Вали,гърми,трещи - троянката от сексапил пращи

  • 18 300
  • 578
# 45
Снимки няма все още на Палечка,Мирена80 и Радостислава !!!

При желание може да ги пратите по скайп на мен или Ани !
Виж целия пост
# 46
Ани,не можах да те позная на снимките,които си сложила сега. ooooh!
Съвсем различна ми се стори. Whistling
Виж целия пост
# 47
Честит празник и от мен, троянки!


Добър ви ден!
Днес и тук е голям студ, а в градината и яслата нямаше парно  Rolling Eyes Тия не са в ред.

Нелка, искаш ли утре да оставя кестени в офиса и да пратиш твоя мъж или ти след работа да ги вземеш?

Качих и аз малко снимки.
Виж целия пост
# 48
Ани,не можах да те позная на снимките,които си сложила сега. ooooh!
Съвсем различна ми се стори. Whistling

Тоест? Simple Smile
Виж целия пост
# 49
Веси, това новата градина ли е? Изглежда добре.
Виж целия пост
# 50
Да новата е.  Hug

Като съм снимала само помещенията където е Мики.  Laughing

А на фасадата е изписана думата PLAY !!!!  Wink
Снимките  са от задна страна,където е и двора.

Отпред сградата е бяла с черни пръски и само се влиза.

Имаме и асанс*ор,помещение за колелата и количките,които са на двора.  Laughing
Виж целия пост
# 51
Ани,не можах да те позная на снимките,които си сложила сега. ooooh!
Съвсем различна ми се стори. Whistling

Тоест? Simple Smile

Ми сега си много по-елегантна и свежа.Там някак си ми се виждаш състарена.  Thinking
Виж целия пост
# 52
Къде бе, Веси.  Тези снимки са от съвсем скоро Simple Smile Явно съм много изстрадала вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 53
Къде бе, Веси.  Тези снимки са от съвсем скоро Simple Smile Явно съм много изстрадала вече  Mr. Green
Бе,не може да са от сега.Снимка 11 и 12 !!!
Виж целия пост
# 54
Е, как там съм толкова млада - 2008 г. Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Е, как там съм толкова млада - 2008 г. Simple Smile

Късата прическа много ти отива. Hug
А Вяра много прилича на теб и изобщо на твоя род.Аз ти го и казах де. Party

Видяхте ли кое дете е с най-тъмната коса?Моето !!! Добре поне е синеока и бяла,че на фона на тези руси германчета щеще да си е направо цигане. Crazy
Виж целия пост
# 56
ххихи
Много ти е хубаво детето, а и не всички германци са руси.

А Вярата да, прилича си на мен  Laughing
Не мисля, че късата прическа е моята, сега пак ще си я пусна.
Виж целия пост
# 57
ххихи
Много ти е хубаво детето, а и не всички германци са руси.
Мда,моят мъж е доказателство за това.  Peace

Но 90% от немските деца са руси,а като поодъртеят стават или кестеняви или си остават руси. Party

Въпреки че в БГ Мики спада към русите.  hahaha
Виж целия пост
# 58
Аз нали съм ти казвала, че като ни идваха германчета в Ловеч (на разменни начала) казваха: Ама вие не сте черни и космати.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 59
Аз нали съм ти казвала, че като ни идваха германчета в Ловеч (на разменни начала) казваха: Ама вие не сте черни и космати.  Rolling Eyes
 
Joy

А по немската има едно комедийно шоу и в него се подиграваха,че българките са с по-дълги мустаци и от еди кой си султан.  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия