http://www.laredoute.fr/achat-femme--veste.aspx?categoryid=22905 … mp;dimorder=&

Криско е с температура,разстройство и само мрънка. Не че е изключено и от зъб да е - имаме само три,но все ми се струва,че май е вирус. Какво се даваше в такива случаи - аз започнах ентерол,хидрасек,хидратин алфа,чай от шипки, оризова вода,но засега ефект няма...
На дрехите за възрастни има малки намаления, но за детските нямам наблюдения.
Много е капризен на храна. И месните не ги обича много, и на тях слагам мляко.....така поне е по-полезно


А пюре от банан яде...
дано да не свърши намалението докато отидем, а относно площадката (предполагам че имаш впредвид тази до магазин Европа)много ми харесва само малко да поотраснем и със сигурност ще я посещаваме 
Препоръчани теми