Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 557
  • 720
# 480
Цитат на: Не тази вечер,Жозефина!!!
Мислех да не се намесвам, но....
защо шернат драйв дава проблем на юзъра при сканиране?

Подчертаното дори и да си завършил информатика в някои вузове може да не успееш да го решиш дистанционно не е ли така?  Wink

а аз пък си мисля за начина на изписване на шеринга  Joy
понякога готов шеър - with shared name of the folder - не работи. Т.е въпреки, че фолдъра е шернат, необходимо е да се изпише пълният мрежов път до него.
И второ - въпрос на права за юзъра - юзър пърмишънс

Но да - дистанционно такъв проблем не винаги може да се реши.  Peace



Виж целия пост
# 481
Момичета, здравейте.
Отдавна ви чета, но не съм писала тук. Започнах и аз да се оглеждам за работа и попаднах на обява на фирма Автоконсулт ООД. Някой знае ли нещо за нея? Виждам, че и в София търсят персонал, така че някой може да е имал вземане-даване с тях.
Ето  и обявите им:
http://jobs.bg/c54108

Успешно намиране на работа пожелавам на всички.  Hug
Виж целия пост
# 482
Цитат на: Не тази вечер,Жозефина!!!
Мислех да не се намесвам, но....
защо шернат драйв дава проблем на юзъра при сканиране?

Подчертаното дори и да си завършил информатика в някои вузове може да не успееш да го решиш дистанционно не е ли така?  Wink

а аз пък си мисля за начина на изписване на шеринга  Joy
понякога готов шеър - with shared name of the folder - не работи. Т.е въпреки, че фолдъра е шернат, необходимо е да се изпише пълният мрежов път до него.
И второ - въпрос на права за юзъра - юзър пърмишънс

Но да - дистанционно такъв проблем не винаги може да се реши.  Peace




Офф топик-мисля,че  всъщност, отговорът беше мнооооого по-прост. Ми.....не е бил чекнат в листата на драйвовете, които да се сканират.
Тоест, там бяха Д, Ц, Е; обаче шернатият-не.
Доколкото се сещам, де, не е бил мой случай.
Тоест, проблемът беше, че не се сканирал.
Виж целия пост
# 483
Момичета, здравейте.
Отдавна ви чета, но не съм писала тук. Започнах и аз да се оглеждам за работа и попаднах на обява на фирма Автоконсулт ООД. Някой знае ли нещо за нея? Виждам, че и в София търсят персонал, така че някой може да е имал вземане-даване с тях.
Ето  и обявите им:
http://jobs.bg/c54108

Успешно намиране на работа пожелавам на всички.  Hug

Аз лично нищо незнам за фирмата.Аз ги проверявам в бг работодател,какви отзиви има
Виж целия пост
# 484
Момичета, здравейте.
Отдавна ви чета, но не съм писала тук. Започнах и аз да се оглеждам за работа и попаднах на обява на фирма Автоконсулт ООД. Някой знае ли нещо за нея? Виждам, че и в София търсят персонал, така че някой може да е имал вземане-даване с тях.
Ето  и обявите им:
http://jobs.bg/c54108

Успешно намиране на работа пожелавам на всички.  Hug

Аз лично нищо незнам за фирмата.Аз ги проверявам в бг работодател,какви отзиви има

Това не е фирма, която предлага работа, а агенция за набиране на персонал.
Като видя "консулт" и ми светка червената лампичка веднага!
Виж целия пост
# 485
Жози,пращам ти ЛС  Peace

В моя колцентър днес,така бързо действат,че 3 часа се мотахме с другото момиче и накрая ни пратиха да си ходим - клиентът не бил пратил линковете за анкетата на нашия език  Thinking Ми така ли се работи?
Виж целия пост
# 486
Не казвам,че е проста работа.Всяка работа си има някакво натоварване в един момент и в дадена област.Искам да кажа езиците за се ценят повече в тази сфера,защото другото предполагам се обяснява в обучителния курс в началото или го запомняш при първия такъв обадил се сручай.Подчертаното дори и да си завършил информатика в някои вузове може да не успееш да го решиш дистанционно не е ли така?  Wink

Лъки, и двете важат, да ти кажа.За технически съпорт , обаче, говоря.

Имам колеги, които са с ниво на нейтив спийкър, и с технически познания, сериозни.Та....така.

Lucky bamboo, ти надали някога си се опитвала да разбереш по телефона на някой какъв му е компютърния проблем.  Вярвай ми доста нюх трябва, за да зададеш правилните въпроси и да стигнеш до "случая, който съм си записала".

Виж целия пост
# 487
Автоконсулт не е агенция за набиране на персонал. Реална фирма за търговия с авточасти е.
Дилянке, уж си голям мениджър , ама се изложи.
Нищо, продавай си там из квартала ....
Виж целия пост
# 488
Понеже нещо се терзая, че исках по-ниска заплата, реших да се поровя за какви заплати да очаквам и попаднах на този сайт- http://www.zaplatomer.bg. Сайтът е много хубав, показва много интересни статистики за длъжностите, и изважда случайни профили. Та в този ред на мисли, ако реално първоначално, по една или друга причина искате заплата, която в последствие ви се вижда ниска, бихте ли се пазарили? Или ще изчакате да видите как ще тръгнат нещата и после ще говорите за увеличение и какво да е то, за да останете?
Виж целия пост
# 489
Според мен каквато заплата си спазариш на интервюто, такава ще е. После ще е много трудно да искаш увеличение.
Виж целия пост
# 490
Някой знае ли дали агенциите за подбор на персонал имат право да искат за "досието" копие от дипломите на кандидата или това са документи, които се дават при назначаване?
Виж целия пост
# 491
Според мен каквато заплата си спазариш на интервюто, такава ще е. После ще е много трудно да искаш увеличение.
Според мен правилното е обратното - започваш на по-ниска заплата от колкото ти се иска, само и само да те вземат теб а не някой друг...  и им показваш през пробния период колко супер отлична и незаменима си и след това в един подходящо подбран момент им искаш увеличение щото (уж) имаш много добро предложение от друга фирма. В сегашната криза предполагам това малко трудно ще проработи, но е изпитано и работи Twisted Evil
Виж целия пост
# 492
Това с много доброто предложение от друга фирма никъде няма да мине вече, ама съвсем никъде.
Виж целия пост
# 493
Номерът с по-доброто предложение рядко минава, понякога има и обратен ефект.

Ако нямаш наистина такова предложение или не си много ценен кадър, не бих посъветвала никой да играе подобни номерца.
Виж целия пост
# 494
Чета ви и аз.Виждам ,че тук пишат доста хора работещи в сферата на HR.
Спешно си търся работа,останах без такава от 15,11,09 , в къщи само аз носех някакви приходи ,а сега положението е отчайващо.
Няма обява свързана с продажби ,компютърна грамотност работа в склад и др.от сорта на която да не съм изпратила автобиография и .........нищо.
Ако някъде търсите служители или работници с опит в работа с клиенти пишете ми моля ви ще ви изпратя автобиография ,ще поговорим пък каквото дойде.
Благодаря  предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия