Жената зодия Риби 10

  • 25 168
  • 736
# 450
Мимо,никви подаръци Naughty
Правиш на  роднинските деца по една торбичка с лакомства и тва е bowuu
Така ще купиш на Нико по- скъп подарък Party
Виж целия пост
# 451
Здравейте на всички! Не знаех че присъствам в тази тема и то на първа страница! Нямам много време да пиша,но това май е нещо като споделете.Ако бъркам ми простете.С удоволствие ще се включвам от време на време.
   Обожавам Коледа! Да подарявам подаръци е удоволствие за мен!От 1 декември започвам,защото всеки подарък дори и малък го избирам внимателно и трябва да съм сигурна че е точно за човека!
   
Виж целия пост
# 452
Виж целия пост
# 453
Вече никой ли не сервира кафе  newsm78

Виж целия пост
# 454
Вече никой ли не сервира кафе  newsm78


Кафенето е в отпуска Mr. Green
Ха,добър ден bowuu
Виж целия пост
# 455
Сигурно и закусвалнята не работи  smile3532
Виж целия пост
# 456
Закусвалнята и кръчмата фалираха pletka
Обявявам темата за рибите закрита  Nerd
Останете си със здраве bowuu
Виж целия пост
# 457
И защо така  Thinking
Кой и с какво те обиди? Embarassed
Казвай!
Ще му счупя главата  box bash
Виж целия пост
# 458
Дзак!
Добре съм, разкошно ми е, демек не е рибешко. Как сте!? Кой не се е вясвал скоро!?
Нямам време да чета сега.... ама за ник`ви закрити теми да не чувам!!! Naughty
Деликейт, слънце, обичам теееееееее.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
От Неделя съм в къщи... Ще се чуем.  Hug
Виж целия пост
# 459
здравейте, тук съм.пусто имам много работа и затова се губя.
такааааааааа,кой каза кафе и закуска? Joyто обяд стана бре момичета. Joyаз ядох омлет. Mr. Greenта кой щял да напуска неразбрах? newsm78 ShockedАААА ,без такива.Ша ви трепам да знаете! bashТука по домова книга ви искам!!! tantrum smile3506
Дели,слънце айде недей така ся.Нали знаеш,че много те обичаме! Two HeartsЛуне,как е работата?
Виж целия пост
# 460
Иве, вече омръзващо една и съща. Mr. Green Не мога твърде да ви наглеждам....
Виж целия пост
# 461
Лелеееее Луне,верно ли ти омръзна вече?Каква ти беше работата?Дечурлигата как приемат факта,че си на работа?
Виж целия пост
# 462
                         Специално за деликейт



     


   и мезето 


   

 В отпуска били кръчмата  и кафенето  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не е вярно  Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 463
Я кръчмата отворила отново  smile3544 smile3544 smile3544
Хули,голямо мерси,че беше суша зад зъбите Mr. Green
И аз ви обичам много  kiss kiss kiss
Виж целия пост
# 464
охо,я да си сипя едно джинче, водка не пия,че ме боли стомах! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия