В началото на 21-ви век сме все пак. Или трябва както едно време родителите да решават с кого ще общуваме и за кого ще се бракуваме. 


..Веднага звъни на жена си с рядко "веселия" въпрос:"Зайче,ти чорпогащници имаш ли?"
..Естествено ,че има(сопва се тя от другата страна- за каква я мисли
)...И тъкмо влиза в офиса:))))) с телефона в ръка...А той продължава...Щото аз отивам вкъщи та да ми кажеш кой чорпогащник не ти трябва да си прецедя за аквариума...
Тя отсича:"Всичките ми трябват!
..Но той е упорит:"Е - все някой ще прежалиш за аквариума"..Тя професионално:"Колко ден-а(дениера -тука мъжете едва ли ще ме разберат-това е плътността на нишката на чорапогащника) ти трябват?"А ние същевременно с колежката почваме да обсъждаме:"Ми ако са 40 ден-а е по-добре,а още по-добре 70 ден-а..."
Сладууур! Ама наистина идеята му е новаторска-ако има чорапогащници с гарантирани 70 дена ( а не дениера) купувам веднага пет

след онзи с кокичетата


Верно, не се траят. 
...
Препоръчани теми