Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 737 693
  • 3 011
# 150
zapis  bouquet
Виж целия пост
# 151
Нормален мъж (като мъжа ми например) няма да пусне обява за запознанства. Тоя от В.Т. са му се изчерпили възможностите в града, наслушали са се на простотиите му, та си търси от други градове вече.
Ей това ме хвърли в музиката   newsm65В началото на 21-ви век сме все пак. Или трябва както едно време родителите да решават с кого ще общуваме и за кого ще се бракуваме.  newsm78

Find_NEMO, в контекста на горното - ти смяташ ли се за нормален Joy


За родители изобщо не иде реч... по скоро за самоуважение.  Peace

Гледам, че обсъждате Муньото на моята приятелка и реших само да вметна, че не са се запознали по обява в сайт за запознанства, а в някакъв авто форум за привърженици на конкретна марка автомобили. Това го казвам, за да не изместваме темата в дискусия кои хора пускат обяви.
Виж целия пост
# 152
Да побутна темата с най-новата изцепка на шефа ми:).Голям смях падна с него...Купи си човекът нови риби за аквариума,нови водорасли...Е то хубаво,ама трябвало да разтваря нещо във водата  и искал да го прецеди и ме пита с какво точно...Марлята му идвала рехава,тензуха не му вършел работа..Викам му - помисли за някоя дреха и той се сеща Grinning..Веднага звъни на жена си с  рядко "веселия" въпрос:"Зайче,ти чорпогащници имаш ли?" Joy Joy Joy..Естествено ,че има(сопва се тя от другата страна- за каква я мисли Joy)...И тъкмо влиза в офиса:))))) с телефона в ръка...А той продължава...Щото аз отивам вкъщи  та да ми кажеш кой чорпогащник не ти трябва да си прецедя за аквариума... JoyТя отсича:"Всичките ми трябват! hahaha..Но той е упорит:"Е - все някой ще прежалиш за аквариума"..Тя професионално:"Колко ден-а(дениера -тука мъжете едва ли ще ме разберат-това е плътността  на нишката на чорапогащника) ти трябват?"А ние същевременно с колежката почваме да обсъждаме:"Ми ако са 40 ден-а  е по-добре,а още по-добре 70 ден-а..."
Шефа прави ей такива очи Shocked и смело констатира въпросително:"Те значи чорапогащниците се мерят в дни,така ли?" Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 153
 Joy Joy Joy Сладууур! Ама наистина идеята му е новаторска-ако има чорапогащници с гарантирани 70 дена ( а не дениера) купувам веднага пет  hahaha
Виж целия пост
# 154
 Недей бе приятелко,след 2-рия ден мъжете ни ще се изнесат да живеят другаде Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 155
 newsm20 newsm20 Леле,умрях от смях.Много яка темичка
Виж целия пост
# 156
Elica, Denier е мярка за линейна плътност (дебелина) на нишка, а не плътност на плетка.
1 denier = wt. in g/9000 m = 1/9 tex
tex - линейна плътност на преждата (1 текс дебелина има влакно, всеки метър, от което има маса или тежи 1 милиграм)
Denier - дение, мярка за дебелина на нишка, изразена в грамове за 9000 метра дълга нишка коприна, целволе, найлон
Виж целия пост
# 157
Мерси VAVA- аз съм икономист  и не разбирам никак от прежди..(пишете ме в Муните веднага:)))))
Редактирах го Wink
Виж целия пост
# 158
Все пак, но да не прилича на заяждане, VAVA , ще ти разкажа как реагира съпруга ми като му разказват виц. Той започва да анализира ситуацията,(пример-за любовник висящ цяла нощ на парапета на балкона, изчислява за колко време кръвообращението ще прецака любовника, дали било зима или лято във вица защото е от съществено значение, дали е вечерял, преди да чука и т. н) Всъщност във един виц,в една смешна история,ако вземе се анализира и вглежда във всичко-смешното бяга. Гледам и на теб  Peace
Виж целия пост
# 159
най-сигурният начин да убиеш виц е да го преведеш. другият начин е да го анализираш  Hug

муньо нямам  Blush след онзи с кокичетата  Rolling Eyes си намерих по-по-най- ....
който, за по-сигурно и кокичета не дава  Flutter
Виж целия пост
# 160
Мерси VAVA- аз съм икономист  и не разбирам никак от прежди..(пишете ме в Муните веднага:)))))
Редактирах го Wink

Elica,може и да не разбираш от прежди,но явно си един много позитивен човек,с чувство за хумор,
за което приеми моите поздравления! Рядко срещам напоследък хора като теб и поради това
много им се радвам.
VAVA,поздрави и за теб! Много се възхищавам на твоята точност и прецизност.
Честно да си кажа и аз не знаех какво точно означава "den"...Нещо,показващо колко финни са
чорапогащите,но какво точно-не знаех.
Твоят пост ми беше много полезен и ти благодаря за него.
Виж целия пост
# 161
PipinaMama много сладкодумно разказваш!  bouquet
Най- обичам муньовци, на които егото им е по- голямо от онази работа. Simple Smile Верно, не се траят.
Виж целия пост
# 162
Все пак, но да не прилича на заяждане, VAVA , ще ти разкажа как реагира съпруга ми като му разказват виц. Той започва да анализира ситуацията,(пример-за любовник висящ цяла нощ на парапета на балкона, изчислява за колко време кръвообращението ще прецака любовника, дали било зима или лято във вица защото е от съществено значение, дали е вечерял, преди да чука и т. н) Всъщност във един виц,в една смешна история,ако вземе се анализира и вглежда във всичко-смешното бяга. Гледам и на теб  Peace

Това за любовника не е само виц

 Mr. Green
Виж целия пост
# 163
Немо направо"изби рибата" с тази снимка!Ей на това му се вика истинско нещастие  Joy Joy Joy...
Номинирам мъжа от снимката за "Муньо на Годината" hahaha
Или ситуацията е друга-попаднал е на нимфоманка и бяга през прозореца гол,че му е дошло в повече  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 164
Да се благодаря, че климатика е хванат здраво  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия