дайте съвет за прах за пране за новородено

  • 33 689
  • 373
# 90
Frosh Aloe vera Gel
за предишното си дете перях с Тео, но този е доста по-добър. Омекотител не ползвам  Naughty
Виж целия пост
# 91
Много съм доволна от Сано максима и Апта сенситив. Пробвах и Съркеър, но нещо не ми хареса, дрехите не са така свежи, иначе от верото на Съркеър съм много доволна.
А на колко градуса перете бебешките дрешки в пералнята?
Моята пералня си има програма за бебешко пране, на 40 градуса е.
Виж целия пост
# 92
 в началото използвах тео бебе,а сега персил.
Виж целия пост
# 93
Започнах с Персил Сензитив, после пробвах Сано Максима- не ми хареса особено и се върнах на Персил.
Виж целия пост
# 94
Първо използвах Тео бебе. Отскоро минах на Surcare и съм доволна. Най-често обаче не оставям да ми се натрупва пране, а веднага отпирам дрешките на ръка с бебешкия сапун на Johnson. Grinning
Виж целия пост
# 95
Персил сенситив от първия ден.
Виж целия пост
# 96
Персил сенситив омекотител чико.
Виж целия пост
# 97
Дрехите на ръка ги пера с бебешки сапен Евент, а на пералня с прах Сано.
Виж целия пост
# 98
Sano Maxima
Виж целия пост
# 99
тео
Виж целия пост
# 100
Сано Максима  Peace ,без омекотител
Виж целия пост
# 101
като беше бебе моят син използвах само ''тео бебе с алое'',бях доволна
Виж целия пост
# 102
Тео бебеи понякога сано,но теото си пере добре и мисля да си го ползвам още дълго време.
Виж целия пост
# 103
Ариел -оранжевата кутия.Води се сензитив.
Виж целия пост
# 104
В началото ползвах Тео бебе,после минах на Сано Максима.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия