Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 737 736
  • 3 011
# 180
Аууу този рибар май го знам, ако е един с потресаващо гърлен глас  Joy Голям майтап е  hahaha
А този рибар ?  Mr. Green
E-e -e НЕ!...Такова животно нема,не може и да има! (както казал шопът пред клетката на жирафа в зоопарка)



Те го !!

http://fishki.net/comment.php?id=60064

 Peace
Виж целия пост
# 181
Страхотна темичка! За съжаление (а може би не) не се сещам за познати Муньовци, но отивам да чета с голям интерес Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 182
Аууу този рибар май го знам, ако е един с потресаващо гърлен глас  Joy Голям майтап е  hahaha
А този рибар ?  Mr. Green
E-e -e НЕ!...Такова животно нема,не може и да има! (както казал шопът пред клетката на жирафа в зоопарка)



Те го !!

http://fishki.net/comment.php?id=60064

 Peace

Аз до последно мислех, че това е монтаж някакъв. Ама ква ли борба е била докато го извади а?

Виж целия пост
# 183
Ама Немо, този рибар не е муньо, а късметлия  Laughing Laughing
Виж, ако жена му се навие да чисти рибата-тя е за муните  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 184
PipinaMama много сладкодумно разказваш!  bouquet
Най- обичам муньовци, на които егото им е по- голямо от онази работа. Simple Smile Верно, не се траят.
Мирси

(Съжалявам че я пиша от друг акаунт, но не ми се ще да се навържат нещата от истинския Simple Smile сори пак Blush)
Виж целия пост
# 185
VAVA ,надявам се не си се засегнала  Hug Просто адски ми заприлича на реакциите на мъжа ми при разказан виц  Grinning

За да не е спам-мини случка:

Живея близо до морето и всяка сутрин рибар с количката минава да продава улова си с вика" Риба,риба, прясна рибааааа!" Една заядлива съседка го пита със сбърчен нос, сигурен ли е , че рибата е прясна. А около него се въртят и местните градски котки, с плахата надежда да докопат нещо. Та той се обръща с риба в ръка към една писана и казва: " Я писано, покажи на тая крива бабичка колко ми е прясна рибката и колко е вкусна!" Котана естествено прави пирует, тройно салто и докопва каята и се опитва да приложи задушаваща хватка на хрилете й. Обаче каята жива и прави нещо като жабешки подскоци по асфалта.
   Бабито се предава : " Жива е, дай едно кило"  hahaha hahaha

Ай пак един виц:

Рано сутрин, 5 часа. Върви млекар по улиците и вика : "Мляко, прясно, хубаво мляко продавам...". Показва се сънен господин на един от прозорците и казва: :К'во си се разкрещял, бе, хората спят още!" "Ами това ми е професията - млекар съм и така си предлагам стоката..." Господинът на прозореца, още по-ядосано: "Е аз като съм гинеколог, какво трябва да правя? Да се покажа в 5 сутринта на терасата и да крещя: "П***и, моля, п***и..." "
Виж целия пост
# 186
 Joy Joy Joy Никол, ти ме зареди  с настроение за вечерта!Направо ми съживи духа!!!
Виж целия пост
# 187
Същия виц:

Рано сутрин, 5 часа. Върви млекар по улиците и вика : "Млекаряяяя млекаряяяя..". Показва се сънен господин на един от прозорците и казва: :К'во си се разкрещял, бе, ,аз като съм гинеколог, какво трябва да викам ? Пут*аряяяяяя пут*аряяяяя ''''  Mr. Green
Виж целия пост
# 188
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Та нека и аз да турна един мунчо тук. Та това е моята така наречена половинка. Турям го тука заради невероятното му твърдение, че
- Трябва да се махне пердето /което е от най тънките и с възможно най-големите дупки/ от радиатора на парното/радиатора е под прозореца/защото не можела да се стопли стаята. Проблема е, че въпросното перда спирало топлото. Ама не може да ми що пердето въпреки че има дупки спира топлото. Същото твърдеше и за едно подобно перде сложено в лятна кухня на която едната страна е отворена/ сложено на отворената страна/, че спирало студеното да влиза вътре.
Ама не успях да го убедя в противното и той си живее с таз велика идея и до ден днешен.
Виж целия пост
# 189
Моят онзи ден едва не тръгна на работа с дървена щипка откъм гърба на работното яке. Добре, че на време го разконспирирах  Crazy  Laughing Как не е повлякал и простора не знам   Joy
Виж целия пост
# 190
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Та нека и аз да турна един мунчо тук. Та това е моята така наречена половинка. Турям го тука заради невероятното му твърдение, че
- Трябва да се махне пердето /което е от най тънките и с възможно най-големите дупки/ от радиатора на парното/радиатора е под прозореца/защото не можела да се стопли стаята. Проблема е, че въпросното перда спирало топлото. Ама не може да ми що пердето въпреки че има дупки спира топлото. Същото твърдеше и за едно подобно перде сложено в лятна кухня на която едната страна е отворена/ сложено на отворената страна/, че спирало студеното да влиза вътре.
Ама не успях да го убедя в противното и той си живее с таз велика идея и до ден днешен.

Същия проблем, този спор за спиране на топлото/студеното го водим 2 десетилетия  hahaha hahaha Отказах се, просто ходя след него и оправям пердетата.
Някой път като си науми нещо и е мисия невъзможна да го разубедиш..Поне го отказах да натърка котарака със силна ракия, че се върна от хайманосване в махалата с няколко бълхи  Laughing
Виж целия пост
# 191
 hahaha Joy.Ракията е за напиване на бълхите бееееееееее Joy.Ти представяш ли си като почнат да залитат тия бълхи??? Joy
Виж целия пост
# 192
...Същия проблем, този спор за спиране на топлото/студеното го водим 2 десетилетия...
                             Ако сте към 'Топлофикация', то топломерът ви остава зад пердетата. И едно дори малко задържане на топлината ви надува сметките допълнително. Иначе съм далеч от мисълта, че става дума за плътни завеси...
Виж целия пост
# 193
Аз по едно време имах кратък досег до един Муньо непукист. Човекът си беше много свестен, но досаден колкото искаш. Ние нямахме връзка, но той си беше въобразил, че съм му в кърпа вързана и непрестанно ми звънеше да ме уведоми как мислел за мен, как искал да дойде до работа да ме целуне и т.н. Няма да влизам в подробности как колегите ми ме гледаха странно, докато го увещавах да не ми се обажда... Та, същият този мил човечец ме беше поканил на кафе в обедната почивка. Викам си, ОК, нищо ангажиращо, тъкмо ще се опитам да му обясня, че сме си приятели, че нищо няма между нас, че не ми е приятно да ми звъни. Отивам аз на срещата - той там, пие минерална вода и си гледа демонстративно часовника. Седнах аз, поръчах си фреш и си говорим на доста общи теми. По едно време ме лъхна на чесън, ама реших, че си въобразявам. После пак и стигнах до извода, че е от Муньо. Явно съм направила физиономия, защото той взе да ме разпитва какво има... ама не стига че ме пита, ами и се приближава все повече към мен и на мен ми става все по-гадно. Накрая му казах "Ами миришеш ми на чесън", а той невъзмутим "А, че аз нарочно ядох, за да не ме целунеш." Laughing Спомням си как ми каза после, че съм префърцунена и мъж като него няма да си намеря. Ами прав беше, не намерих такъв Муньо безподобен... Flutter

еми пича направо те е закопал.. Simple Smile
Виж целия пост
# 194
Аз да си напиша,а после ще си дочета,темата е супеееееер! Joy
Мундьо номер 1:Първото ми гадже,не знам как ме е излъгало това същество,ама на 15 години лудо влюбена в него,а той пропаднал наркоман и пиянка,както и да е де,ама този същия отива студент в София.Като се започна с едни дълги писма от негова страна,едно чудо,включително на сълфетки и тоалетна хартия...на едното писмо беше заградил едно мазно петно с химикал и беше написал,че е от свинска мас SickЗа нова година ми беше изпратил "подаръци"-негова коса и нокти от краката му! SickВ писмата си ме молеше да му пращам колети и парички Joyабе като цяло беше голям гнусар,ама айде де,лапешки акъл.
Мундьо номер 2:един познат от Бургас,който беше супер влюбен в мен,та като 20 годишна ме беше хванал кризата,нали вече голяма не разчитах толкова на нашите,решавам да отида там да си търся работа,и на кой на кой,обаждам се на въпросния  човек.Той естествено щастлив,ше живееш в нас,заповядай...Отивам аз и той ме води в тях,отваря вратата на спалнята и вика ето тука ще живееш и това ще е твоят дом!Поглеждам вътре-маса цялата в трохи и на нея хляб маргари и лук и някви мръсни чинии!!!Веднага направих кръгом,после едвам се оттървах от досадника...
Мундьо номер 3:Преди няколко години в чужбина с дългогодишния си приятел,шивеем на квартира и една вечер както си вечеряме и пийваме,какво се заговорихме и аз споменах,че бившата му е селянка...какво му стана не знам,ама като скочи,обърна масата с всичките чинии върху телевизора и уредбата,после я хвана и я блъсна в краката ми,като ми посини крака.Аз избягах и се заключих в другата спалня.На другия ден лъжеше съквартирантите,че сме счупили масата от секс!Друг път като се карахме,се сърдеше и не ми даваше да гледам телевизия защото телевизора бил негов Joy
Ох мога да се сетя  за мнооооооого такива мундьовски изпълнения!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия