107 книги и филми,храна за дуШата.Нова средиземноморско италианска диета

  • 31 645
  • 740
# 510
Много добро попадение!!! Joy

Ти как ги избираш? Аз мисля за персонажите, които обичат да се изправят на площада и да кряскат, кряскат до захлас.
Виж целия пост
# 511
Милен Цветков?  Mr. Green
Виж целия пост
# 512
Не, Милен обича да подкокоросва другите. Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Да, така е, само говори той...

Хахах, Болен Сидеров.

Всъщност като се замисля най-големия организатор на масови действия се оказва Ахмед Доган Simple Smile
Виж целия пост
# 514
В какъв смисъл ново?

ми в смисъл, 4е това за ипотеките си се знае примерно, но просто го представя, предполагам, по много по_драмати4ен на4ин. не съм забелязала да прави някакви журналисти4ески разследвания, добре документирани, обикновено представя всеизвестни факти, но ги зарежда емоционално ....
Виж целия пост
# 515
Момичета , привет ..
Насочих едно момиче живеещо в Наполи да дойде в темичката ви да се запознае с вас .
Сигурна съм , че ще я приемете ... Hug
Аз не се познавам с нея , писа ми .. затова я насочих тук . Peace
Виж целия пост
# 516
Майкал Мур ,предполагам като личност не е повърхностен.Според мен е избрал подходящият начин да комуникира с по обширна част от хората.Обикновено големите комуникатори се представят по начин (външен вид,построяване на изречението,жестове и т.н.)с който целят масата от хора да се индифицира с тях.Така посланието бива по безрезервно прието.Остава факта,че Мур е документалиста,с най големи инкасси в историята-223 милиона долара с фаренхайт 9-11.Едно време за Рафаела Кара ,цяла орда се е трудила за да измисли подходяща прическа която да отива на специфичният и жест,този с отмятането на главата(това пък какво ли общо има с темата?).За банките си мисля,че тези европейските са по хуманни,ако изобщо може да се употреби този израз,от американските.Не толкова от любов към човечеството,а зориди някои правителствени закони.Създадени пак ,не от любов към човечеството,а поради вид икономика.Додето в щатите ик. е голяма част мултинационали,то ит. икономика,се крепи на малкият и среден бизнес.
Съгласна съм с написаното от Л?оли за сензациите.За манджи говорихте ли вече.А за времето?Щото тука вали проливен дъжд и ме интересува,тези дъждове доколко са радиоактивни.Това го чух тази сутрин от комшийката,която има твърдо и натрапващо мнение по всички въпроси.Ще да е голям комуникатор,щом от тази сутрин си мисля дали е вярно това
Виж целия пост
# 517
добро утро.
днес се очертава цял ден да съм 'наоколо', така че давайте горещите теми:)

аз продължавам да си мисля, че този казус би трябвало да се разплете донякъде от съответната държавна политика - болнични за родителите за болно дете. тука не знам кой ще даде болнични за сополки де, но по принцип държавата тука е голяма мащеха и крадла и не е лошо малко да се попроменят нещата. ]



В Ит.социалната политика относно майчинството,ще се промени единствено тогава,когато мъжете започнат да раждат(без упойка) и отг.еждат деца
Виж целия пост
# 518
Оф, не знам колко е радиоактивен дъжда, ама е мнооооого неприятен, когато си на улицата на мотор (понеже след малко трябва да излизам да взимам отрочето и да го водя на джудо, а вън вали като из ведро, ми е едно такова......) Прекалено сериозна тема сте започнали за днешното ми настроение. Гледала съм му документариите на Р. Мур, и на мен на Грилло ми напомня, има и за двамата имам особено мнение. Че американската социална система никаква я няма, то ясно, ама едва ли нещата са чак толкова черни в действителност, си мисля аз. Иначе защо толкова народ продължава да се стреми да емигрира натам, и да успява да се установи, тъй де? Аз лично не бих си избрала да живея там, ако имах избор де.
Иначе съм в такова настроение, щото сутринта дадох поредния седмичен урок на една 40 годишна стара мома, на която ни бил препоръчал наш добър приятел-клиент - психиатър. Демек тя не е съвсем наред с главата, има мания за преследване и хем иска да се научи да "чати" в интернет, хем е оссесионата да не й разбере някой пасуърда, да не я проследи какво прави и прочие. Иначе няма елементарни понятия от информатика, какмо е браузер, какво е програма, какво е даунлоад и ей такива работи. Направо ме изкарва от равновесие и не знам как успявам да не загубя търпение. Един път седмично си губя по два часа с нея, на всичкото отгоре има компютър от първата световна, който отваря 10 минути една страница в нета.... #2gunfire
Овчи, ако не ме лъже паметта, и ако още не съм изперкала достатъчно, утре имаш повод да черпиш. Та ако не съм се объркала - да си жива и здрава!
Което ме напомня да честитя рожденния ден и на Брейбрей, макар и на патерица!
Лени, разкажи повече за жената де, няма само Макдирокич да чакаш!
Бай дъ уей, и моят благоверен никога не е възпитаван да се събува вкъщи, ама се превъзпита сам заради мен - сега щом влезе в къщи, още от антрето се събува и слага пантофите. Е, още не съм успяла да му обясня, че на терасата е също толкова прашно и мръсно като на улицата, и би трябвало като излизаме там също да си сменяме пантофите, ама се преживява някакси. А гостите си ги събувах (или им нахлузвах калцари като в операционните) когато големия пълзеше и обираше с език всичко, което намереше на пода. Сега гости имам доста по-рядко, и се ограничавам да им забранявам категорично да стъпват по килима в детската, останалото се мие лесно.
Виж целия пост
# 519
Иначе съм в такова настроение, щото сутринта дадох поредния седмичен урок на една 40 годишна стара мома, на която ни бил препоръчал наш добър приятел-клиент - психиатър. Демек тя не е съвсем наред с главата, има мания за преследване и хем иска да се научи да "чати" в интернет, хем е оссесионата да не й разбере някой пасуърда, да не я проследи какво прави и прочие. Иначе няма елементарни понятия от информатика, какмо е браузер, какво е програма, какво е даунлоад и ей такива работи. Направо ме изкарва от равновесие и не знам как успявам да не загубя търпение. Един път седмично си губя по два часа с нея, на всичкото отгоре има компютър от първата световна, който отваря 10 минути една страница в нета.... #2gunfire
Joy
Tи и преподаваш "Първи стъпки в Интернет" ли? Wink)
Виж целия пост
# 520
Майкал Мур ,предполагам като личност не е повърхностен.Според мен е избрал подходящият начин да комуникира с по обширна част от хората.Обикновено големите комуникатори се представят по начин (външен вид,построяване на изречението,жестове и т.н.)с който целят масата от хора да се индифицира с тях.Така посланието бива по безрезервно прието.Остава факта,че Мур е документалиста,с най големи инкасси в историята-223 милиона долара с фаренхайт 9-11.

хубаво де, ама освен, 4е прави документални филми за Широката публика, неЩо ново в този филм казва ли? има ли смисъл да се гледа?
Виж целия пост
# 521
Според мен, в тези филми, които наистина са както каза ov4eva предназначени за масата, се казват неща, които може би не всеки знае. Да речем медиа-та на тези, които сме сме тук в този форум, сме добре информирани, поне средно интелигентни и с някакви познания за външния свят и какво и как се случва с него. Малко се съмнявам медиа-та на американците е да е точно такава, а тия филми са предназначени според мен преди всичко за американското общество и целта им е да предизвиква някаква форма на протест и несъгласие със системата. Е, наистина е друг въпросът дали точно средния американец гледа точно тези филми...
Виж целия пост
# 522
M.Mур провокира с 'новост' само  американеца, който сутрин мери дали има вятър по знамето на верандата. Няма да забравя как се обаждаха в Лари Кинг абсолютно недоумяващи ' защо той така говори' и защо обижда Америка така,  след като е американец, а Америка е най-великата страна.  Така че е към хора, които са лишени от всякаква критичност, и чиито живот тече м/у chiesa e casa, да си размърдат мозъчните гънки малко.
Виж целия пост
# 523
добро утро.
днес се очертава цял ден да съм 'наоколо', така че давайте горещите темиSimple Smile

аз продължавам да си мисля, че този казус би трябвало да се разплете донякъде от съответната държавна политика - болнични за родителите за болно дете. тука не знам кой ще даде болнични за сополки де, но по принцип държавата тука е голяма мащеха и крадла и не е лошо малко да се попроменят нещата. ]



В Ит.социалната политика относно майчинството,ще се промени единствено тогава,когато мъжете започнат да раждат(без упойка) и отг.еждат деца

просто за пове4ето италианци социалната политика си е ок и обикновено се сравняват със Щатите, за да покажат 4е там е по_кофти
неЩата няма да се оправят, докато не си дадат сметка, 4е има проблем
традициите им, маскилизмът и културния им бекграунд като цяло определено не помагат в слу4ая
много ме кефят някои е_майли на колежки от северна европа, в подписа им има  примерно: работя  в понеделник, сряда и в 4етвъртък, във вторник и петък се обръЩайте към еди кой си .... аз си ме4тая за един следобед примерно седми4но свободен и без това със съвременните технологии не е необходимо да си залепен за бЮрото ..... 
Виж целия пост
# 524
специално за Льоли ( нали ти имаше 400 контакта във ФБ:)) Flutter

http://www.capital.bg/showblog.php?storyid=811720
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия