не го ли посъветва къде да ги пъхне, че да си ги затопли
(в джобовете де)
(в джобовете де)
Страхува се, видите ли, да не му се метна. Питам какво готви, че съм и гладна, а той със светнал поглед "Поканил съм една мадама, от сума ти време я дебна, та се нави да ми дойде на гости и правя рибена чорба." Ами не че нещо, ама и аз си бях гладна.... но само като си представих мацката как сърба супа в компанията на наш Муньо, ми стана весело 
Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
), който си търсеше жена - българка.
Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"

. Върна се, и каза, че нямало. И това с уговорката, че ще му ги платя (а и тогава цигарите да са били около левче). Отидох и си купих от същия магазин, в който преди 10 минутки 'нямаше'.
Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"

Най-малкото за да продължава да те вижда. Жените често сме прекалено толерантни.
Най-малкото за да продължава да те вижда. Жените често сме прекалено толерантни.
Нещо до 6,7 лв.." "Така кажете, има хубави дезодоранти на тази цена". "Бе я ми дайте един сапун, тя и без това ми е навита, какво да харча толкова"
Ааа,не е истина просто,какъв дебил! Препоръчани теми