Мамолози - гр. София

  • 1 816 137
  • 6 631
# 1 065
ronisum той не работи ли някъде частно или и там ще е голям зор  newsm78
Виж целия пост
# 1 066
ronisum, може сега да й се е освободил този час. Тя не познава и другата съфорумка, така че, със сигурност не е нарочно. Споко, щом не те е пришпорила, значи не е най- лошото.  Peace
Виж целия пост
# 1 067
Ами ние имаме здравнo осигуряване към Булстрад и Дженерали Закрила работят с тях, за това се обадих на Булстрад и те ми записаха този час. Току що, звъннах в Дженерали и питах за часа да ми го потвърдят и им казах, че на сайта и пише, че работи при тях до 14, а те ми казаха, че работи от 16 часа там и явно не си е обновила сайта.
Ronisum, ти не си искала час в Дженерали може би и тя ти е записала за личния си кабинет. Иначе и аз казах, че искам най-ранния възможен час без знаечения от деня и 22 ми беше предложен като най-ранна опция.
Виж целия пост
# 1 068
ronisum той не работи ли някъде частно или и там ще е голям зор  newsm78
да според думите й е голям зор и да тя ходи на частно. На Манастирска в Гео Милев му бил някъде кабинета. Прегледа е скъм, към 60-70 лв. според зависи. И освен това кара предимно с напипване. Не разчитай да Ви гледа с ехограф. Тя ми го препоръчва, но аз считам, че задължително трябва да се гледат и нещата с ехограф. Но пък Вие щом си имате изследванията си ги носете и той ще прецени на място.
Аз заради ехографа, и по мненията тук избрах Перчева  Rolling Eyes, но ако имам нещо доказано, може би щях да отида при Гаврилов  newsm78
ronisum, може сега да й се е освободил този час. Тя не познава и другата съфорумка, така че, със сигурност не е нарочно. Споко, щом не те е пришпорила, значи не е най- лошото.  Peace
Възможно е, да  Peace Не се сърдя разбира се, важното е всички да сме добре накрая  Praynig
За Дженерали при предложи на 27 в 11 и 30, а в другия кабинет 28 в 17.30, не е споменавала 22  Wink
Виж целия пост
# 1 069
Здравейте!

Аз днес се обаждах на д-р Перчева да си запиша час и ми даде за 31.03,като аз исках да е събота или неделя, иначе ми предложи и по-ранна дата но в ден през седмицата.

Искам да попитам,как протича прегледа,за първи път отивам на мамолог и честно казано много ме е страх и ми е притеснено,все отлагах но най-накрая се реших.

Няма от какво да се притесняваш от такъв преглед при който и добър доктор да отидеш. Перчева предразполага пациента определено. Има и натискане по гърдите, но няма как иначе, всички натискат по-силно, защото има и такива "топчета", "бучки" и т.н., които не са на повърхността а по-надълбоко. Не се притеснявай.

Перчева, няма да пришпори никой, тя си гледа графика. Само сутрин към 8ч. може да си запишеш час, през останалото време на деня те отсвирва, има много работа.
А по телефона, за каквото и да е заболяване, не се поставят диагнози и изводи, спешно или не.
Виж целия пост
# 1 070
В Дженерали може ли с направление, знаете ли?


Обади се и ги питай. Това им е телефона на рецепция и са любезни:  94 20 700. Аз няма да ходя с направление за това и не съм се интересувала.
Виж целия пост
# 1 071
ronisum как няма ехограф то ние имаме доста направени но аз искам и той да погледне, че те нашите русенски изследвания никой не ги зачита  Simple Smile ти направо ме разби
Виж целия пост
# 1 072
Разбрах, че д-р Перчева преглежда в Дженерали само в един ден - четвъртък.
Не може с направление, прегледът струва общо 50 лв. /ехограф на мл. жлези и палпация/.

Така, че по-евтино излиза в частния и кабинет. Peace
Виж целия пост
# 1 073
ronisum как няма ехограф то ние имаме доста направени но аз искам и той да погледне, че те нашите русенски изследвания никой не ги зачита  Simple Smile ти направо ме разби
Не знам дали има ехограф, това което тя ми е казвала е че само опипва  Crazy
И ако напипа или се усъмни нещо , тогава само гледа на ехограф и не знам дали в частния си кабинет има. Нека някой който е ходил на преглед там скоро да сподели.
Иначе що се отнася до скалпела бил един от най-добрите в онкологията  Peace
Не пожелавам на никой да се стига до там, но понякога само това е решение.  Rolling Eyes
И все пак ако ще биете толкова път до тук ще те посъветвам да си запишеш поне при двама лекари в този ден часове, не е невзможно, особено например като Перчева преглежда всеки ден по цял ден, може да посетите нея и Гаврилов и да вземете решение след това  Peace
Виж целия пост
# 1 074
Очаквам и аз някой да сподели дали доц. Гаврилов има ехограф в частния си кабинет, това ще е най- добре да вземем две мнения от двама лекари
Виж целия пост
# 1 075
Очаквам и аз някой да сподели дали доц. Гаврилов има ехограф в частния си кабинет, това ще е най- добре да вземем две мнения от двама лекари
сега говорих с жената дето я е оперирал. Ще ми прати координатите и ще ти ги дам на лични да се обадиш и питаш и евентуално запишеш час. И ДА има ехограф в частния си кабинет.  Peace
След малко ще ти пратя ЛС>
Виж целия пост
# 1 076
Разбира се, че има ехограф в частния си кабинет доц. Гаврилов. На първичния преглед задължително иска и ехограф там да се направи.

Частен кабинет в кв. Гео Милев, ул. Манастирска 8, вход отстрани на кооперацията.
Приемни дни сряда и четвъртък след 14 ч.
Тел. (02) 870 22 16
Виж целия пост
# 1 077
Момичета,Перчева преглежда и събота и неделя,така ли?
В кабинета и колко струва прегледа?
Виж целия пост
# 1 078
Момичета,Перчева преглежда и събота и неделя,така ли?
В кабинета и колко струва прегледа?
Не знам колко струва и мен ме интересува (не много де така и така ще ходя)
Тя каза, че и събота и неделя е голяма лудница, идвали жени от провинцията...........
Има часове за след 2-3 седмици най-рано  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 079
Момичета,Перчева преглежда и събота и неделя,така ли?
В кабинета и колко струва прегледа?
Не знам колко струва и мен ме интересува (не много де така и така ще ходя)
Тя каза, че и събота и неделя е голяма лудница, идвали жени от провинцията...........
Има часове за след 2-3 седмици най-рано  Rolling Eyes
Някой на по-предна страница беше писал, че е 30 лв. Толкова беше и преди около година и половина, когато последно бях при нея. Peace

Аз преди малко и звънях, помоли след 7.30 ч. да и звънна пак, че нямала батерия на тел. и зарядно. Ако някой мисли днес да и звъни, да го има предвид. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия