







Та, нямам база за сравнение, но товага бях доволна,че лакът ми издържа цяла седмица, а мия съдове редовно 
Плодовете и зеленчуците мисля са добри (свежи), явно тиквите са на сметка - една баба пред нас купи 2
голям кеф
Просто не се сетих да питам защо въобще са ни вкарали в списъците. Директорката каза още да сме си били настоявали в нашия квартал да отворят ясла. Ама то не е само до нашето желание... 

Иначе ще трябва да водим Калоян в детската градина в Църква, или някъде в центъра, но и в центъра едва ли ни чакат с отворени обятия и остава наше село 
Просто не се сетих да питам защо въобще са ни вкарали в списъците. Директорката каза още да сме си били настоявали в нашия квартал да отворят ясла. Ама то не е само до нашето желание... 



Направо не ми се говори.
Мед нямам спомени да съм виждала. По-вероятно е да намериш прополис в центъра,но нека и другите да кажат


Ще те замоля от мое име да ухапеш едно пухкаво краче и дупе 
Е представете си как едно дете ще се пази да не се метне отгоре- ми те се въртят, търкалят...Ужас направо.
Препоръчани теми