"Наш'те ДЕКЕМВРИйчета са вече малки ученичета!"

  • 36 699
  • 751
# 225
А, молим, не всички бебеправим. Само така си тренираме.
 
Сухи тренировки демек Laughing

Ми, да! Като няма сватби за гледане... поне да не забравяме основното... Whistling
Виж целия пост
# 226
 Joy еййййй няма да спрете да я дъвчете Понти  Mr. Green

мимина  гледам ти аватара...туй детенце да не ти е роднина Thinking Wink много си приличате  Shocked
Виж целия пост
# 227
Виж и аватара на Лиа, това детенце май и на нея й е роднина Wink!
Виж целия пост
# 228
Добро утро.
Еххх,много се радвам аз за всичките бремени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes айде и другите да не се ослушват Whistling
Виж целия пост
# 229
Добро утро.
Еххх,много се радвам аз за всичките бремени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes айде и другите да не се ослушват Whistling
Ами хайде разкажи повече как се оправяш с две, да им вдъхнеш кураж. Wink
Нашето второ бебе се очертава момченце, вчера му видяхме пишката.  Grinning Лошото е, че БХС-то не ми е много добро и има вероятност да ме пратят на амниоцентеза.  Confused Стискайте палци всичко да е наред.  Praynig
Виж целия пост
# 230
А, молим, не всички бебеправим. Само така си тренираме.
 
Сухи тренировки демек Laughing

Ми, да! Като няма сватби за гледане... поне да не забравяме основното... Whistling

Ми да, и аз чакам ли чакам снимки от Понтес, ама нъцки. То скоро снимки от сватбите на наште девойки ще пускаме, а Понти се мотка Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

tini-mini, честит ти юнак, стискам палци всичко да е наредSimple Smile
Виж целия пост
# 231
Тини-мини,стискам палци! Praynig
Вержи, това е моя клонинг  Joy Flutter Laughing
Виж целия пост
# 232
Тини-мини,стискам палци! Praynig
fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Виж целия пост
# 233
Здравейте мили дами  Simple Smile Много отдавна не съм влизала(kundurdjieva, ако сте ме забравили Simple Smile). Сега като прочетох толкова мами са с още едно съкровище в къщи!  Да са ви живи и здрави и малките слънца и вече порасналите декемврийчета Heart Eyes

тини-мини и аз ти стискам палци всичко да е наред!

Надявам се сега да мога по-често вече да ви навестявам Simple Smile


Виж целия пост
# 234
Здравейте Simple Smile
Доста късно се включвам в темата, но не съм много по писането. Имам дъщеря Йоана, родена е на 22.12.2006г. и сме от Варна. Поздрави на всички.   bouquet
Виж целия пост
# 235
Еейййй, още 1000 - 2000 пъти да ми натъртите и ще взема да ги пусна Wink

tini-mini, стискам палци и аз. Тези БХСта нали знаеш, че са мнооооого ориентировъчни. С амиото поне ще се успокоиш и няма да се притесняваш до края.

vivi_d, здрасти. Верно малко раничко си се сетила, но важното е, че си ни намерила Simple Smile

Виж целия пост
# 236
Добро утро.
Еххх,много се радвам аз за всичките бремени Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes айде и другите да не се ослушват Whistling
Ами хайде разкажи повече как се оправяш с две, да им вдъхнеш кураж. Wink
Нашето второ бебе се очертава момченце, вчера му видяхме пишката.  Grinning Лошото е, че БХС-то не ми е много добро и има вероятност да ме пратят на амниоцентеза.  Confused Стискайте палци всичко да е наред.  Praynig

Ами засега се справям,Алекс ходи на градина,а ние с Лия мързелуваме по цял ден.Понякога верно ми идва малко нанагорно,но бързо ми минава,даже понякога се замислям дали след време да не родя и трето Whistling
Виж целия пост
# 237
 Понтииии - - чакай да натъртя.... Crazy снимкииии искамееее!
liletka - айде нареждай се за третото ние сме готови да те поздравяваме Whistling
vivi_d - Добре дошла  Hug, "по-добре късно от колкото никога" Heart Eyes
Тини - имаш едни стиснати палци и от мене.
Ние се сдобихме с детска седалка за моето колело. Сега така се придвижваме. Много е удобно. Владко също много се кефи.
е айде за сега...
Виж целия пост
# 238
Лилиии,чакай,бе душицо,няма ли пак да бременеем заедно?! Laughing
Виж целия пост
# 239
Mерси,Лили! Hug
Кате,имах проблеми малко с бременноста,зацапване т.с. кървене,това е.Но вече мина! Peace
Тини, всичко ще е наред ,те тези изследвания такива отклонения дават,че чак се чудя за ,какво ги правят.И честита ви буба. Hug
Миме,ама вярно сте 1:1 с малчо Peace
vivi_d ,добре дошла в отбора! Hug
Ние бяхме болни 10 дена вкъщи.Днес сутринта отново на градина.Беше много трагично,изобщо не иска да ходи.Кръгом към вкъщи и реве,едвам стигнахме.Ами утре,ами вдругиден,ами аз изобщо не трябва да го вдигам ,а стези сцени по улиците няма как.Не знам кво ще правя? ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия