Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 557
  • 720
# 435
За хора с много добр поне един език бих препоръчала работа в кол център, ако няма друга...вярно че в повечето случаи е на смени, но пък не съм чула някой от тях да не е коректен към заплата, осигуровки, трудов договор и др
Виж целия пост
# 436
Цитат на: Ahim_sa
..аз самата се чудя какво да захвана в нашия често споменаван любим морски град Варна..
Хайде бе мила подхвани нещо тъкмо и няколко майки съфорумки да включиш! Mr. Green Е на това бих му казала помощ.Ние уж щяхме да правим нещо с една съфорумка,но тя май забрави и нищо не стана.
Цитат на: Дилянка
..частен бизнес в сферата на услугите си е просто истината в живота!
Все повече и повече се убеждавам в това.
От нищо - нещо правиш, а и ако поскриваш и някой друг лев /като да не издаваш касови бележки примерно/ - направо си живееш доста добре...

Да и аз мисля така!Но също така ми се струва,че услугите,за които имам предвид в България не са особено ценени.Щом не е нещо материално им се струва,че трябва да е безвъзмездно.А даването на идеи,съвети,консултации и други си е нещо,от което в Германия нпр се изкарват добри пари.Там е пълно с ...Berater- т.е. консултант по еди какво си и има всякакви разновидности.
Виж целия пост
# 437
За хора с много добр поне един език бих препоръчала работа в кол център, ако няма друга...вярно че в повечето случаи е на смени, но пък не съм чула някой от тях да не е коректен към заплата, осигуровки, трудов договор и др
Не препоръчвам работата в кол център освен за студенти. Изцеждаща, а няма никаква перспектива по мое виждане. По добре след като знае език да се насочи към някое професионално умение, което да развие, отколкото съпорт, хеле първото ниво.
Виж целия пост
# 438
Лу, честно казано в момента съм толкова отчаяна, че магазина не е от голямо значение, каквото и да е. Семейна черта ни е да убеждаваме хората, че е много важно да си купят нещото, което продаваме, без значение какво е.
Не виждам нищо лошо в работата в магазин за дрехи например, защото в това имам опит и интереси, съответно когато влезе някой клиент, знам какво би било подходящо за него, не бих натрапила мнението си, естествено, но имам виждане.Вчера се разхождах с една приятелка и направо се изумих- влизаме в няколко магазина подред, продавачките си говорят по телефоните, въобще не се притесняват, на други места пък въобще не те отразяват, макар да са само 2те в магазина примерно..Направо се ядосвам какви хора наемат, а аз не мога да си намеря работа!
Иначе от малка си мечтая да работа в книжарница, много би ми харесало Simple Smile
Отказах се от специалността, която записах и не се чувствам добре взимайки пари от баща ми, при положение, че вече съм навършила 18 и в момента не уча.
Виж целия пост
# 439
Nurfeyster, Пилини не бяха ли магазин за обувки на Витоша? Поне ще бъде чисто. Че има и магазини, където изобилстват на стока и вътре хаусът е пълен. От там после и ревизиите, което никак не е без значение. А иначе избягвай магазини, в които търсят персонал отдавна. Нещо със сигурност не е наред.
Виж целия пост
# 440
Цитат на: Рокси
Цитат на: Есенна фея в Вторник, 24 Ноември 2009, 13:42
За хора с много добр поне един език бих препоръчала работа в кол център, ако няма друга...вярно че в повечето случаи е на смени, но пък не съм чула някой от тях да не е коректен към заплата, осигуровки, трудов договор и др

Не препоръчвам работата в кол център освен за студенти. Изцеждаща, а няма никаква перспектива по мое виждане. По добре след като знае език да се насочи към някое професионално умение, което да развие, отколкото съпорт, хеле първото ниво.
Защо студентите да са за предпочитане пред мен?Аз за какво съм завършила филология,за да стоя без работа и да нямаме какво да ядем ли?Докато учех не можех да работя.Не мога да си предстаяв как един студент хем ще учи успешно-да посещават всички лекции и упражнения,хем ще е на разположение на работа 8 часа-било то и нощна смяна.Има нещо гнило  newsm78 да не стане от два стола та на никой.Щом support ти се струва първо стапало-взимат ме на първо стъпало с тенденции за издигане.Когато човек се кандидатира значи си е направил сметка и се е "прежалил" за работата за която кандидатства.
Виж целия пост
# 441
Възможностите за развитие не са големи, но са и не по- малки от тези на една продавачка  Wink, работата не е трудна, но е много еднообразна, затова изтощава
За човек без работа и с финансови притеснения смятам че е подходящо  Peace
Виж целия пост
# 442
Цитат на: Рокси
Цитат на: Есенна фея в Вторник, 24 Ноември 2009, 13:42
За хора с много добр поне един език бих препоръчала работа в кол център, ако няма друга...вярно че в повечето случаи е на смени, но пък не съм чула някой от тях да не е коректен към заплата, осигуровки, трудов договор и др

Не препоръчвам работата в кол център освен за студенти. Изцеждаща, а няма никаква перспектива по мое виждане. По добре след като знае език да се насочи към някое професионално умение, което да развие, отколкото съпорт, хеле първото ниво.
Защо студентите да са за предпочитане пред мен?Аз за какво съм завършила филология,за да стоя без работа и да нямаме какво да ядем ли?Докато учех не можех да работя.Не мога да си предстаяв как един студент хем ще учи успешно-да посещават всички лекции и упражнения,хем ще е на разположение на работа 8 часа-било то и нощна смяна.Има нещо гнило  newsm78 да не стане от два стола та на никой.Щом support ти се струва първо стапало-взимат ме на първо стъпало с тенденции за издигане.Когато човек се кандидатира значи си е направил сметка и се е "прежалил" за работата за която кандидатства.
КАзах го в смисъл че не препоръчвам тази работа, причините ги обясних. Много ясно, че е по добре пред по ниско платена безперспективна работа, че е по добре пред никаква работа, че на някой може да му харесва и т.н. Просто изложих моята гледна точка.
+това за да се издигнеш над първото ниво са нужни други умения според оказвания съпорт- дали ИТ, дали други, зависи. Затова и писах, че е добре да се придобие и някое конкретно професионално умение/сертификат/образование, а не само език.
Виж целия пост
# 443
Все от някъде трябва да се започне. По-лесно е да "прескочиш" от кол център към секретарска работа, отколкото от магазин в секретарка. А знаете, че на много момичета кариерите им тръгват така, от офис мениджърството  Peace

Моят опит е: рецепционискта - секретарка - секретарка в др фирма - стажант ЧР в същата фирма - ЧР специалист в същата фирма - Мениджър ЧР в друга фирма. Разви се за около 12 години (започна работа на 18)
Виж целия пост
# 444
Цитат на: Рокси
..това за да се издигнеш над първото ниво са нужни други умения според оказвания съпорт- дали ИТ, дали други, зависи. Затова и писах, че е добре да се придобие и някое конкретно професионално умение/сертификат/образование, а не само език...

 Най-сигурният начин да не се издигнеш и да не се развиеш е да не те взимат на работа.Сертификат за комп грамотност имам,но както той така и доста от специалностите в университети едва ли покриват конкретните изисквания.Езикът все пак би трябвало да е приоритет,защото е много по-трудно да почнеш да говориш на чужд език отколкото да заучиш 5-6 операции или подхвата към клиентите.Мое мнение.
За това най-важна е практиката.А от опит знам,че аз уча бързо всичко го освоявам за 1 седмица.Не бих записала второ висше не и на този етап!
Виж целия пост
# 445
С риск да ми се скарат някои. Колкото повече човек се изкачва нагоре, толкова повече се губи експертността. Имам колеги, които отидоха да работят в съпорт центрове на по горните нива, при нас бяха  it developers. Те не използват език, а специфични компютърни умения. С което не искам да кажа нищо лошо за първото ниво, просто ако целта е растеж, то езикът не е достатъчно условие, нито толкова практическите умения, просто има огромна разлика между дейността на първо и второ/трето ниво. Поне доколкото на мен ми е известно, а аз все пак съм извън този бизнес.
Съгласна съм обаче че е най трудно да влезеш в една организация/сфера, след това движението по етажите е по лесно.

Да не забравяме все пак, че ако си незаменим на мястото си, никога няма да те повишат  Wink

ПП Аз също съм започнала от коренно различна позиция, най ниската. Но не съм стъпила по нагоре благодарение на практическия опит, а на новопридобити знания и диплома.
Виж целия пост
# 446
За хора с много добр поне един език бих препоръчала работа в кол център, ако няма друга...вярно че в повечето случаи е на смени, но пък не съм чула някой от тях да не е коректен към заплата, осигуровки, трудов договор и др
Не препоръчвам работата в кол център освен за студенти. Изцеждаща, а няма никаква перспектива по мое виждане. По добре след като знае език да се насочи към някое професионално умение, което да развие, отколкото съпорт, хеле първото ниво.
Има, Рокси, но не ми се задълбава точно за това в тази тема.С тебе лично сме говорили по темата.

Само ще кажа, че за тези, които имат нерви и желание за работа с клиенти, работа има. Криза няма. Има само стрес и доста натоварване на моменти.
Но осигуровките, заплащането на време, ваучерите и други придобивки не са маловажни.
Виж целия пост
# 447
Записвам се в темата, макар, че все още не ми е толкова наложително търсенето на работа....но е желателно  Rolling Eyes
Съгласна съм с мненията на варненки, че намирането на работа в града е почти мисия невъзможна.
Всеки ден разглеждам обявите в Джобс-а и забелязах, че или едни и същи фирми търсят работници и има постоянно текучество, или предлагат смешни пари за високите си изисквания  ooooh!
Ето поредния пример - http://www.jobs.bg/f797600   Sick
Виж целия пост
# 448
Наистина тази обява е подигравка за човек, знаещ английски и руски език  ooooh! 300 лв

Моето мнение е, че човек си намира работа по-лесно, ако е силно фокусиран в една сфера. Така, четейки обявите за конкретна позиция, научава и какви са специфичните изисквания и може да изкара съответен курс или стаж, за да стане подходящ кандидат.
Не мога да приема сериозно човек, който казва, че има много висока компютърна грамотност, без да уточни в какво се изразява тя. Компютърната грамотност има сигурно хиляди изражения, които няма как да обобщиш, само защото са на компютър. Например, ако аз владея ексел на професионално ниво и мога да преинсталирам уиндоус без проблеми, не означава че владея Аутокад и разбирам от Уеб дизайн. Тук важи правилото, че колкото повече научаваш в дадена област, толкова повече разбираш, колко малко в същност знаеш.
Та, имах предвид, че понякога и кандидатите не знаят какво търсят или не знаят, как да представят себе си в подходяща светлина.

Преди месец и аз останах без работа и започах да търся точно подходяща за мен позиция - такава, за която се изискват точно моите знания и умения и опитът, който имам да е полезен. Намерих си и я работя с лекота, защото единствено сферата, в която оперира фирмата ми е непозната, но техниката на работа я владея.

И да уточня, че поста ми не е самоизтъкване, а съвет на човек с опит в търсенето на работа.
Виж целия пост
# 449
Цитат на: Рокси
..това за да се издигнеш над първото ниво са нужни други умения според оказвания съпорт- дали ИТ, дали други, зависи. Затова и писах, че е добре да се придобие и някое конкретно професионално умение/сертификат/образование, а не само език...
Най-сигурният начин да не се издигнеш и да не се развиеш е да не те взимат на работа.Сертификат за комп грамотност имам,но както той така и доста от специалностите в университети едва ли покриват конкретните изисквания.Езикът все пак би трябвало да е приоритет,защото е много по-трудно да почнеш да говориш на чужд език отколкото да заучиш 5-6 операции или подхвата към клиентите.Мое мнение.
За това най-важна е практиката.А от опит знам,че аз уча бързо всичко го освоявам за 1 седмица.Не бих записала второ висше не и на този етап!
Само с филология и сертификат за комп. грамотност  - освен като преводач или в кол център какво би могъл да работи човек? Може би учител?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия