Помощ в търсенето на работа 2

  • 74 557
  • 720
# 450
fri, позволявам се да се намеся в темата, въпреки че не си търся работа в момента. Според мен с филология и комп. грамотност човек може да работи всичко. Поне аз съм работила 8 години в ИТ фирми, в Интернет провайдър, в една от най-големите фирми за бази данни в световен мащаб (на мениджърска позиция). Не виждам къде е проблема да си работи човек спокойно, независимо от образованието си.
Виж целия пост
# 451
С филология съм и БЕЗ сертификат за комп. грамотност, никой не се интересува от сертификатите ти, особено за по-първо ниво. Има си тестове, а и в работата се учи много в движение. От първо ниво , обаче, ако имаш желание-можеш да надградиш. Сървъри, мрежи, ВИ ЕМ уеър, абе стига да искаш да учиш.
И тогава вече владеенето на език, различен от английски, ти дава сериозно предимство.

Съгласна съм с Лара. Човек трябва да се "профилира", един вид.
Виж целия пост
# 452
....
Не мога да приема сериозно човек, който казва, че има много висока компютърна грамотност, без да уточни в какво се изразява тя. Компютърната грамотност има сигурно хиляди изражения, които няма как да обобщиш, само защото са на компютър. Например, ако аз владея ексел на професионално ниво и мога да преинсталирам уиндоус без проблеми, не означава че владея Аутокад и разбирам от Уеб дизайн. Тук важи правилото, че колкото повече научаваш в дадена област, толкова повече разбираш, колко малко в същност знаеш.
Та, имах предвид, че понякога и кандидатите не знаят какво търсят или не знаят, как да представят себе си в подходяща светлина.
....
То затова се казва грамотност, а не компютърен специалист или програмист. Има известни критерии за да си компютърно грамотен и те не включват много програми. Като пример мога да кажа за езиковата грамотност - това, че аз съм езиково грамотна, не означава, че съм филолог и не е необходимо да бъда.
компютърна грамотност се изисква вече навсякъде и мисля, че скоро ще отпадне това изискване, защото минимумът от знания се покрива още в училище до 8-ми клас. За тези които са завършили по-отдавна, за тях е това изискване.

По темата - днес, че и вчера малко, цял ден си играх да пиша мотивационно писмо и специална автобиография. Толкова много мислих, играх си, комплектувах файлове с документи. Дано има резултат цялото ми старание.
Виж целия пост
# 453
Lilqna като спомена мотивационни писма,на вас не ви ли се виждат излишни тези мотивационни писма?На мен да и вече не се затормозявам за всяка обява да пускам и писмо.Зависи от длъжността за която се кандидатства де.
Виж целия пост
# 454
Добре де, ето аз казвам, че имам компютърна грамотност, защото владея специализиран софтуер.
Но ако не го посоча в сивито си, а само изтъкна много добра компютърна грамотност, на интервю за работа може да се окаже, че моите познания не вършат никаква работа за новата длъжност. И се оказва, че само съм си изгубила времето и съм се надявала напразно.
Като цяло човек, знаейки какво се изисква за дадена длъжност, трябва да набляга на съответните си качества, а не да изтъква някакви допълнителни плюсове, които не са използваеми. Говоря за автобиографията. Иначе на интервюто, може да си позволите да покажете широка обща култура или допълнителни професионални познания.

Понякога, от кандидати с много широки познания и с богат опит се очаква, че ще искат много висока заплата. И ако те кандидатстват за по-ниска длъжност, това звучи съмнително. Аз, например съм променяла името на предишна длъжност в сивито си, за да не звучи високопарно - определено така имах по-голям успех, отколкото с предишен опит, като "Мениджър...."


Lilqna като спомена мотивационни писма,на вас не ви ли се виждат излишни тези мотивационни писма?На мен да и вече не се затормозявам за всяка обява да пускам и писмо.Зависи от длъжността за която се кандидатства де.
Не ми се виждат излишни, защото автобиографията се пише механично - там не можеш да покажеш нещо по-специфично за себе си. Смята се, че работодателят ще получи еднакви автобиографии на хора, покриващи посочените изисквания. Следователно трябва да има нещо, което да го накара да разграничи тези еднакви сивита.
Виж целия пост
# 455
Наистина тази обява е подигравка за човек, знаещ английски и руски език  ooooh! 300 лв

Моето мнение е, че човек си намира работа по-лесно, ако е силно фокусиран в една сфера. Така, четейки обявите за конкретна позиция, научава и какви са специфичните изисквания и може да изкара съответен курс или стаж, за да стане подходящ кандидат.
Не мога да приема сериозно човек, който казва, че има много висока компютърна грамотност, без да уточни в какво се изразява тя. Компютърната грамотност има сигурно хиляди изражения, които няма как да обобщиш, само защото са на компютър. Например, ако аз владея ексел на професионално ниво и мога да преинсталирам уиндоус без проблеми, не означава че владея Аутокад и разбирам от Уеб дизайн. Тук важи правилото, че колкото повече научаваш в дадена област, толкова повече разбираш, колко малко в същност знаеш.
Та, имах предвид, че понякога и кандидатите не знаят какво търсят или не знаят, как да представят себе си в подходяща светлина.

Преди месец и аз останах без работа и започах да търся точно подходяща за мен позиция - такава, за която се изискват точно моите знания и умения и опитът, който имам да е полезен. Намерих си и я работя с лекота, защото единствено сферата, в която оперира фирмата ми е непозната, но техниката на работа я владея.

И да уточня, че поста ми не е самоизтъкване, а съвет на човек с опит в търсенето на работа.

  202uu newsm20
Виж целия пост
# 456
Добре де, ето аз казвам, че имам компютърна грамотност, защото владея специализиран софтуер.
Но ако не го посоча в сивито си, а само изтъкна много добра компютърна грамотност, на интервю за работа може да се окаже, че моите познания не вършат никаква работа за новата длъжност. И се оказва, че само съм си изгубила времето и съм се надявала напразно.
Като цяло човек, знаейки какво се изисква за дадена длъжност, трябва да набляга на съответните си качества, а не да изтъква някакви допълнителни плюсове, които не са използваеми. Говоря за автобиографията. Иначе на интервюто, може да си позволите да покажете широка обща култура или допълнителни професионални познания.


Никога не е излишно, да се напишат допълнителните компютърни умения. На мен лично ми се е случвало, да кандидатствам по обява за една работа. В СВ-то си имах вписан владеенето на специализиран софтуер, който не се изискваше за длъжността. Не ме взеха за нея, но ми предложиха работа със софтуера. Не им беше хрумвало да търсят човек с такива умения, но като прочели в моето СВ, решили, че ще им свърши работа. Така че, човек никога не знае откъде ще изскочи зайчето.
Виж целия пост
# 457
.
Виж целия пост
# 458

Никога не е излишно, да се напишат допълнителните компютърни умения. На мен лично ми се е случвало, да кандидатствам по обява за една работа. В СВ-то си имах вписан владеенето на специализиран софтуер, който не се изискваше за длъжността. Не ме взеха за нея, но ми предложиха работа със софтуера. Не им беше хрумвало да търсят човек с такива умения, но като прочели в моето СВ, решили, че ще им свърши работа. Така че, човек никога не знае откъде ще изскочи зайчето.
Ето, потвърждаваш мнението ми - кандидатурата ти е била неуспешна. Това, че са решили да те вземат, заради нещо друго си е чист късмет и не можеш да разчиташ на него в търсенето на работа.
Като цяло знам, че Ейчарите изобщо не четат много дълги сивита и мотивационни писма - с един поглед виждат това, върху което е акцентирано и ако то съвпада с тяхното търсене, се обаждат на кандидата, ако не открият бързо това, което търсят, изобщо не си правят труда да четат подробно. Понеже съм чела доста статии и съвети от ейчари съм стигнала до този извод. Всички те казват, че трябва сивито и мотивационното писмо да са кратки и да съдържат точно това, което иска да види специалиста, за да предизвикат интереса му, а и да има за какво да си говорите на интервюто, не да повтаряш написаното вече.
Виж целия пост
# 459
аз зная, че CV-то трябва да е максимум 1 страница
Виж целия пост
# 460
аз зная, че CV-то трябва да е максимум 1 страница
Човек с професионален опит на 3-4 и повече места, с бакалавърска и магистърска степен, със сертификат за език и компютърна грамотност няма как да вмести всичко на 1 страница.
Виж целия пост
# 461
И и аз така знаех, максимум една страница, но това беше преди години. Сега вече има стандарти, които ако ги попълниш що годе плътно е около 3 стр. Аз съм с европейския стандарт, и мисля, че е доста систематизирано и добре оформено.


Никога не е излишно, да се напишат допълнителните компютърни умения. На мен лично ми се е случвало, да кандидатствам по обява за една работа. В СВ-то си имах вписан владеенето на специализиран софтуер, който не се изискваше за длъжността. Не ме взеха за нея, но ми предложиха работа със софтуера. Не им беше хрумвало да търсят човек с такива умения, но като прочели в моето СВ, решили, че ще им свърши работа. Така че, човек никога не знае откъде ще изскочи зайчето.
Ето, потвърждаваш мнението ми - кандидатурата ти е била неуспешна. Това, че са решили да те вземат, заради нещо друго си е чист късмет и не можеш да разчиташ на него в търсенето на работа.
Като цяло знам, че Ейчарите изобщо не четат много дълги сивита и мотивационни писма - с един поглед виждат това, върху което е акцентирано и ако то съвпада с тяхното търсене, се обаждат на кандидата, ако не открият бързо това, което търсят, изобщо не си правят труда да четат подробно. Понеже съм чела доста статии и съвети от ейчари съм стигнала до този извод. Всички те казват, че трябва сивито и мотивационното писмо да са кратки и да съдържат точно това, което иска да види специалиста, за да предизвикат интереса му, а и да има за какво да си говорите на интервюто, не да повтаряш написаното вече.


Аз мисля, че е била повече от успешна кандидатурата и, това че са предложили работа в друга сфера, не значи, че и за кандидатстваната позиция не е била подходяща. При мен се получи нещо подобно, на интервюто кандидатствах за една позиция, като ми видяха квалификацията ме попитаха каква позиция бих искала да кандидатствам, аз казах "по моята специалност", и сега ще започвам на друга позиция, което ме прави много по- щастлива. Това не значи, че за другата позиция също не съм била подходяща. Просто са решили, че имат нужда от още един специалист.

А за кол центровете- аз работих това 3 месеца преди години, и едвам издържах. По-еднотипна работа няма на този свят. Седиш на един стол, и по цял ден без да мръднеш от стола само говориш по телефона. Във фирмата, в която работих, не даваха да мръднеш от мястото си, освен ако не отидеш до тоалетна. Имаш един час обедна почивка, и от там нататък не мърдаш- изобщо. Това е работа, която не е за всеки. Определено не е за мен. И е за студенти, защото обикновено е нископлатена, защото е на смени, защото смените са когато се паднат- а не непременно почивките да са събота и неделя, и защото просто ако си квалифициран достатъчно няма да искаш да го работиш това, освен ако не се налага силно. Иначе всеки може да пробва. Може пък на някой да му допадне. Постоянно се търсят хора, текучеството е голямо, а ако се иде в кол център с език може и по-платено да е, знае ли човек.
Виж целия пост
# 462
 Да и на мен това ми е мисълта за кол центъра-каква ти компютърна грамотност,че и добра.Там и маймунка да сложиш ще свикне на еднотипната работа стига да говори свободно езика.За студенти не знам-вече няма ли подписи,заверки,упражнения?На тях им се купонясвааа..и т.н.А какво по-голямо доказателство от филология,че владееш езика не знам,освен native speaker естествено.Но пък те от какъв зор да идват в BG?
Виж целия пост
# 463
аз зная, че CV-то трябва да е максимум 1 страница
Човек с професионален опит на 3-4 и повече места, с бакалавърска и магистърска степен, със сертификат за език и компютърна грамотност няма как да вмести всичко на 1 страница.

Lara е права. Особено ако следваш Europass форматът, където има таблица за езиците и накрая графи за няколко вида персонални умения и компетенции (социални, технически, организационни и т.н.), абсурд е да се вместиш в една страница.
Виж целия пост
# 464
Друга гледна точка... Във фирмата, в която започнах, повечето колеги са на около 25 - а вече мениджъри и консултанти. Няма лошо, някои наистина са много добри. Но нямат никакъв опит от друго място и на моменти това страшно си личи - като цяло - в начина на общуване, на ползване на софтуера и съотв. вариантите за оптимизация, и пр. Когато давам идеи за подобряване на работата, като човек работил с други подобни продукти, изобщо не ми се обръща внимание. Crossing Arms А за методите им на "трейн-ване" не искам и да се сещам - добре, че имаше един приятел да ми обясни като хората (случайно, разбира се).

Иска ми се да работя с хора с повече опит, от които наистина мога да науча нещо. Опитвам се да мисля позитивно, но на моменти незрелият, "супер-компетентен" подход на колегите, ме изнервя...  

...та и с работа не е лесно. Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия