Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 556
  • 720
# 180
Имаше някъде по сайтовете един калкулатор за заплати - колко са разходите на работодателя (ако ви осигурява на реалната сума) и колко след неговите калкулации трябва да ви плаща нето. Ще го изнамеря и ще ви пратя линк, но се получаваше нещо от сорта на... за да плаща на служителя 1000 лева, на него разходът му е 1300 примерно, не съм сигурна в цифрите, но разликата е доста. Може би затова в България осигуровките са предимно на минимална заплата - и работодателят, и работникът спестяват, а кой ти мисли отсега за пенсия, кой ти мисли за държавата...
Виж целия пост
# 181
Имаше някъде по сайтовете един калкулатор за заплати - колко са разходите на работодателя (ако ви осигурява на реалната сума) и колко след неговите калкулации трябва да ви плаща нето. Ще го изнамеря и ще ви пратя линк, но се получаваше нещо от сорта на... за да плаща на служителя 1000 лева, на него разходът му е 1300 примерно, не съм сигурна в цифрите, но разликата е доста. Може би затова в България осигуровките са предимно на минимална заплата - и работодателят, и работникът спестяват, а кой ти мисли отсега за пенсия, кой ти мисли за държавата...

http://www.kik-info.com/calculators/payroll_bruto.php
в ляво има и нето-бруто.
Виж целия пост
# 182
Здравейте. И в предишната тема на няколко пъти беше обсъждано, но пак ще повдигна въпроса, защото е с малко по-различен уклон.
Става дума за изпращането на CV когато кандидатстваш за работа по обява в jobs.bg. От един месец моят приятел пуска CV-та по различни обяви. Е, не че е пуснал чак толкова много, но тъй като от нито едно място не са му се обадили, от няколко дена му се  е загнездила идеята, че причината може би е в това, че изпраща в PDF формат. Един вид по някаква причина фирмите, в който е кандидатствал да не са можели да отворят pdf-а.

Според мен обяснението е в свития пазар на труда, но не мога да го убедя. Разбира се нищо не му пречи да изпраща и в doc файл, но не е ли по-общоприето да се изпраща във формат, който не може да бъде редактиран? Освен това не е някакъв рядък непознат вид. Приет си е като международен стандарт и изобщо не виждам да има нещо общо това, но... вие в какъв формат изпращате CV-тата си?

Освен това не мога да си предствя сериозна фирма, която да не може да отваря pdf-и.
Виж целия пост
# 183
По принцип не би трябвало да има проблем с PDF, но забелязвам че в доста от обявите го искат в Word, а и аз винаги в Word съм си пращала автобиографията.
Виж целия пост
# 184
Аз пък си ползвам бутончето - Кандидатствай за тази обява.
Не знам как го получават фирмите,но и на мен никой не ми се обажда  newsm78
Виж целия пост
# 185
Аз пращам в doc,  но резултата е същия - така, че не е от формата.
Виж целия пост
# 186
точно поради този повод - не става въпрос за формата на СV-то, а за това, че на никоя обява от jobs.bg досега не са ми се обадили, преди малко звънях на една фирма. Питах ги къде отиват СV-тата - директно при тях или отиват в jobs.bg, където някой ги "отсява" и господинът отсреща ми каза, че и той не е сигурен, но най-вероятно директно към фирмата, тъй като те много скорошно получавали всяко СV.

Питам се аз сега, ако тия СV-та минават през jobs дали някой там не си сортира тези, които той си прецени, т.е. по български казано - по нашенски! - във всеки един момент да си има негови хора и ей такива като нас да си чакат на празни ясли... Дано не съм права.   Thinking
Виж целия пост
# 187
Здравейте, момичета!
Отдавна не съм писала, че нямах време. Изчетох това, което сте писали последните дни. Странно колко голяма разлика има между настройките на работодателите и служителите.

Аз да споделя моя дерт - търсим си счетоводител. Обявата е кратка, ясна и точна - всичко е конкретно. Получих 112 СВта. Естествено прочетох всичките!!! От всички избрах 7, които да интервюирам. Можете ли да си представите за какво съответствие с изискванията говорим?

И един куриоз да споделя. В обявата пише, че искаме английски на добро ниво, защото ще контактува с чуждите ни офиси. Някаква мома ми се обажда да пита защо не съм я поканила на интервю. Казах й, че не ми е достатъчен английския, както го е описала. Тя се заяде, че няма как да го преценя (за което е частично права). И аз й предложих по телефона да си поговорим на английски. Зададох й елементарен въпрос - да ми разкаже нещо за себе си. Тя - местна дума! - не можа да каже нищо, нищо!!! Дори нещо от рода на "работя в една фирма от 2 години" не каза... питах я дали се чувства уверена да говори с шефовете на клоновете ни в др офиси, в т.ч. с Англия и тя... затвори.

С това не искам да кажа нищо, просто споделям какви неща се случват.
Виж целия пост
# 188
Питам се аз сега, ако тия СV-та минават през jobs дали някой там не си сортира тези, които той си прецени, т.е. по български казано - по нашенски! - във всеки един момент да си има негови хора и ей такива като нас да си чакат на празни ясли... Дано не съм права.   Thinking

Няма такова нещо, това е абсурдно. Просто в повечето случаи отсяват документите хора, които не се занимават професионално с подбор, които гледат точно определени неща, а на другите изобщо не се обаждат. Вече имам чувството, че нашата фирма е единствената, която изпраща отговор на всички кандидатствали. Това все пак го изисква елементарният бизнес етикет - поне едно потвърждение, че е получено, било то и автоматично..
Виж целия пост
# 189
Хайде сега да кажа нещо по същество.
Когато питат каква заплата очаквате, редно е да кажете. То така и така в процеса на разговора винаги си казвате, няма смисъл да се опъвате в началото. А ако не кажете, рискувате да ви игнорират на интервюто още.
На мен как ми изглеждат нещата - човек трябва да си знае цената.
Ако не се ориентира или е много притиснат, може да каже: "Бих искал да взимам 1500. Знам, че в момента е криза, така че съм склонен на коментар" - често и ясно  Peace

Относно това да се лъже работодател -никак не си струва. Истината винаги излиза. Тогава хем може да те освободят поради това, което пречи на работата (в дадения пример децата), хем е много неудобно, че си излъгал!
Виж целия пост
# 190
ноеми, да те попитам само - тези СV-та, които си получила - на директен мейл към теб ли са получени, или през сайт за обяви?
Виж целия пост
# 191
Не казвам да се каже на работодателя: другите взимат еди-колко си.
Ще дам един пример - на интервюто за последната ми работа ми зададоха "Въпроса" така:
"Вие, като пресметнете разходите си, от каква сума смятате, че ще се нуждаете месечно?"
Е, що за въпрос е това! Аз не искам само да си покривам разходите - от една страна. От друга, ако разходите ми са големи, а квалификацията ниска - как да кажа какви пари си пожелавам!  Shocked
Виж целия пост
# 192
ноеми, да те попитам само - тези СV-та, които си получила - на директен мейл към теб ли са получени, или през сайт за обяви?
През jobs.bg всичките. И да се директно, няма разлика за мен.
НО това е в случая за счетоводител. Ако е за програмист, бих се впечатлила ако е през сайта ни. Това показва интерес не да си намери работа по принцип, а към конкретна фирма.  Peace Тези неща се валидират на интервюто в последствие.
Виж целия пост
# 193
е, щом си получила 112 СV-та, което си е доста, и то през тях, значи явно можем да разчитаме на коректност от тяхна страна.

благодаря ти  Hug

успешна седмица!
Виж целия пост
# 194
Ноеми,извинявай за въпроса ми ако звучи неадекватно,но защо или за какво един СЧЕТОВОДИТЕЛ би трябвало да говори с директора на чуждестранен офис  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия