МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 104 554
  • 740
# 375
Здравейте момичета!
Искам да ви почерпя за рождения си ден
Ставам на ...9 години.
Истинската почерпка ще е на празника!
Виж целия пост
# 376
Вълшебна, на теб ти се полага минимум още 109 вълшебни, изпълнени с радост и любов години! Казах!
Виж целия пост
# 377
Вълшебна, да си здрава и мнооооооооого щастлива!

Мозила, много сте сладки!

Щастлива кака, добре си дошла!
Виж целия пост
# 378
Хей, Вълшебна!

Толкова много радост ти желая!

  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 379
Вълшебна,много здраве,щастие и любов ти пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета и аз да почерпя,че след малко ще стане утре и ще ми мине празника.
Днес се навършват ......9 години откакто сме се бракували с моя мил съпруг Mr. Green

Виж целия пост
# 380
Честит ВЪЛШЕБЕН рожден ден, Вълшебна! Здраве и сили ти пожелавам, за да се радваш на още много многоточия...с 9 отзад!  Mr. Green  bouquet Hug Heart Eyes


Зла гад (кога ще го смениш тоя ник-нейм, момиче златно  Naughty), много хубаво нещо било туй бракуването - още много сладки години ти пожелавам, пълни с тръпки, блеснали влюбени погледи, уют, усмивки и спокойствие с мъжкото рамо до теб!   bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes

Аз съм добре.
Домочадието кротко похърква и пак съм сова.
Изгледах един апокалиптичен филм (много ги обичам такива Mr. Green) и си търся нещо поетично за четене като антидот на екстремното преживяване.
Иначе ми е ден за самоанализиране и за това пак ме боли глава  hahaha - пада ми се! Mr. Green Опитвам се да вляза във форма, ама се чудя как толкоз лесно излизам от нея и после си я търся - формата, де - и като си я намеря - брех с  6 кила отгоре физически и 6 кила надолу умствено  ooooh! Joy  Добре, че са някои дружки да ме разтушават по скайпа и телефона, па и тези, дето принудително са ми публика във форума!  Mr. Green

Пешеходкееее, изпрасках две гривнички за два дни - оказа се успешна МЪНИСТОтерапия  Mr. Green - продължавам до привършване на мънистата, после ще намина през онуй магазинче да си заредя...Така де, при следващия хормонален катаклизъм да не къртя врати и плочки, ами кротко да си мънистонижа на припек. Laughing

Хайде, хубави почивни дни!  Peace
Виж целия пост
# 381
Здравейте мили майчета Hug
Нещо напоследък не се включвах много и затова съм пропуснала много празнуващи. Моля за извинение и ви казвам честито!
На тези които за имали и били рожденници и на тези дето празнуват годишнина от бракуване Simple Smile На всички празнували пожелавам здраве, радост и семейно щастие!
 А сега искам да кажа на всички които днес празнуват деня на християнското семейство:
Честит ден на Християнското семейство .
И ви поздравявам със следното:
"  Любовта дълго търпи и е милостива;любовта не завижда; любовта не се превъзнася, не се гордее, не безобразничи,не търси своето, не се раздразня, не търси сметка за зло, не се радва на неправдата,а се радва заедно със истината,всичко премълчава,на всичко хваща вяра, на всичко се надява,всичко търпи.Любовта никога не отпада"
" И тъй ,остават тези трите: вяра, надежда и любов;но най-голямата е любовта"

 С това поздравявам не само празнуващите, но всички вас. В днешно време, когато постоянно сме заобиколени от трудности, все по трудно ни става да показваме любовта си едни към друг. Било то заради проблеми или заради недостиг на време. Пожелавам на всички ви радост ,мир и любов във семействата. Не го казвам защото мисля че няма, напротив убедена съм че има, но знам че всеки се нуждае от повече и повече любов. Всички искаме да сме обичани и да обичаме. Понякога е много трудно (говоря от собствен опит) да покажеш любов и то към най-близкия ти човек, особенно ако те е ядосал 5 минути преди това Grinning и да си припомниш всички онези горе споменати неща за любовта Embarassed.  Пожелавам на всички ни любовта ни да се увеличва със всеки изминал ден, все повече и повече. И да успяваме да я покажем по най добрия начин за нашите половинки и децата ни!
До скоро милички wavey
И нека се обичаме!
Виж целия пост
# 382
Ухааааа, изплувах от душвната си локва с мощен отскок! Квак!  Mr. Green
Пия си горещия шоколад с огромен кеф и радост от живота, 'щото мойте си кахъри са предимно "бели" и е важен сегашния момент - неповторим! Пак съм си аз, каквато си се харесвам и каквато иска да ме вижда домочадието.
Днес е слънчево, безгрижно, ядем кроасани, Кати направи страхотен "стенопис" със тъмно син флумастер, ощастливихме зайчето с една играчка за ръфане, че беше на път да си изяде купичката за храната - точи си зъбките с нея Crazy, липсва ми мъжът в къщата да се разходим заедно в парка (отдавна съботите са му работни дни, но аз все не мога да свикна с това), усмихвам се на хризантемите, които ми подари и се мятам в кухнята да спретна една мусака, че току-що закусихме  Embarassed Mr. Green

Чао, до скив!  Peace
Виж целия пост
# 383
Здравейте момичета! Първо честит празник на всички! Честито на зла гад! Още сто години да сте заедно и да сте много влюбени! Честито на патерици на Вълшебна! Много здраве ,щастие и любов!
Виж целия пост
# 384
И аз съм пропуснала празнуващите.Честито на всички.Здраве и любов ви пожелавам Hug
maminkavania Hug Hug Hug...чудех се аз защо не пишеш.Радвам се, че се чувстваш добре в кожата си и в никакви локви повече да не джапаш Naughty
mozila, това на снимките са бебо и малката кака.А голямата къде е?
Виж целия пост
# 385
Ами каката се срамува и не иска да се показва. Не се харесва. Просто е в пубертета. Тя избира снимките на бебчовците и не е избрала хубави. Ще я накарам да сложи още.
Виж целия пост
# 386
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ - РД И ГОДИШНИНИ   bouquet
ДОБРЕ ДОШЛО И НА МАЛКОТО ГОЛЯМО БЕБЧЕ НА МАМА.....не разбрах коя  Embarassed....ама е със същите мерки като на моя Константин  Heart Eyes
При нас е топло и усмихнато - затова ви пращам една "компилация" от любими снимки на моите фърфалаци (каката присъства тук-там, че не обича да се снима)
http://picasaweb.google.com/olympiapappas/Kalendar#
Виж целия пост
# 387
Олимпия, много сладки са ти дечицата!
Виж целия пост
# 388
Днес се навършват ......9 години откакто сме се бракували с моя мил съпруг Mr. Green

 newsm78 newsm78 newsm78А сигурна ли си,че са 9??????На теб определено не ти давам,че си бракувана, камо ли майка на трима......

Честито на Зла, Честито на Вълшебна - само усмивки и хубави моменти да има около вас!

Поздравления и за чудесните снимки, които видях! Няма по-хубави гарджета от нашите! Hug

И нека има винаги любов в нашите семейства, както и любов, и красота навсякъде около нас! Започвам обратното броене до празника smile3508


Хубава вечер ви желая!
Виж целия пост
# 389
  Честита годишнина  Simple Smile
  Мозила моята най-малка мишка е родена на 04.05.2009  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия