Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 737 763
  • 3 011
# 285
... Заради теб ръцете ми премръзнаха и утре не знам как ще рисувам!Сигурно изобщо няма да мога да държа четката!"..

не го ли посъветва къде да ги пъхне, че да си ги затопли  Whistling (в джобовете де)

Виж целия пост
# 286
Goody, не с лошо Mr. Green
Много ми се искаше да не пиша в тази тема, да я прескачам някак си, обаче - греда. Имам един познат (не гадже, де), който ме има за много свой човек, споделя ми, кани ме да хапваме и идеално ме устройва, че не се опитва да ме вкара в леглото си. Не е никак, ама никак мой тип. Та Муньо днес ми се обажда супер щастлив, че се е прибрал от Бургас, много иска да ме види и ме пита как съм с времето. Аз бях на тренировка, обясних му, че след 20 ч. съм свободна. Муньо ме моли на връщане да мина през магазина и да купя 2 лимона, защото готви нещо специално. След тренировката обиколих няколко магазина за заветните лимони. Криво-ляво се довлачвам, все още ми е мокра главата от гимнастиката и само копнея да вляза на топло. Муньо отваря широко вратата, хилва ми се, взима си лимоните и тръгва да ми плаща. Аз нали съм ларж, му казвам, че няма какво да ми дава, а той - "Ааааа, ще вземеш после да ме използваш сексуално в замяна и да ми светиш масълцето" ooooh! Страхува се, видите ли, да не му се метна. Питам какво готви, че съм и гладна, а той със светнал поглед "Поканил съм една мадама, от сума ти време я дебна, та се нави да ми дойде на гости и правя рибена чорба." Ами не че нещо, ама и аз си бях гладна.... но само като си представих мацката как сърба супа в компанията на наш Муньо, ми стана весело Mr. Green Муньо ме отпрати по живо по здраво и обеща да ми се обади да разкаже как е минало. Тъкмо се бях прибрала в нас, когато ми се обади, че забравил... да ми даде да дегустирам супата - да видя аз как готви майстор Whistling
П.П. Същият този Муньо е регистриран във всички възможни сайтове за запознанство и лови мацки с мисли на древни философи. Ако жената отсреща случайно знае кой е мислителят, бива моментално низвергната, за да не бъде Муньо комплексиран откъм интелект.
Виж целия пост
# 287
Shirley-Ann само не разбрах твоята роля каква е  във свалката на въпросния Мунчо - да не би да си на поръчки, да му носиш на крака лимони? Че и не ти ги плаща? Доставки по домовете ли правиш?
И не те черпи? Laughing Ти си за женският еквивалент на Муньовците Grinning
Не е луд, който яде баницата, ще знаеш Simple Smile
Виж целия пост
# 288
  Май извода е, че ние жените никак не уважаваме стиснатите мъже.
Наскоро почнах работа в магазин за парфюмерия и козметика, та днес един прясно (явно) влюбен, решава да плени и спечели изгората си с много скъп армаган. Иска най-скъпия парфюм,който имаме, казвам му цената и само дето не се наложи да му правя изкуствено дишане-хлъцна и взе да посинява. "Ама неее  Stop Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
 Ами..без коментар  Thinking
Виж целия пост
# 289
Имах едно време един обожател, руснак от някаква република (може и да не е бил руснак Laughing newsm78), който си търсеше жена - българка.
Понеже аз бях мила с него, реши човекът, че е намерил заветната булка и започна да ме охажва. Венецът на ухажването беше, когато се появи един ден на работното ми място с филии хляб, намазани с масло и салам.
Шефът ми каза, че съм голяма работа и поне от глад няма да умра.
Тази история продължи около седмица. Горкият човек май търсеше разбиране и човешко отношение.
Виж целия пост
# 290
Като бях на 5-6 филиите с масло и салам бяха единственото оръжие на баба ми срещу умиргането ми от глад ... злоядо бях понякога Wink
Виж целия пост
# 291
  Иска най-скъпия парфюм,който имаме, казвам му цената и само дето не се наложи да му правя изкуствено дишане-хлъцна и взе да посинява. "Ама неее  Stop Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
 Ами..без коментар  Thinking
Тая порода мъже най - ме каца, като мухи върху.....сещайте се Grinning
На рождения ми ден моя Мунчо нищо не ми подари. "Нали и без това съм му била навита!"
Виж целия пост
# 292
Да се запиша в темата с двама муньовци.
Прибираме ме с от заведение с моята приятелка,придружат ни нейното и моето- кандидат гадже.Минаваме за по- пряко през една доста голяма поляна,обичайно място за разходка на кучетата на хората от блоковете наоколо.
Тъмнината е непрогледна почти,но ние нали с двама кавалери,вървим си спокойно...
Изведнъж се чуват някакви викове,лай и ръмжене и върху нас се хвърлят 2 кучета- немска овчарка и доберман....Нашите Муньовци реагираха мигновено,свиха зад мен и приятелката ми и взеха да бутат като щитове пред себе си.Добре,че и двете обичаме кучета и не ни е страх.Но кандидатът за гадже изгуби тотално всяка възможност пред мен.
Така де,бъзльовци не ми трябват.
Виж целия пост
# 293
...На рождения ми ден моя Мунчо нищо не ми подари. "Нали и без това съм му била навита!"...
                              Е аз значи наистина съм била твърде нахална, когато помолих едно прясно гадже да ми купи цигари. Дори нямах рожден ден същия ден  Joy. Върна се, и каза, че нямало. И това с уговорката, че ще му ги платя (а и тогава цигарите да са били около левче). Отидох и си купих от същия магазин, в който преди 10 минутки 'нямаше'.
Виж целия пост
# 294
  Иска най-скъпия парфюм,който имаме, казвам му цената и само дето не се наложи да му правя изкуствено дишане-хлъцна и взе да посинява. "Ама неее  Stop Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
 Ами..без коментар  Thinking
Тая порода мъже най - ме каца, като мухи върху.....сещайте се Grinning
На рождения ми ден моя Мунчо нищо не ми подари. "Нали и без това съм му била навита!"

По този повод да турна тук и моят половин. Преди години - празник 8 март. Аз работя в едина магазин и по повод празника продавахме и цветя. Аз бременна/начално/ и като бъдеща майка си мисля - ще ме зарадват с подарък. Да да ама не.... Идва нашия и купува от мен две рози/за сестра му и майка му/. Прибираме се вечерта в къщи - чакам аз цвете, подарък нещо - амииии нема такива работи. На мен ми стана много криво и го питам добре де няма ли поне една цвете да ми подариш, на майка ти и сестра ти подари на мен не. А нашия казва-Ми аз теб те гледам по всеки ден кво да ти подарявам цветя. Да отбележа само, мама и сестрата живееха на етажа под нас и ги виждаше не по рядко от мен. Та така с моя празничен подарък, да не говорим за останалите празници и рожденни дни които пропусна. Ама то аз съм мунята че го трая.
Виж целия пост
# 295
А-хъ! Laughing
Виж целия пост
# 296
...Ми аз теб те гледам по всеки ден кво да ти подарявам цветя...
                                   Joy Най-малкото за да продължава да те вижда. Жените често сме прекалено толерантни.
Виж целия пост
# 297
largefairy , не му ли спретна един хубав скандал? За майка му и сестра му цвете, а за бременната му жена няма? Ако беше моя мъж - директно го пращам да спи при майка си и сестра си!
Виж целия пост
# 298
...Ми аз теб те гледам по всеки ден кво да ти подарявам цветя...
                                   Joy Най-малкото за да продължава да те вижда. Жените често сме прекалено толерантни.

Даже много често мен ако питаш. Wink
Виж целия пост
# 299
  Май извода е, че ние жените никак не уважаваме стиснатите мъже.
Наскоро почнах работа в магазин за парфюмерия и козметика, та днес един прясно (явно) влюбен, решава да плени и спечели изгората си с много скъп армаган. Иска най-скъпия парфюм,който имаме, казвам му цената и само дето не се наложи да му правя изкуствено дишане-хлъцна и взе да посинява. "Ама неее  Stop Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
 Ами..без коментар  Thinking
#Cussing outАаа,не е истина просто,какъв дебил!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия