joy Деси,ти ме уби с първокласниците! Laughing Аз плача за тях! Cry Хубавите ми,можещи и разбрани възпитаници.Сега ела ме виж с 28 ,от които поне 20 са под 3 години.В групата ми са се паднали повече от второ полугодие на 2006 г. Laughing Любо дето е следващата година може повече от някои.Само да ви се похваля , че и на ревльото му хванах цаката  Laughing втори ден успявам да парирам ревовете и вече се храни,което при нас си е истински успех.А имам такива сладури ,с които се целуваме по цял ден.Даже не успявам моите да видя,защото за тях съм спокойна  Laughing Те без мен няма да си тръгнат.Само дето кръста ме боли та едвам седя пред компа  Embarassed По цял ден се гушкаме и разнасяме.За щастие покрай Неда ми викат Диди,не госпожо и не "бабо",защото в другата група едната учителка е "баба",другата "бабата" , а лелката е "баба Лили".Ха сега кажете на колко годинки е персонала ?  Mr. Green Каки и лели май нямааааа. Неда пък сама се качва на тоалетната и не дава да и помагам,сама се облича и въобще се чувства напълно "гУУУУУляма" и самостоятелна. Embarassed Embarassed Embarassed Малеееееее,похвалих си гарджето.Люби пък ми разказа играта на пързалката.Виждам го ,че се качва и като поглеждам след минута  #Crazy няма го.Ужас!Изстинах,а той просто като е седнал да се пързулне не се вижда. Laughing И тъкмо да надам вик да го търсим и той се появява с щастлив вик "Фииииииууууууу".Направо си е приключение с толкова много деца в първа група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия