Re: Примерна схема на захранване (18)

  • 54 899
  • 799
# 195
Има, има и светнати педиатри - на една съфорумка педиатърката все едно БГ-Мамма е чела. Laughing Моята е от старите, но е толерантна и се съобразява с желанията ми и хич не бърза с въвеждането. Даже сама каза: "На месец по нещо - месо, глутен, яйце, млечни", което за мен си е супер.

Оризовата каша аз не я давам просто така, щото няма шанс да я изяде - слагам плодово пюре - круша или слива.
Виж целия пост
# 196
Благодаря на всички ви за отговорите. Hug Днес ще си правим малко каша за закуска към 9 и 30, пък може и да ни хареса. При това положение следобед мога ли дам пак малко плодово пюре? newsm78

За мънкането на консултациите кво да ви кажа- колко съм мънкала, че най-сетне почнах и най-нагло да лъжа.Педито мисли,че давам жълтък от 3 месеца насам, ама аз недавам Wink Wink
Освен това те не могат да ни накарат насила с това захранване и не могат да разберат какви ги вършиш.Абе има ли въобще педиатри дето са по новите схеми на захранване- аз не съм чувала до сега за такива?? newsm78 Защо малко не си поактоализират инфото тия хора??

Има, има... нашата педка е много в час. Аз имам много изпатила и добра приятелка, та откакто забременях само ми пълни главата с умни приказки и ме ръчкаше да чета из форума. Благодарение на нея, родих нормално и се кърмим успешно. Преди всяка консултация обаче се подковавам стабилно с допълнителна информация и педи винаги ме изненадва приятно като казва да правя това, дето и аз съм решила. Peace
Виж целия пост
# 197
Нашта педка и тя е от старата генерация относно захранването, но бях достатъчно ясна, че няма да следвам съветите и  Naughty и вече само ме пита :какво ядете?, без да налага мнения  Mr. Green

Мерси за отговорите за жълтъка  Hug Само не ми става ясно, защо купешките са по-добре от домашните  newsm78 А, за био изобщо не искам да говоря  #2gunfire

Тони Разбира се, че може. По принцип след обяд е нормано да дадеш плод /пресен или пюре/  Peace

Ани Ние никаква каша не ядем самостоятелно и във всички слагам плодово пюренце  Peace Банани давам от 6 - 7 месец, но по малко
Виж целия пост
# 198
Защо стреляш по биото, бе Марче? Laughing
Виж целия пост
# 199
  Joy Защото каквото био съм купила досега/ не че е много, де/ е било отврат  Sick По-зле от не био  ooooh! Та, затова съм на мнение, че освен надписа друга разлика няма А, и какво ти био в тея времена  newsm78 То всичко е замърсено  Mr. Green
Засега най-вкусно ми е продукцията от село и немога да разбера, защо сте против дом. яйца  newsm78 За да свикват децата с купешката помия ли  newsm78
Виж целия пост
# 200
Защото се предполага, че купените яйца са проверени, а домашните никой не ги проверява. Все пак салмонелата е опасна за малки бебенца  Hug
Виж целия пост
# 201
Защото се предполага, че купените яйца са проверени, а домашните никой не ги проверява. Все пак салмонелата е опасна за малки бебенца  Hug

 Peace
Абсолютно същото го каза и моето педи, дето си пада също малко от старата школа, но има и проблясъци.Не ме кореше,че не давам вода-даже напротив.
Виж целия пост
# 202
Домашни яйца не се дават заради салмонелата.

EDIT: Я, вече са ти писали същото.

А ти как разбра, че био и останалите са същите - по какви признаци?

ПС: Мале, сега видях как съм се изложила с писането, поправям  Embarassed
Виж целия пост
# 203
 smile3538 така ми се дапа като слушам педито... после милото ми рева 2 часа като лудо от болка в стомахчето. Ще си карам само на кърма  baby_neutral и водичка вече Simple Smile щом не е проблем да се захранва по късно Whistling... и без друго мъжът ми страда от глутенова ентеропатия.. има шанс да се появи и при бебо (дано не  де Praynig)
Виж целия пост
# 204
Признавам за салмонелата съвсем изключих  Embarassed Но ще поема риска, защото изобщо не вярвам в проверката на купешките  Naughty

СЗА Най-вече по вкуса  Simple Smile

 Био зеленчуците са еднакво "вкусни" с турските. Кухи домати, водни краскавици и т.н. 

Био месо - свари една дом.кокошка и едно Био пиле и ще откриеш и сама расликите  Peace

Био мляко - При варене прясното мляко има по-малко каймак от не биото  Peace . Вкуса, гъстотата на домашното прясно и кисело е съвсем различен  Peace

Но хайде стига толкова все пак темата е за захранване  Simple Smile Всеки сам решава, за мен няма нищо по-качествено от домашното производство  Hug
Виж целия пост
# 205
Но хайде стига толкова все пак темата е за захранване  Simple Smile Всеки сам решава, за мен няма нищо по-качествено от домашното производство  Hug

Това е и моето мнение. Peace Но от време на време пращам баща ми да носи за изследване месо и мляко. Wink

Я, в тази връзка да ви попитам: колко време може да се съхранява във фризер заешкото месо за бебка? Замразих заешко в малки количества сурово, та се чудя до кога може да го държа. Макар че, Рая си го обича и може би повече от месец няма да се застои. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 206

[/quote]
 Но от време на време пращам баща ми да носи за изследване месо и мляко. Wink


[/quote]

Къде?? А домашни ли са тия,дето ги изследвате??


За елдата, скоро някой пита за необработената елда- дето прилича на семена, давал ли е някой от нея вече? Че ми трябва за 2-3 дни не ми стига просто кашата и не ми се купува цяла каша за 6 лв, като мога да взема такава елда за стотинки и да я добавям, но дали няма да е проблем.Пак такава кафява, спомням си за разликата на цвета само(от писанията на Косе Босе)
Виж целия пост
# 207
Цитат
Но от време на време пращам баща ми да носи за изследване месо и мляко. Wink
Къде?? А домашни ли са тия,дето ги изследвате??

Да, домашно месо и мляко. Ми в Пловдив има районна лаборатория на ДВСК, както предполагам във всеки по-голям град и срещу съответното заплащане изследват каквото им занесеш - носили сме и плодове и зеленчуци за анализ на нитрати и т.н., заради отровите, с които се пръскат насаждения против вредители. Преди произвеждахме много подобна продукция и искаха сертификат за всичко, сега баща ми го прави само за нас поне веднъж годишно. Peace
Виж целия пост
# 208
О, аз също смятам, че домашното производство  най-добро, стига да си сигурен в качеството, което се постига с проверки и изследвания както на животните, така и на продукцията им, така и на плодовете и зеленчуците. Но като нямам домашно производство, предпочитам сигурното и затова засега купувам пюретата, по-нататък ще има да му готвя достатъчно.

Гунди, мисля, че можеш да приготвиш елдата като ориза - изпичаш (по-точн оизсушаваш на фурната на ниска температура), смилаш, правиш на каша. Можеш и да я вариш и пасираш, но консистенцията не е същата като при кашите. А можеш варена да я добавяш към пюре, ако бебчо яде по-големи парченца вече.
Виж целия пост
# 209
СЗА, бебчо не иска никакви по-плътни или по-гъсти или по-парченцести консистенции- прави едни физиономии ,чудя се да се смея или да плача. Косе Босе беше казала,че кафявата елда се води бланширана- чудех се,ако само я смеля и добавя директно дали ще е проблем.Уффф,защо не си запаметих инфото- а толкова мразя да се пита за нещо коментирано скоро!! Naughty И сега и аз това правя. Нищо ще се поровя, но ти благодаря от сърце за съветите.

Намерих инфото на Косе Босе, всичко, което си писала за приготвянето си е така, но до колкото разбирам не е нужно да се до приготвя,че моята май си е полуфабрикат. Пак ти благодаря   bouquet(абе как ти е малкото име,че това СЗА ми е мнооого официално??)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия