Третата сливица - лечение, мнения, препоръки - 4 част

  • 117 289
  • 753
# 165
Привет,Може ли някой да ми даде повече информация за лекарите УНГ в детския център"ЗДРАВЕ"?Благодаря ви предварително,
Ние водихме Ангелина в "Детско здраве" при доц. Цолов. В последствие той и оперира третата сливица в ИСУЛ. Доволна съм - хъркането и секретите от носа спряха мигновено. Платили сме само за самата операция 75 лв. за избор на лекар. Но май в ИСУЛ е така - искаш или не плащаш  и си избираш лекар.
Виж целия пост
# 166
Въпрос към тези, които са оперирали 3-та сливица в ИСУЛ.
Днес мъжът ми е говорил с лекаря, който казал, че ще оперираме в петък, но ще ни приемат в болницата още от четвъртък. Това много ме озадачи  newsm78
Моля, дайте подробности относно приема в ИСУЛ.
Виж целия пост
# 167
Нас ни оперираха на 2.11., понеделник, тогава ни и приеха в болницата. Преди самата операция минахме през кабинета за задължителен преглед на детето. В петъка преди това бяхме до болницата за да попълним един куп документи.
Виж целия пост
# 168
Нас ни оперираха на 2.11., понеделник, тогава ни и приеха в болницата. Преди самата операция минахме през кабинета за задължителен преглед на детето. В петъка преди това бяхме до болницата за да попълним един куп документи.

Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 169
Няма за какво!  Wink Стискам палци всичко да мине по най-добрия начин за детенце.
Виж целия пост
# 170
bim_bam, все пак след операцията болестите не намаляха ли.

Намаляха да, седем месеца беше о`кей, като изключим един летен вирус, но от септември се почнаха пак кашлиците. Убеждават ме докторите, че е на алергична основа, но и аз вече не знам какво е...

Ей от това ме е най-страх, че при нас положението не се оправя, защото е някаква алергия.  Sad
Знам, че е малка за тестване. Май нищо не може да се направи по въпроса, докато не го израсте.
Ще го израсте, моето детенце здраво не можех да го видя.Дори лятото беше със сополи и то само сутри,когато кихнеше на пазрцали излизаха секрети и цял ден нищо.Имах пълен кашон с лекарстава,какво ли не съм му давала.Сега съм голям противник на лекарствата,особенно на антибиотиците.Не е пил антибиотици вече 4 години,а когато има хрема дори капки не капя.Сега вече е на 6 години и почти не боледува.                                                                                                                                                                             
Виж целия пост
# 171
Аз пак съм в тази тема, за жалост  Rolling Eyes

Искам да питам, който води детето си в Токуда: при кой д-р ходите и знаете ли колко струва операция на двете сливици и може ли операцията да мине по каса?

Благодаря за инфото.

Ние ходим в Транспортна, но там май операцията се заплаща  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 172
Кали, май само в МВР болница не се плаща операцията.
Виж целия пост
# 173
Днес е шести ден след операцията на 3-та сливица. Сутринта детето имаше жълт секрет по фаринкса и каза, че малко го боли. След закуска, естествено секрета го нямаше и болката също изчезна. Това нормално ли е?
Виж целия пост
# 174
Днес е шести ден след операцията на 3-та сливица. Сутринта детето имаше жълт секрет по фаринкса и каза, че малко го боли. След закуска, естествено секрета го нямаше и болката също изчезна. Това нормално ли е?


Не би трябвало да го боли вече  newsm78.
Моята дъщеря на четвъртият ден вече ядеше всичко .
Най - добре се обади на доктора който ви е правил операцията за твое успокоение.
Виж целия пост
# 175
Днес е шести ден след операцията на 3-та сливица. Сутринта детето имаше жълт секрет по фаринкса и каза, че малко го боли. След закуска, естествено секрета го нямаше и болката също изчезна. Това нормално ли е?

Калоян точно на другия ден ядеше всичко и нямаше и помен от операция  Peace

Записах си час при Кюлев в Токуда. Някой има ли впечатления от него  Thinking
Виж целия пост
# 176
Кали, съжалявам че пак си в тази тема, махането на другите две сливици е гадни. Съжалявам много че се налага. Иначе напред в темата имаше мнение, и доволно от Кюлев. Аз водих Мария при Добринова в Токуда и съм много доволна. В Токуда се заплаща избор на екип, това което съм чела беше 180 лв, но отдавна и назад в темата. Иначе Мария я оперираха в Токуда, но за друг вид операция, платихме 400 за избор на екип.
Виж целия пост
# 177
Кали, съжалявам че пак си в тази тема, махането на другите две сливици е гадни. Съжалявам много че се налага. Иначе напред в темата имаше мнение, и доволно от Кюлев. Аз водих Мария при Добринова в Токуда и съм много доволна. В Токуда се заплаща избор на екип, това което съм чела беше 180 лв, но отдавна и назад в темата. Иначе Мария я оперираха в Токуда, но за друг вид операция, платихме 400 за избор на екип.
защо е гадно?
да ти кажа честно мисля, че е много по-гадно детето през най-много месец да е с 40 градуса, вечно мазане с гранофорин, шалове с извара, хлътнали очи, синини под очите, не яде...  Shocked тъкмо мислех, че ги е израстнал и пак се почна, не ми издържат вече нервите и като го гледам как се мъчи още повече  Rolling Eyes

френгов много отлага това махане, само ходим, плащаме прегледи, секрети...не знам. не че ми е виновен човека, защото наистина имаше подобрение, но искам малко да го сменим, пък каквото сабя покаже.

разкажи ми кое е гадното при операцията, искам да съм подготвена, може и на лични  Hug
Виж целия пост
# 178
Здравейте, съжалява че трябва и аз да пиша вече в тази тема, но се налага! Синът ми от месец юли през седмица - две е със сополи, хъркане от време на време и ако не се излекуват сополите вдига Т около 37,6 и я поддържа докато не дадем АБ! Правихме носен секрет - няма бактерии! Преди месец го водих на УНГ, каза че няма причина за сополите! Преди два дни, след поредната порция жълто-зелени сополи водих детето при друг лекар и той веднага видя уголемената трета сливица! Сега слагаме в нослето капки, правени в аптека със съдържание доколкото знам като Тобрадекса и приема два пъти на ден капки Ксизал!
Ксизалът обаче понякога трябва да му го сложа върху бучка захар и се притеснявам това проблем ли е? В листовката пише, че може да се прима с храна, но ако ми кажете и вашето мнение по въпроса ще съм ви благодарна! В сряда сме на контролен преглед и ще пиша отново!Дано детето е по-добре!

Лек и приятен ден ви пожелавам и искам да ви благодаря за подробната информация, която намерих в темата!
Виж целия пост
# 179
Zora*, мисля че нищо няма да му стане на Ксизала от захарта. Обаче, направи всичко възможно да махнете сливицата. Ние три години мъчихме детето, тъй като не била за вадене. След хомеопатично лечение, тя се прибираше и то дишаше нормално. После, като походи на градина и изкара няколко инфекции една след друга, сливицата пак се раздуваше и така три години се въртяхме в тая въртележка. Детето видимо изостана в растежа, и тъй като често отсъстваше от градина, се отчуждаваше от децата, изоставаше от материала и нямаше самочувствие, също и апетит никакъв. Горещо се надявам  Praynig, сега след операцията да излезем от този порочен кръг.

Ние отидохме на постоперативен преглед. Оказа се, че е нормално след операцията да се стича секрет по фарингса и да има лош дъх, а лигавицата да е жълтеникаво - бяла, тъй като е издрана от аденотома. Така че, детето си е добре, просто аз съм една паникьорка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия