Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 556
  • 720
# 150
Защо не говориш с управителя? Все пак той решава, а не секретарката /надявам се  ooooh! / !

Еми защото му нямам номера...а секретарките са инструктирани да не го дават и затова не си и правя устата.Бе майната му...здраве да е.Днес вече ми поотмина....уж  Laughing

вайлет, от колко време си без работа?

Ами месец някъде ще стане вече.Лошото е,че обяви като за мен също няма.

Продължавам да търся  Confused Откачам вече из къщи.
Виж целия пост
# 151
Вайлет,не се отчайвай,нали знаеш,с търпение и търсене далеч се стига. Simple SmileАко не стане в тази агенция-здраве да е!Ще изникне нещо по-добро.Имай търпение.  bouquet
Не че съм много на "ти"с компютърните истории,вкъщи мъжо е "комп"специалистът. GrinningНо съдейки по подписа ти май се занимаваш с 3D визуализация,уеб дизайн? Rolling EyesПо принцип гледам,че търсят доста такива хора.Мъжът ми е IT специалист,но се насочва и към уеб дизайна-всяка втора обява е за такъв човек.Ако разбира се не бъркам че се занимаваш с това.. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 152
Не знам за вас (и не знам дали се е променило положението в последните години) но на мен преди няколко години редовно ми отказваха заради малките деца. Затова, ако не ви се вижда много гадно не ги споменавайте, или кажете, че трайно живеят при баба си в друг град.
Това също може да ви е полезно http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=9&V92a2b5cb=1856  "Top 10 на грешките по време на интервю за работа", аз правя поне половината от споменатите грешки.
не казвайте че имате малки деца - или кажете че родителите ви ги гледат щото са пенсионери.
Идеалното е да кажете че децата са на по 12-15г и ги гледат баба и дядо. Излъжете ако трябва, работодателите са заринати с кандидатури и подбират внимателно. После като ви видят колко ценен кадър сте все някак си ще го преглътнат или нещо друго ще измислите , успех  Wink
Виж целия пост
# 153
Вайлет,не се отчайвай,нали знаеш,с търпение и търсене далеч се стига. Simple SmileАко не стане в тази агенция-здраве да е!Ще изникне нещо по-добро.Имай търпение.  bouquet
Не че съм много на "ти"с компютърните истории,вкъщи мъжо е "комп"специалистът. GrinningНо съдейки по подписа ти май се занимаваш с 3D визуализация,уеб дизайн? Rolling EyesПо принцип гледам,че търсят доста такива хора.Мъжът ми е IT специалист,но се насочва и към уеб дизайна-всяка втора обява е за такъв човек.Ако разбира се не бъркам че се занимаваш с това.. Rolling Eyes

Даааа....търпение му е майката...само дето като се зададе пак поредния непредвиден разход и вече ми настръхва косата...Дано скоро изникне нещо.
Ами аз не съм уеб-дизайнер...те там работят с други програми-основно Flash и др.Аз съм дизайнер на интериори,проектант,визуализатор.Работя основно с 3d max+v-ray,AutoCad,вкарвам и по малко Photoshop.

Мерси за подкрепата момичета  Hug
Виж целия пост
# 154
Не знам за вас (и не знам дали се е променило положението в последните години) но на мен преди няколко години редовно ми отказваха заради малките деца. Затова, ако не ви се вижда много гадно не ги споменавайте, или кажете, че трайно живеят при баба си в друг град.
Това също може да ви е полезно http://www.pisnani.com/article.php?V0b95e6ec=9&V92a2b5cb=1856  "Top 10 на грешките по време на интервю за работа", аз правя поне половината от споменатите грешки.
не казвайте че имате малки деца - или кажете че родителите ви ги гледат щото са пенсионери.
Идеалното е да кажете че децата са на по 12-15г и ги гледат баба и дядо. Излъжете ако трябва, работодателите са заринати с кандидатури и подбират внимателно. После като ви видят колко ценен кадър сте все някак си ще го преглътнат или нещо друго ще измислите , успех  Wink
Тези два съвета на мен ми звучат ужасно глупаво. Те работодателите са толкова прости, че ще почнем да ги лъжем още на интервюто. Амо ако не видят, че сме ценен кадър, за колко време ще изхвърчим. Няма незаменими хора.
Виж целия пост
# 155
Защо не говориш с управителя? Все пак той решава, а не секретарката /надявам се  ooooh! / !

Еми защото му нямам номера...а секретарките са инструктирани да не го дават и затова не си и правя устата.Бе майната му...здраве да е.Днес вече ми поотмина....уж  Laughing

Ти май не ме разбра  Rolling Eyes Имам предвид, да звъннеш и да кажеш : 'Добър ден, бихте ли ме свързали с управителя."
Виж целия пост
# 156
Защо не говориш с управителя? Все пак той решава, а не секретарката /надявам се  ooooh! / !

Еми защото му нямам номера...а секретарките са инструктирани да не го дават и затова не си и правя устата.Бе майната му...здраве да е.Днес вече ми поотмина....уж  Laughing

Ти май не ме разбра  Rolling Eyes Имам предвид, да звъннеш и да кажеш : 'Добър ден, бихте ли ме свързали с управителя."

А тя: За кого да предам?
Виж целия пост
# 157
За г-жа Иванова примерно  Mr. Green
Виж целия пост
# 158
За г-жа Иванова примерно  Mr. Green

И казваш 2-то си име, което не помни секретарката... но има ли смисъл?
Виж целия пост
# 159
Според мене тия не са редовни, определено не им е читава работата. Както са я подкарали, така ще е и натам. Ще ти бавят заплатата, ще те увъртат винаги. Направо ги забрави и ние всички, също.

Вчера бях на едно интервю, но фирмата не ме грабна особено. Никак даже. Аз отидох само за да си направя тестовете, да си видя горе-долу нивото. Но те и като заплати казаха, че не могат да предложат нещо по-сериозно. А аз съм вече на 34 и ми писна от "почвания наново с тендеция..." Това вече ме отегчава и т.к. досега съм работила на 5 места, вече знам едно - пазаренето става още в началото. Не разчитайте на по-нататъшно "израстване" или пък повишение. Става въпрос за заплатата, не за длъжността. Единствено нарастват и се увеличават задачите и компетенциите. Заплатата - не! Работих на достатъчно места, всеки път - едно и също. Тоя път мисля да си искам своето навреме. Тия компромиси ме доведоха до това, след толкова години отново да започна от нулата.

Как е при вас? Става въпрос чисто за парите. В смисъл, увеличенията, актуализирания на заплатите? Но истински, не такива от по 20-30лв.

Виж целия пост
# 160
, вече знам едно - пазаренето става още в началото. Не разчитайте на по-нататъшно "израстване" или пък повишение. Става въпрос за заплатата, не за длъжността. Единствено нарастват и се увеличават задачите и компетенциите. Заплатата - не!

Именно, не си ли уговориш прилична заплата в началото, после има само да се надяваш...
Виж целия пост
# 161
Идеята да се лъже по време на интервю хич не е добра. Дори да успееш да забудиш интервюиращия по време на интервюто, какво става, ако започнеш работа? Признаваш, че си излъгал? Или продължаваш да криеш, че имаш деца? Всеки нормален работодател би теглил шута на ценния кадър в момента, в които го хване в лъжа.
Виж целия пост
# 162
За г-жа Иванова примерно  Mr. Green

И казваш 2-то си име, което не помни секретарката... но има ли смисъл?
Не. Защото секретарката казва това, което и е наредил шефа и. Tired
Едва ли решението да не те свързва с шефа си по някаква причина е нейно, еднолично.
Виж целия пост
# 163
Момичета, не е нужно да се лъже, рано или късно истината ще изскочи (вероятно в най-неподходящия момент).
Какво, 12-15 годишните деца, дето живеят в друг град, изведнъж ще се разболеят, вие ще и останете вкъщи "по изключение" и ще донесете болничен, на който пише истината?! Ще въдете в пробен период и тамън ще са започнали да ви харесват ... и ще ви хванат в издънка, ще загубят доверие във вас и т.н.
На интервюто си отговаряте, че имате деца, но те ходят на ясли/ градини, пък има и баби/ гледачки, които помагат, досега не сте имали проблеми с гледането им и отсъствието от работа и това е. Бъдете уверени като го казвате  Hug Peace
Виж целия пост
# 164
Идеята да се лъже по време на интервю хич не е добра. Дори да успееш да забудиш интервюиращия по време на интервюто, какво става, ако започнеш работа? Признаваш, че си излъгал? Или продължаваш да криеш, че имаш деца? Всеки нормален работодател би теглил шута на ценния кадър в момента, в които го хване в лъжа.

всъщност, аз за децата не мисля да лъжа, това не може да се крие, защото те така или иначе си живеят при нас. Но! имам идея на интервюто, ако се стигне до разговор за тях твърдо да заема позиция и най-сериозно и скороговорещо да им обясня, че децата са си моя лична грижа, че те никога не са повлиявали работата ми, нито работното ми време и да кажа една истина, която е факт в нашето семейство: Когато децата ни са болни, ние много рядко оставаме да си ги гледаме. Всеки един от нас - по 1-2 пъти на година си взима болничен, т.е. аз - с двете малки деца накуп, взимам 1-2 пъти по 3-4 дни макс. През останалото време правим нощните екскурзии до провинцията, където ги оставяме за оздравяване при майка ми. Нашите шефове (моите и на съпруга ми) никога не са знаели дори, когато децата ни са били болни. Ние си теркаме с колата през нощта, а сутрин в 9*00 сме си по бюрата и никой не знае за нощните ни преживявания. Това дори не сме го споменавали. В името на това да сме лоялни към работодателите си.
И да!!! Пак бих го правила, ако се наложи. Надявам се отсреща да имам разбран работодател и да оценява жестове, като този. Рано или късно шефовете всичко разбират - и за нощните пътувания, и за липсата на пари... Въпросът е дали ще са хора, да оценят или просто това не ги впечатлява.

Истината е, че когато АЗ съм болна, не взимам болничен никога - пазя си правото да си го взема, когато някое от децата се разболее. Но когато и това стане, първо гледам да ги отведа, за да не отсъстваме ние от работа. Така или иначе и двамата с мъжа ми сме на позиции, които изискват отговорност и присъствие, а в края на краищата нас това също ни интересува, защото все пак работата е нашето ежедневие, каквото и да си говорим. И друго - ние и двамата си обичаме работата и задачите, които изпълняваме.

За мен - в минало време  Simple Smile. Дано и да е в бъдеще  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия