дайте съвет за прах за пране за новородено

  • 33 689
  • 373
# 60
роса бебе
Виж целия пост
# 61
ТЕО бебе- доволна съм от него, но не съм ползвала друг и за това нямам база за сръвнение.
Виж целия пост
# 62
ползвам SurCare и съм много доволна.....само дето цената му е малко височка и ще видя до кога ще карам на него
Виж целия пост
# 63
Пера с Тео бебе и не слагам омекотител. Бебка е на месец и малко и нямаме проблеми.
Виж целия пост
# 64
Здравейте,само да ви попитам за течен прах тео бебе ли става въпрос или за обикновения в кутия.Предварително благодаря.
Виж целия пост
# 65
Пера с течен прах-Продерм,страхотен е,но за съжаление май го няма в Бг.Използвам и белият омекотител на Сано,много хубаво мирише.
Виж целия пост
# 66
Пера с Тео-бебе,омекотител Silan natural
Виж целия пост
# 67
„Тео бебе„,обикновено използвам омекотител „Ленор сензитив„:peace:
Виж целия пост
# 68
Oсвен Тео бебе,съм ползвала Сано.Тео-то ми харесва повече Peace.Омекотител за бебшките дрешки не ползвам.
Виж целия пост
# 69
Предстои ми раждане и ми е много интересно да разбера мамите, които вече са раждали какъв прах за пране са ползвали, аз освен "тео бебе" друг прах незнам.  Със сапун ли трябва да изпера дрехите преди раждането? Благодаря на всички споделили опита си с мен!  bouquet Hug

Първа започнах с Продерм до 11 месеца /няма го тук явно всички от Гърция си го набавяме/ и от тогава вече съм на  SurCare и съм доволна - ако знаех по рано за този прах и го бях забелязала щях да съм на него от началото, поне се намира лесно имаго вече в търговската мрежа - няма силен аромат, освен на чисто пране, има и омекотител и препарат за съдовете - добри са аз бих ти ги препоръчала тях. Peace

Първите дрехи с каквото изпереш с него продължаваш - така ми обясниха на мен още в родилния дом бебетата са чувствителни и особенно към ароматните прахове - добре било до 3 год. да се избягват. Затова имаш време избери си прах и ако видиш че всичко е наред първата седмица или още първите дни веднага ще ти покаже бебето - продължаваш с него.

Леко раждане ти желая и не забравяй да сподели после радостта си с нас Hug
Виж целия пост
# 70
Ползвам и до сега Тео бебе. Страхотен е и мирише нежно. Омекотител-бял Силан.
Виж целия пост
# 71
Ползвах  Сано и Персил сенситив, омекотител не съм слагала.
Виж целия пост
# 72
Сано течен или на прах, икономичен е.
Или този, но идва малко скъпо  Thinking http://www.safetyfactory.com/images/uploads/LS0110B.jpg
Виж целия пост
# 73
Персил сенситив - и до сега
Пробвах и Тео бебе- не е лош но Персил- а повече ми харесва как мирише
Виж целия пост
# 74
Вече 5 месеца пера с Тео бебе - нямам никакви оплаквания. Не ползвам омекотител.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия