Мамолози - гр. София

  • 1 816 229
  • 6 631
# 840
Някой знае ли мамолог, който работи в събота? Важно ми е.
В някой от частните центрове може и да има някой работещ в събота до обед,но и такъв трудно би могъл да се намери - все пак събота и неделя са почивни дни.Ако състоянието ти е спешно и имаш притеснения и си осигурена отиди до дежурен кабинет на личен лекар или групова практика - нали в събота,неделя,празнични дни денонощно има такива,а в делнични дни от 20 до 08  където има лекар който да те види и да ти каже за какво става въпрос.Ако не си осигурена прегледа в дежурния кабинет ще е платен - според определен ценоразпис.
Другия вариант е да изчакаш до понеделник и тогава да отидеш при специалист.

Виж целия пост
# 841
Благодаря docsi, ще изчакам до понеделник. Не ми е спешно състоянието предполагам, но се притесних и до сега не съм имала такава болка.
В онкологичната болница в Дървеница трябваше ли да си записвам час ? Там нали има един кабинет и всеки ден различен лекар преглежда.
Виж целия пост
# 842
някой може ли да ми каже колко струва платен преглед при д-р Стоименов - Първа градска?
Виж целия пост
# 843
някой може ли да ми каже колко струва платен преглед при д-р Стоименов - Първа градска?

30 лв. /първичен/, 25 вторичен, но на мене /предполагам и на всички други/, ми е казвал вече 2 пъти, ако съм финансово зле, че мога да му дам съответно 25-20 лв. Много е мил! Hug
Виж целия пост
# 844
здравейте,някой запознат ли е с проблема микрокалцификати в гърдите???
Виж целия пост
# 845
На мен доктор Стоименов ми взима 25 лева за преглед-палпация и ехограф.И на мен винаги ми казва,ако съм финансово затруднена,да му кажа.Наистина е много мил и добър професионалист!
Виж целия пост
# 846
Здравейте!
И аз искам да попитам за добър мамолог. Четох, че препоръчвате много д-р Стоименов. На мен ми препоръчаха и д-р Николай Марков от Онкологията, д-р Василев от Тина Киркова и д-р Лора Дойчева от Пета Градска. И сега съвсем не зная, къде да отида. Става въпрос за профилактичен преглед. Благодаря на всички!
Виж целия пост
# 847
Където ти е най-близо. По принцип- лично мое мнение- Стоименов е много добър, освен специалист, и човек. При Лора съм ходила. Тя ми беше първата мамоложка. След като ми изцепи, че фиброаденома ми ще се превърне в рак (?!) преустанових посещенията си при нея, и по-добре. Не съм доволна. Готина е, млада е, майтапи се, но не ми допада като специалист. Насочи се или към онкологията- там е депресиращо предполагам, но и лекарите са много добри.
Аз ти препоръчах Стоименов заради това, че се намира в центъра на София, в Първа градска, ако си далеч от Дървеница, където е Онкологията, или Банишора където е 5-та градска (Дойчева).
Успех, където и да решиш !  Hug
Виж целия пост
# 848
Където ти е най-близо. По принцип- лично мое мнение- Стоименов е много добър, освен специалист, и човек. При Лора съм ходила. Тя ми беше първата мамоложка. След като ми изцепи, че фиброаденома ми ще се превърне в рак (?!) преустанових посещенията си при нея, и по-добре. Не съм доволна. Готина е, млада е, майтапи се, но не ми допада като специалист. Насочи се или към онкологията- там е депресиращо предполагам, но и лекарите са много добри.
Аз ти препоръчах Стоименов заради това, че се намира в центъра на София, в Първа градска, ако си далеч от Дървеница, където е Онкологията, или Банишора където е 5-та градска (Дойчева).
Успех, където и да решиш !  Hug

Благодаря много за отговора!  bouquet Да, и аз съм чувала, че в онкологията лекарите са много добри, но ми е доста далече. А щом не си доволна от Дойчева, въпреки че там ми е най-близо, може би ще пробвам при д-р Стоименов, препоръчвате го много, а и видях, че Първа градска е на бул. "Патриарх Евтимий", което ми е сравнително удобно. Ще погледна за контактите в темата. Видях, че има и стационарен телефон, но на мобилния след 19 ч. ли да го потърся? Още веднъж благодаря! Hug
Виж целия пост
# 849
Да, след 19 ч. , понеже дотогава преглежда, а няма сестра, която да отговаря на телефоните. Ще останеш очарована  Hug
Виж целия пост
# 850
Да, след 19 ч. , понеже дотогава преглежда, а няма сестра, която да отговаря на телефоните. Ще останеш очарована  Hug

Благодаря още веднъж!
Виж целия пост
# 851
Здравейте!
И аз искам да попитам за добър мамолог. Четох, че препоръчвате много д-р Стоименов. На мен ми препоръчаха и д-р Николай Марков от Онкологията, д-р Василев от Тина Киркова и д-р Лора Дойчева от Пета Градска. И сега съвсем не зная, къде да отида. Става въпрос за профилактичен преглед. Благодаря на всички!

Доста са добрите мамолози в страната - в случая ти питаш за София - и в София са доста - в темата са поменавани редица имена въз основата на мнението на потребителите може да прецениш при кого да отидеш.За Д-р Марков има добри отзиви,за Д-р Лора Дойчева,за Д-р Нина Дилова,за Д-р Монева и за много други които са изброени в темата.Но при кого да отидеш ти трябва да прецениш - сред добрите специалисти има и имена които в момента не съм изредил,има и хора които дори не са споменавани в темата - но това дали някой ще те предложи в дадена тема или не - не те прави нито по-добър нито по-лош - важното е хората да са доволни.
Дано направиш правилния избор!И накрая искам да уточня,че добрите специалисти не са само в онкологията - може да си в общинска болница,държавна,частна или с някаква друга собственост - в медицински център,дкц,медико-стоматологичен център или друг и пак да си добър,дори да си на собствен частен кабинет - - та както казах добрите специалисти не са само в онкологията,а и на много други места като част от тях описах по-горе.Същото се отнася и за слабите специалисти - те също могат да са на всякъде без изключение.
Успех!
Виж целия пост
# 852
Здравейте!
И аз искам да попитам за добър мамолог. Четох, че препоръчвате много д-р Стоименов. На мен ми препоръчаха и д-р Николай Марков от Онкологията, д-р Василев от Тина Киркова и д-р Лора Дойчева от Пета Градска. И сега съвсем не зная, къде да отида. Става въпрос за профилактичен преглед. Благодаря на всички!

Доста са добрите мамолози в страната - в случая ти питаш за София - и в София са доста - в темата са поменавани редица имена въз основата на мнението на потребителите може да прецениш при кого да отидеш.За Д-р Марков има добри отзиви,за Д-р Лора Дойчева,за Д-р Нина Дилова,за Д-р Монева и за много други които са изброени в темата.Но при кого да отидеш ти трябва да прецениш - сред добрите специалисти има и имена които в момента не съм изредил,има и хора които дори не са споменавани в темата - но това дали някой ще те предложи в дадена тема или не - не те прави нито по-добър нито по-лош - важното е хората да са доволни.
Дано направиш правилния избор!И накрая искам да уточня,че добрите специалисти не са само в онкологията - може да си в общинска болница,държавна,частна или с някаква друга собственост - в медицински център,дкц,медико-стоматологичен център или друг и пак да си добър,дори да си на собствен частен кабинет - - та както казах добрите специалисти не са само в онкологията,а и на много други места като част от тях описах по-горе.Същото се отнася и за слабите специалисти - те също могат да са на всякъде без изключение.
Успех!

Много благодаря!
Виж целия пост
# 853
Здравейте,

може ли да ми припомните в кои дни след менструация е най-добре да се направи преглед при мамолог... можеше ли непосредствено преди менструация !?
Виж целия пост
# 854
Ами различно, според някои от 7 до 12 чист ден, други намаляват интервала 5- 7 чист ден. Не е добре да се прави преди менструация, тък като тогава гърдите ти са на малки бучици, заради хормоните.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия