дайте съвет за прах за пране за новородено

  • 33 689
  • 373
# 75
перях с тео бебе до годинка.след това какъвто прах ползвам за нашите дрехи такъв ползвам и за неговите.обикновено или ариел или персил.не се е обривал от нито единия от двата праха.
Виж целия пост
# 76
аз й пера дрешките с Тео бебе
Виж целия пост
# 77
С Тое бебе до годинка и после с нашия прах. Знам, че Сано-то много го хвалят.
Виж целия пост
# 78
Моят син до годинка го перях само с Тео бебе .
Виж целия пост
# 79
Ние за сега сме купили само омекотител от Турция, но не помня името му, сигурно ще купуваме тео бебе, чух, че имало някакъв полски прах и още един дето бил много скъп, но имена трудно помня.
Виж целия пост
# 80
перях с тео бебе до годинка.след това какъвто прах ползвам за нашите дрехи такъв ползвам и за неговите.обикновено или ариел или персил.не се е обривал от нито единия от двата праха.
и аз така! Peace
Виж целия пост
# 81
А на колко градуса перете бебешките дрешки в пералнята?
Виж целия пост
# 82
Перях с Персил сензитив, но сякаш сега малко го побалканиха ...
А на колко градуса перете бебешките дрешки в пералнята?
На 40 градуса.
Виж целия пост
# 83
Със Сано максима и персил, на  50 градуса.
Виж целия пост
# 84
Сано сенситив!  Peace
Виж целия пост
# 85
А на колко градуса перете бебешките дрешки в пералнята?
Зависи , ако са цветни на 30-40 градуса, за бели 50-60 градуса
Виж целия пост
# 86
Перях му дрехите заедно с нашите с най-обикновен прах за пране. В смисъл - нищо бебешко, специално или необикновено.
Стига сте се втелясвали за такива маловажни неща  Wink
Виж целия пост
# 87
А на колко градуса перете бебешките дрешки в пералнята?

Зависи от дрехите бели на 60 /бельо, пелени, ританки и пр. / , цветни и по "нежни " /жилетки,блузки / на 40 !
Виж целия пост
# 88
Сано Максима  Peace
Виж целия пост
# 89
Аз ползвам от раждането досега Тео бебе и Сано Максима .Доволна съм. АКо пък има лекета пера с Ариел и после с един от двата .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия